Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

TELGAM

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam Sp. z o.o. jest lokalnym operatorem telefonii stacjonarnej, dostawcą internetu oraz telewizji HD. Operator działa poprzez własne siec internetową na obszarze miast i gmin Jasło, Brzyska, Frysztak, Kołaczyce, Skołyszyn, Warzyce, Brzostek i Trzcinica.

Dostawca świadczy usługę dostępu do internetu za pomocą :  

 • technologii światłowodowej w Jaśle i Kołaczycach;
 • technologii ADSL dla osób posiadających linię telefoniczną z naszej centrali;  
 • technologii Wi-Fi w przypadku łącz radiowych w pasmie 5Ghz.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw.

Telgam Sp. z o.o. jako samodzielny podmiot powstał w 1996 roku, jednak jego działalność w branży telekomunikacyjnej na terenie Jasła i okolic trwa nieprzerwanie już od ponad pół wieku.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw. Obejmuje: internet, telewizje, łącza cyfrowe, światłowody, telefonie IP, strony www, hosting, zarządzanie i budowę sieci komputerowych, alarmowych oraz profesjonalne i fachowe doradztwo w ww. zakresie. W ofercie posiadamy również sprzęt tj. centrale PBX, serwery, komputery, routery etc.

Przedsiębiorstwo dostosowuje swoją ofertę do potrzeb, wymagań i możliwości swoich klientów. Stale wielką wagę przywiązuje do jakości swoich usług i stopnia zadowolenia klienta o czym świadczy certyfikat ISO 9001:2000.

Staramy się też działać na rzecz środowiska, w którym prowadzimy działalność między innymi poprzez nieodpłatne dostarczanie Internetu do szkół oraz daleko idącą pomoc w budowie szkolnych sieci informatycznych.
 

Każdy klient biznesowy lub instytucja to dla nas indywidualny projekt dla którego przygotowujemy specjalną ofertę. Obsługujemy od lat pod względem kompletnych usług telekomunikacyjnych największe firmy w Jaśle i powiecie jasielskim. Nasza oferta obejmuje dostarczenie Państwu wysokiej jakości naszych usług:

INTERNET

Świadczymy usługę dostępu do Internetu i dzierżawy łączy za pomocą najnowocześniejszych technologii światłowodowych FTTB, FTTH, LAN FastEthernet. Tam gdzie nie jest to możliwe świadczymy usługi dostępu do Internetu w technologii ADSL oraz przy pomocy nowoczesnej sieci bezprzewodowej 5 Ghz. Oferujemy także serwery, tani hosting oraz strony WWW.

TELEFON

Jesteśmy lokalnym operatorem telefonii stacjonarnej, działającym poprzez własne sieci kablowe na obszarze miasta Jasło oraz całego powiatu jasielskiego. Przenosimy nr z TP S.A. , Netii i innych operatorów podwyższając jakość usługi przy zmniejszeniu kosztów. Oprócz klasycznego telefonu oferujemy także usługę telefonii korzystającej z technologii VoIP.

TELEWIZJA

Od 2011 roku wprowadziliśmy na nasz lokalny rynek jasielski usługę telewizji IPTV. Stale inwestujemy w rozwój zasięgu usługi telewizyjnej poszerzając listę kanałów i już dziś w ofercie mamy ponad 100 kanałów jakości cyfrowej, a w niedługim czasie wprowadzimy ich jeszcze więcej.

SPRZĘT KOMPUTEROWY I SIECI

Budujemy nowoczesne sieci informatyczne dla firm i instytucji, które umożliwiają bezproblemową komunikację między pracownikami, transferowanie danych czy korzystanie z aplikacji biznesowych. Dostarczamy oraz wynajmujemy sprzęt IT, dzięki czemu można uniknąć jednorazowej dużej inwestycji, zastępując ją np. miesięczną opłatą abonamentową.

MONITORING WIZYJNY

Zapewniamy bezpieczeństwo osób ich mienia dzięki zaawansowanym systemom monitoringu. Dostarczamy usługi w zakresie cyfrowych systemów wizyjnych, budujemy sieć, dostarczamy niezbędny sprzęt w postaci kamer i monitorów.

AUDYT IT

Jeśli posiadasz stronę internetową i zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić aby poprawić jej efektywność to usługa audytu będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Możemy dokonać audytu sieci komputerowej, strony WWW, monitoringu i wybrać dla Państwa optymalne rozwiązanie.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rzeszów - NEXET sp. z o.o.
Nowy Żmigród - FHU NeoBasik
Lubzina - NetKom
Strzyżów - NETLAN
Jedlicze - vegawlan
Boguchwała - MARIAN WITEK
Zagórzany - INTAN
Jasło - Sigma
Dębica - Smaga.NET
Radgoszcz - TEL-NET


Aktualności

13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...
11.06.2024 |

Poznaj sieciowy HSM i zyskaj bezpieczną przewagę

Chcesz odseparować HSM od reszty infrastruktury sprzętowej?

A może szukasz jednego skutecznego rozwiązania dla wielu aplikacji?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się LAN HSM.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji kryptograficznych musi iść w parze z wydajnością.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 60 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 300 Mb/s:
GSM - łącze 700 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij