Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

WROCNET Sp.z.o.o

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Podstawową działalnością firmy WROCNET Sp.z.o.o. jest kompleksowe dostarczanie rozwiązań telekomunikacyjnych, zarówno w obszarze klientów biznesowych jak również klientów indywidualnych na terenie Dolnego Śląska.

Oferta firmy WROCNET Sp.z.o.o. obejmuje:

* stały dostęp do sieci internetowej drogą radiową  wykorzystując systemy radiowe w paśmie 5GHz, 18GHz,  23GHz,38GHz oraz sieć LAN,
* transmisję danych,
* usługi głosowe,
* dzierżawę łączy,
* hosting i kolokację,
* możliwość przyłączenia linii telefonicznej w technologii VOIP.WrocNet Sp. z o.o. działa na terenie Wrocławia i okolic.

Specjalizujemy w dostarczaniu usług internetowych od momentu powstania firmy do dziś zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, które pozwala nam elastycznie dopasowywać się do nowych trendów i wymagań jakie są stawiane na drodze ku rzeszy zadowolonych odbiorców.

Stabilność działania sieci to podstawa zaufania jakim obdarzyło nas szerokie grono klientów. Dlatego po skorzystaniu z naszych usług nie pozostawiamy państwa samemu sobie. Dla poczucia komfortu i bezpieczeństwa udzielamy gwarancji na zainstalowany przez nas sprzęt i oprogramowanie, oraz zapewniamy szybką reakcje na ewentualne awarie, bądź inne niedogodności. Jednym słowem zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w doborze sprzętu oraz szybką reakcję i serwis na najwyższym poziomie.

Wysokie kwalifikacje naszej kadry pozwolają szybko odnaleźć usterkę i zapewnić stabilność połączenia co jest gwarancją jakości i profesjonalizmu naszej firmy.

WrocNet gwarantuje swoim Klientom stabilny, szybki i przede wszystkim nieograniczony dostęp do sieci z zachowaniem najwyższych standardów świadczonych usług. Za cel stawiamy sobie dbałość o Klienta i jego potrzeby, dlatego nasze oferty tworzymy indywidualnie i w korzystnych cenach .

Zapraszamy do współpracy!

Zespół WrocNet

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wrocław - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Wrocław (Maślice) - BESTGO.PL
Kraków - Cyber Strefa
Wrocław - Netask Media
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Wrocław - WRO-COM
Poznań - Oxylion
Wrocław - Elektrosat
Wrocław - INDEO ISP
Żarów - Sudecka Specjalna Strefa Internetowa


Aktualności

06.12.2022 |

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie firmowej strony?

Pozycjonowanie stron WWW to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na promowanie swojej witryny w internecie. I nie ma w tym nic dziwnego! Pozycjonowanie zapewnia bowiem bardzo dużą skuteczność. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z zastosowaniem tej metody? Jakiej agencji zlecić pozycjonowanie strony w Warszawie? Sprawdźmy to! + więcej...
05.12.2022 |

Czym jest system MES? Czy opłaca się w niego zainwestować?

Czym jest system MES? Czy opłaca się w niego zainwestować? Efektywność produkcji to fundament przemysłu. Dotyczy większości przedsiębiorstw z każdej dziedziny gospodarki. Niektórym może się jednak wydawać, że wysokiej klasy park maszynowy wystarczy do zagwarantowania dużych wskaźników efektywności. Prawdą jest jednak to, że bez dobrego zarządzania nawet najlepsze maszyny nie pomogą. Jak ma się do tego system MES? O tym poniżej. + więcej...
05.12.2022 |

Nawet 27 kanałów w otwartym oknie na święta od Polsat Box

Aż do 8 stycznia 2023 roku abonenci Polsat Box będą mogli oglądać nawet 27 dodatkowych kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.

Dzięki aplikacji Polsat Box Go treści będą dostępne również mobilnie. W otwartym oknie znalazły się najlepsze stacje z serialami i filmami, programami rozrywkowymi oraz treściami dla dzieci.

Z kolei użytkownicy serwisu Polsat Box Go korzystający z pakietu Polsat Box Go Premium otrzymali w ramach zimowej promocji nowe tytuły w ramach oferty treści VOD, m.in.: 1. sezon „CSI: Vegas”, nowej odsłony popularnego cyklu kryminałów, a także animowane seriale „Zwariowane melodie: Kreskówki” oraz „Craig znad potoku”.

+ więcej...
05.12.2022 |

ZIMOWE OKNO OTWARTE W TELEWIZJI NETII

Na okres świąteczno-noworoczny Netia przygotowała prezent dla abonentów swoich usług TV.

Do 8 stycznia 2023 roku nawet 21 kanałów telewizyjnych udostępnionych zostało bez dodatkowych opłat w tzw. oknie otwartym.

Dzięki promocyjnemu „odkodowaniu” w zależności od aktualnie posiadanego pakietu TV, abonenci Netii zyskają dostęp do nawet 21 kanałów TV.

Długie zimowe wieczory umilą m.in. kanały z filmami i serialami, dla dzieci jak również kanały przyrodnicze, czy muzyczne.

+ więcej...
05.12.2022 |

Pomagamy seniorom dzięki niewykorzystanym GB

Orange zaprasza do akcji przekazywania niewykorzystanych gigabajtów, które pozostają na koncie użytkownika.

Dzięki temu operator wspólnie z klientami pomoże wykluczonym cyfrowo seniorom. Do dyspozycji uczestników wybranych uniwersytetów trzeciego wieku trafi 100 tabletów wraz z darmowym internetem na dwa lata.

To już szósta edycja akcji Pomagajmy Gigabajtami. Do tej pory łącznie przekazano prawie milion GB.

Wykluczenie cyfrowe w Polsce ma twarz seniora. W 2021 roku 42% osób w wieku 65-74 lata nie miało żadnych doświadczeń związanych z korzystaniem z internetu, a kolejne 6% deklarowało, że nie korzysta z niego już od ponad roku. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Gb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 15  Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij