Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

WROCNET Sp.z.o.o

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Podstawową działalnością firmy WROCNET Sp.z.o.o. jest kompleksowe dostarczanie rozwiązań telekomunikacyjnych, zarówno w obszarze klientów biznesowych jak również klientów indywidualnych na terenie Dolnego Śląska.

Oferta firmy WROCNET Sp.z.o.o. obejmuje:

* stały dostęp do sieci internetowej drogą radiową  wykorzystując systemy radiowe w paśmie 5GHz, 18GHz,  23GHz,38GHz oraz sieć LAN,
* transmisję danych,
* usługi głosowe,
* dzierżawę łączy,
* hosting i kolokację,
* możliwość przyłączenia linii telefonicznej w technologii VOIP.WrocNet Sp. z o.o. działa na terenie Wrocławia i okolic.

Specjalizujemy w dostarczaniu usług internetowych od momentu powstania firmy do dziś zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, które pozwala nam elastycznie dopasowywać się do nowych trendów i wymagań jakie są stawiane na drodze ku rzeszy zadowolonych odbiorców.

Stabilność działania sieci to podstawa zaufania jakim obdarzyło nas szerokie grono klientów. Dlatego po skorzystaniu z naszych usług nie pozostawiamy państwa samemu sobie. Dla poczucia komfortu i bezpieczeństwa udzielamy gwarancji na zainstalowany przez nas sprzęt i oprogramowanie, oraz zapewniamy szybką reakcje na ewentualne awarie, bądź inne niedogodności. Jednym słowem zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w doborze sprzętu oraz szybką reakcję i serwis na najwyższym poziomie.

Wysokie kwalifikacje naszej kadry pozwolają szybko odnaleźć usterkę i zapewnić stabilność połączenia co jest gwarancją jakości i profesjonalizmu naszej firmy.

WrocNet gwarantuje swoim Klientom stabilny, szybki i przede wszystkim nieograniczony dostęp do sieci z zachowaniem najwyższych standardów świadczonych usług. Za cel stawiamy sobie dbałość o Klienta i jego potrzeby, dlatego nasze oferty tworzymy indywidualnie i w korzystnych cenach .

Zapraszamy do współpracy!

Zespół WrocNet

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wrocław - Brokmat
Wrocław - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Wrocław (Maślice) - BESTGO.PL
Kraków - Cyber Strefa
Wrocław - Netask Media
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Wrocław - WRO-COM
Poznań - Oxylion
Wrocław - INDEO ISP
Żarów - Sudecka Specjalna Strefa Internetowa


Aktualności

12.07.2024 |

Tworzenie stron internetowych dla małych i średnich firm - zalety zlecenia zadania agencji interaktywnej

W dzisiejszym cyfrowym świecie, posiadanie profesjonalnej strony internetowej to klucz do sukcesu dla każdej firmy.

Strony internetowe pełnią rolę wizytówki firmy, źródła informacji dla klientów oraz narzędzia marketingowego.

Stworzenie strony internetowej przez agencję interaktywną przynosi wiele korzyści, które mogą przyczynić się do dynamicznego rozwoju firmy.

+ więcej...
12.07.2024 |

Najlepsze iPady do nauki: przegląd i porównanie modeli

Tablety często są używany jako sprzęt do gier. Nie każdy jednak widzi ich rolę właśnie w ten sposób.

Równie dobrze można wykorzystywać iPad jako doskonałe narzędzie edukacyjne. Który iPad najbardziej się opłaca? Jaki sprzęt kupić?

Przedstawiamy porównanie najpopularniejszych modeli.

+ więcej...
05.07.2024 |

Jak cieszyć się podróżami bez zastanawiania się o połączenie z internetem?

Czy wiesz, że podróżując za granicę, możesz skorzystać z bezlimitowego internetu? To nie tylko wygodne, ale także istotne dla zachowania połączenia i prywatności. Bezpieczne i stabilne połączenie internetowe podczas podróży jest kluczowe, dlatego warto poznać praktyczne wskazówki dotyczące korzystania z internetu za granicą. + więcej...
05.07.2024 |

Podróżowanie po wielu krajach, a dostęp do Internetu.

Podróżowanie do wielu krajów to fascynująca przygoda, która wymaga jednak starannego planowania. Oprócz pakowania walizek i planowania trasy, niezbędne jest także zakupienie niezawodnego dostępu do Internetu.

W tym kontekście, urządzenia takie jak XOXO WiFi mogą okazać się nieocenionym narzędziem, ułatwiającym podróżowanie, zapewniającym bezpieczeństwo oraz umożliwiającym stały kontakt z bliskimi.

Poniżej przedstawiamy, jak przygotować się do międzynarodowej podróży, zwracając szczególną uwagę na znaczenie Internetu w podróży.

+ więcej...
28.06.2024 |

Dlaczego opłaca się wynajmować drukarki?

W erze nowoczesnych technologii, zarządzanie sprzętem biurowym może być kosztownym i czasochłonnym zadaniem. Firmy muszą inwestować w najnowsze urządzenia, dbać o ich regularne serwisowanie oraz zapewniać ciągłość działania, co często wiąże się z dodatkowymi kosztami i wysiłkiem organizacyjnym. Wynajem drukarek staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw, oferując szereg korzyści, które trudno zignorować. Ale dlaczego warto zdecydować się na taką opcję? W dalszej części artykułu przedstawimy kluczowe powody, dla których wynajem drukarek to opłacalna inwestycja. + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 100 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 25 Mb/s:
GSM - łącze 700 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij