Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Wachowiak & Syn s.c.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT
Jesteśmy dostawcą urządzeń i usług dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu, kompleksowej instalacji oraz wsparciu eksploatacji systemów satelitarnych i kablowych. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników wdrażamy nowatorskie rozwiązania odpowiadające obecnym i przyszłym potrzebom klientów.

Jako wiarygodny partner wywiązujemy się z podejmowanych obietnic.

Pomagamy firmom w trudnej grze rynkowej, wdrażając rozwiązania zwiększające konkurencyjność i obniżające koszty. Przygotowujemy naszych klientów do podejmowania wyzwań, jakie niosą teraźniejszość i przyszłość. Jesteśmy pewni, że wspólnie z nami będą w stanie im sprostać. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 4 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij