Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

WW-NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Lokalna firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.Przekaźniki sieci mają zawsze początek SSID WW-NET. Sieć obejmuje swoim zasięgiem następujące tereny i jest sukcesywnie powiększ

Dostęp do internetu

Nasze łącza do sieci Internet oparte są na połączeniu synchronicznym jesteśmy podłączeni do globalnej sieci za pomocą światłowodów dlatego możemy oferować klientom końcowym najwyższej jakości połączenia w dowolnej konfiguracji DL/UP oczywiście bez limitów jak i na życzenie klienta stały adres IP z puli publicznej bez dodatkowych opłat.
Instalacja u klienta wifi w najnowszych standardach lub w zależności od wybranej technologi dostępowej do sieci Internet w danej lokalizacji, każdy klient otrzymuje router co daje możliwości podłączenia więcej niż jeden komputer bez dodatkowych opłat a koszt instalacji klienckiej od 1 zł.

Sieci komputerowe

Projektujemy oraz wykonujemy systemy telekomunikacyjne: kablowe oraz bezprzewodowe sieci komputerowe. Zajmujemy się również ich konserwacją.
Analizujemy potrzeby Klienta pod kątem wymagań stawianych sieci komputerowej, przeprowadzamy audyt procesów zachodzących w sieci komputerowej. Na tej podstawie tworzymy projekty z uwzględnieniem potrzeb informatycznych oraz funkcjonalnych pomieszczeń, udzielamy konsultacji na potrzeby prac budowlanych oraz inwentaryzujemy istniejące sieci, łącznie z pomiarami i oceną ich wydajności.

Serwis sprzętu komputerowego

Specjalizujemy się naprawie, serwisie, modernizacji komputerów i notebooków a także instalacją i konfiguracją oprogramowania komputerowego. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów z oprogramowaniem, usuwaniem złośliwego oprogramowania, odzyskiwaniem i archiwizacją danych.
Wykonujemy specjalistyczne naprawy podzespołów komputerowych w tym płyt głównych komputerów PC i laptopów , wymianę układów SMD i BGA, reballing BGA. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Przemyśl - ZETA-NET-COM
Nowy Żmigród - FHU NeoBasik
Rzeszów - F.H.U. KNET
Racibórz - TanioFon
Łańcut - Mat-Sat Telekom
Poznań - Oxylion
Zagórzany - INTAN
Rzeszów - DATA-COM Piotr Data
Przeworsk - ezbit Sp. z o.o.
Łańcut - SK-VICTOR


Aktualności

28.03.2023 |

Starlink: Satelitarny dostęp do internetu w Polsce - przegląd oferty i kosztów

Starlink to innowacyjna usługa dostępu do internetu oparta na satelitach, stworzona przez firmę SpaceX, założoną przez Elona Muska. Ta nowoczesna technologia, umożliwiająca łączność na całym świecie, dociera również do Polski, oferując szybki i niezawodny dostęp do sieci, nawet w najbardziej odległych miejscach. W artykule przedstawiamy przegląd oferty Starlink w Polsce, wraz z cenami abonamentów, parametrami usługi i kosztami sprzętu. + więcej...
28.03.2023 |

Starlink vs. OneWeb: Porównanie Gigantów Internetu Satelitarnego

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie technologii, dwa giganty – Starlink i OneWeb – konkurują ze sobą, aby zapewnić szerokopasmowy dostęp do Internetu na całym świecie za pomocą swoich satelitarnych konstelacji. Celem obu firm jest dostarczenie szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu w obszarach, które dotychczas były nieosiągalne dla tradycyjnych dostawców. + więcej...
28.03.2023 |

Eutelsat zatwierdza fuzję OneWeb: nowy rozdział w komunikacji satelitarnej

Eutelsat wyraził zgodę na fuzję z OneWeb. Ten strategiczny sojusz ma na celu stworzenie bardziej wszechstronnego i konkurencyjnego dostawcy usług łączności satelitarnej na rynku globalnym. + więcej...
28.03.2023 |

OneWeb: Ewolucja i historia firmy rewolucjonizującej dostęp do szerokopasmowego Internetu satelitarnego

OneWeb Network Access Associates Limited to firma zajmująca się komunikacją, która ma na celu budowę szerokopasmowych usług internetowych opartych na satelitach. Siedziba główna firmy znajduje się w Londynie, posiada również biura w Virginii, USA oraz zakład produkcyjny satelitów na Florydzie – Airbus OneWeb Satellites – będący wspólnym przedsięwzięciem z Airbus Defence and Space. Firma była wcześniej znana jako WorldVu Satellites Ltd. + więcej...
28.03.2023 |

Zgarnij Bonusy od serca T-Mobile i przygotuj swoją szafę na wiosnę z Born2be i HalfPrice

Coraz cieplejsze tygodnie skłaniają nas do schowania zimowych ubrań głęboko w szafie. Zamiast nich wyciągamy lżejsze, wiosenne okrycia i dodatki, których kolekcję z początkiem sezonu zawsze warto przejrzeć – i uzupełnić o modne propozycje.

Dla wszystkich klientów T‑Mobile, którzy planują wiosenne zakupy w tym obszarze, przygotowaliśmy kolejne niespodzianki w ramach „Bonusów od serca”.

W aplikacji „Mój T‑Mobile” dostępne są już zniżki do sklepów internetowych HalfPrice oraz Born2be. Akcja „Bonusy od serca” to inicjatywa, która pozwala nam podziękować klientom za to, że są z nami, i pokazać, jak bardzo to doceniamy każdego dnia.

Z tego powodu w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity” regularnie dodajemy kolejne specjalne oferty. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 150 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij