Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TIMM

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma komputerowa TIMM założona została w czerwcu 1996 r. Jesteśmy najstarszą firmą komputerową działającą na rynku gołdapskim. Od początku swej działalności zajmujemy się sprzedażą komputerów oraz usługami związanymi z komputeryzacją. Nasza specjalnością są małe firmy handlowe oraz biura, dla których przygotowaliśmy ofertę pełnej obsługi informatycznej obejmującą wyposażenie stanowisk w komputery, stoliki komputerowe, instalację sieci oraz wdrożenia oprogramowania. Jesteśmy również autoryzowanymi dystrybutorami kas i drukarek fiskalnych firm SHARP, oraz POSNET, a także dealerem oprogramowania firm WA-PRO, INSERT i DGCS do pełnej obsługi przedsiębiorstwa handlowego.

Oferta naszych usług obejmuje serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny komputerów dowolnego typu lub sieci komputerowych. Podejmujemy się nadzoru i dozoru pracujących sieci i pojedynczych stanowisk zapewniając okresowe przeglądy, czyszczenie sprzętu oraz serwis.

Działamy głównie na terenie gminy GOŁDAP choć obsługujemy także klientów w innych miastach. W ciągu trzynastu lat działalności zawiązaliśmy stała współpracę z wieloma hurtowniami, instytucjami, przedsiębiorstwami oraz biurami.

Od początku naszej działalności, najważniejsza dla nas sprawą jest dobro naszych klientów. Staramy się również utrzymywać nasze usługi na jak najwyższym poziomie. O tym, że założenia te są realizowane, świadczy stale rosnące grono zadowolonych klientów.

Od roku 2002 sprzedajemy na Allegro. Od 2010 istniejemy jako sklep na Allegro

W roku 2014 wprowadziliśmy do sprzedaży poleasingowe urządzenia drukujące, których jesteśmy bezpośrednim importerem. W ofercie posiadamy faksy, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz kserokopiarki takich firm jak BROTHER KYOCERA KONICA HP LEXMARK SHARP PANASONIC CANON. Są to urządzenia czarno-białe jak i kolorowe. Oferujemy tylko urządzenia laserowe. W ciągłej ofercie ponad 200 maszyn. Zapraszamy na sklep.timm.pl.

Od 2014 roku uruchomiliśmy dział naprawy elektroniki. Przyjmujemy do serwisu wszystkie urządzenia elektroniczne (z działu IT jak i AGD oraz moto)

Naszym klientom oferujemy wydruki wielkonakładowe (powyżej 1000 sztuk) posiadamy profesjonalne urządzenia drukarskie. Istnieje możliwość złamania kartek, zszywania oraz dziurkowania. Wydruki do formatu A3 w opcji full kolor.

2015 uruchomienie sklepu internetowego sklep.timm.pl
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Gołdap - Gołdap - Miejski Informator Lokalny
Gołdap - ZBY-NET Internet
Olecko - INFO-NET Olecko
Gołdap - TIMM


Aktualności

09.06.2023 |

Jak wybrać odpowiedni serwis dla Twojego urządzenia Apple

Kiedy Twój ukochany iPhone czy MacBook zaczyna wykazywać oznaki problemów, serce każdego miłośnika Apple zaczyna bić szybciej.

Wszystko, czego pragniesz, to skuteczna i szybka naprawa, która przywróci urządzenie do pełnej sprawności.

Wtym artykule omówimy, na co zwrócić uwagę, szukając odpowiedniego serwisu Apple.

+ więcej...
08.06.2023 |

ZTE MC888 5G – nowy domowy router obsługujący sieć 5G w ofercie Plusa

Plus poszerza portfolio urządzeń o nowy router obsługujący najszybszą sieć 5G w Polsce – ZTE MC888 5G.

Dzięki świetnemu procesorowi i obsłudze Wi-Fi 6, urządzenie charakteryzuje wysoka wydajność oraz szybki i stabilny transfer danych.

ZTE MC888 5G wyposażony jest w procesor nowej generacji – Qualcomm Snapdragon X62. Do routera można podłączyć 32 urządzenia równocześnie.

Dzięki łączności bezprzewodowej w standardzie Wi-Fi 6 urządzenie zapewnia bardzo dobre parametry transmisji danych nie tylko w pobliżu routera, ale w każdym miejscu w domu.

+ więcej...
08.06.2023 |

T-Mobile Polska otwiera T Hub Polska – nową jednostkę realizującą projekty digitalowe

Firma T-Mobile Polska otworzyła właśnie T Hub Polska – nową jednostkę, której celem będzie realizacja różnorodnych, w tym międzynarodowych, projektów na potrzeby Grupy Deutsche Telekom.

Będą one obejmować takie obszary jak inżynieria systemów aplikacji, innowacje w usługach sieciowych czy rozwiązania z zakresu globalnej łączności. W związku z tym, w ciągu najbliższych 3 lat, firma zwiększy zatrudnienie o 500 ekspertów i ekspertek IT i NT różnych specjalności.

Główna siedziba T Hubu będzie zlokalizowana w Warszawie, z satelitarnymi biurami ulokowanymi obecnie w Krakowie i Wrocławiu.

Polska od dawna uważana jest za jeden z ważniejszych ośrodków technologicznych, dzięki doskonałym szkołom wyższym, dużej liczbie utalentowanych programistów i programistek, dogodnej lokalizacji w centralnej Europie oraz imponującej liczbie firm technologicznych – nad Wisłą działa ich aż 60 tys., a do tego funkcjonuje tu aż 10 startupów, których wartość wyceniana jest na miliard dolarów. 

+ więcej...
08.06.2023 |

„Sortownia”, horrory i kino przygodowe w czerwcu w Polsat Box Go

Na liście nowości, które w czerwcu pojawią się w Polsat Box Go najważniejsze miejsce zajmuje serialowa premiera miesiąca – „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej.

W czerwcu w Polsat Box Go także nowe filmy - mroczne horrory, trzymające w napięciu filmy akcji, kino familijne i przygodowe.

Serial miesiąca: „Sortownia” – premiera 16 czerwca - Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary. „Sortownia” to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych w swojej opinii przypadkach, postanawia je odbierać.

Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia. W roli głównej Andrzej Chyra. Pierwsze dwa odcinki zostaną udostępnione w dniu premiery, kolejne będą pojawiać się w serwisie w piątki. Cały sezon liczy 8 odcinków.

+ więcej...
08.06.2023 |

Stanowisko Polkomtel w sprawie aukcji 3,6 GHz

Stanowisko Polkomtel Sp. z o.o. w drugich konsultacjach dokumentacji aukcyjnej na cztery rezerwacje częstotliwości z pasma 3,6 GHz

W ramach ogłoszonych przez Prezesa 6 kwietnia 2023 roku drugich konsultacji projektu dokumentacji aukcyjnej na cztery rezerwacje częstotliwości z pasma 3,6 GHz (wraz z towarzyszącymi jej projektami dalszych dokumentów), Polkomtel Sp. z o.o. (dalej: Polkomtel lub Spółka) przedstawia poniższe uwagi do opublikowanych przez Organ materiałów.

Na wstępie Spółka dziękuje za uwzględnienie niektórych z jej uwag zgłoszonych w pierwszych konsultacjach dokumentacji aukcyjnej.

Najważniejsza z nich, czyli zwiększenie wielkości oferowanych bloków z 80 na 100 MHz per operator, to krok we właściwą stronę, niemniej zdaniem Polkomtel, jest to krok niewystarczający.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4,5 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij