Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

TELGAM

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam Sp. z o.o. jest lokalnym operatorem telefonii stacjonarnej, dostawcą internetu oraz telewizji HD. Operator działa poprzez własne siec internetową na obszarze miast i gmin Jasło, Brzyska, Frysztak, Kołaczyce, Skołyszyn, Warzyce, Brzostek i Trzcinica.

Dostawca świadczy usługę dostępu do internetu za pomocą :  

 • technologii światłowodowej w Jaśle i Kołaczycach;
 • technologii ADSL dla osób posiadających linię telefoniczną z naszej centrali;  
 • technologii Wi-Fi w przypadku łącz radiowych w pasmie 5Ghz.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw.

Telgam Sp. z o.o. jako samodzielny podmiot powstał w 1996 roku, jednak jego działalność w branży telekomunikacyjnej na terenie Jasła i okolic trwa nieprzerwanie już od ponad pół wieku.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw. Obejmuje: internet, telewizje, łącza cyfrowe, światłowody, telefonie IP, strony www, hosting, zarządzanie i budowę sieci komputerowych, alarmowych oraz profesjonalne i fachowe doradztwo w ww. zakresie. W ofercie posiadamy również sprzęt tj. centrale PBX, serwery, komputery, routery etc.

Przedsiębiorstwo dostosowuje swoją ofertę do potrzeb, wymagań i możliwości swoich klientów. Stale wielką wagę przywiązuje do jakości swoich usług i stopnia zadowolenia klienta o czym świadczy certyfikat ISO 9001:2000.

Staramy się też działać na rzecz środowiska, w którym prowadzimy działalność między innymi poprzez nieodpłatne dostarczanie Internetu do szkół oraz daleko idącą pomoc w budowie szkolnych sieci informatycznych.
 

Każdy klient biznesowy lub instytucja to dla nas indywidualny projekt dla którego przygotowujemy specjalną ofertę. Obsługujemy od lat pod względem kompletnych usług telekomunikacyjnych największe firmy w Jaśle i powiecie jasielskim. Nasza oferta obejmuje dostarczenie Państwu wysokiej jakości naszych usług:

INTERNET

Świadczymy usługę dostępu do Internetu i dzierżawy łączy za pomocą najnowocześniejszych technologii światłowodowych FTTB, FTTH, LAN FastEthernet. Tam gdzie nie jest to możliwe świadczymy usługi dostępu do Internetu w technologii ADSL oraz przy pomocy nowoczesnej sieci bezprzewodowej 5 Ghz. Oferujemy także serwery, tani hosting oraz strony WWW.

TELEFON

Jesteśmy lokalnym operatorem telefonii stacjonarnej, działającym poprzez własne sieci kablowe na obszarze miasta Jasło oraz całego powiatu jasielskiego. Przenosimy nr z TP S.A. , Netii i innych operatorów podwyższając jakość usługi przy zmniejszeniu kosztów. Oprócz klasycznego telefonu oferujemy także usługę telefonii korzystającej z technologii VoIP.

TELEWIZJA

Od 2011 roku wprowadziliśmy na nasz lokalny rynek jasielski usługę telewizji IPTV. Stale inwestujemy w rozwój zasięgu usługi telewizyjnej poszerzając listę kanałów i już dziś w ofercie mamy ponad 100 kanałów jakości cyfrowej, a w niedługim czasie wprowadzimy ich jeszcze więcej.

SPRZĘT KOMPUTEROWY I SIECI

Budujemy nowoczesne sieci informatyczne dla firm i instytucji, które umożliwiają bezproblemową komunikację między pracownikami, transferowanie danych czy korzystanie z aplikacji biznesowych. Dostarczamy oraz wynajmujemy sprzęt IT, dzięki czemu można uniknąć jednorazowej dużej inwestycji, zastępując ją np. miesięczną opłatą abonamentową.

MONITORING WIZYJNY

Zapewniamy bezpieczeństwo osób ich mienia dzięki zaawansowanym systemom monitoringu. Dostarczamy usługi w zakresie cyfrowych systemów wizyjnych, budujemy sieć, dostarczamy niezbędny sprzęt w postaci kamer i monitorów.

AUDYT IT

Jeśli posiadasz stronę internetową i zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić aby poprawić jej efektywność to usługa audytu będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Możemy dokonać audytu sieci komputerowej, strony WWW, monitoringu i wybrać dla Państwa optymalne rozwiązanie.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rzeszów - NEXET sp. z o.o.
Nowy Żmigród - FHU NeoBasik
Lubzina - NetKom
Strzyżów - NETLAN
Czudec - VIDEOLAN
Dębica - Telbit24 S.C
Boguchwała - MARIAN WITEK
Zagórzany - INTAN
Jasło - Sigma
Jasło - PT TELGAM Sp z o.o.


Aktualności

01.12.2021 |

Maciej Zieliński nowym CEO Siemens Polska

Maciej Zieliński obejmie od 1 stycznia 2022 roku stanowiska prezesa oraz dyrektora działu Digital Industries w Siemens Polska.

Nowy prezes jest związany z Siemensem od 2003 roku. Maciej Zieliński przez ostatnie 6 lat pełnił funkcję CEO Siemensa na Ukrainie. Wcześniej, od 2011, pełnił obowiązki dyrektora działu Automation, Process Industries and Drives oraz dyrektora sprzedaży działu Industrial Automation and Drive Technology w Siemens Rosja.

W latach 2003 - 2011 pracował w Siemens Polska kierując jednym z obszarów ramach działu Digital Industries.

Nowy prezes jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Inżynieria mechaniczna i robotyka.

+ więcej...
01.12.2021 |

Ericsson Mobility Report: niemal 300-krotny wzrost mobilnego transferu danych na przestrzeni 10 lat

Globalne analizy firmy Ericsson ujawniły niemal 300-krotny wzrost mobilnego transferu danych od 2011 roku, czyli roku pierwszej publikacji Ericsson Mobility Report.

Wnioski te, oparte na aktualnych i historycznych danych sieciowych, zostały zawarte w specjalnym, jubileuszowym wydaniu Ericsson Mobility Report z listopada 2021.

Autorzy raportu przyglądają się niektórym kluczowym trendom i wydarzeniom, które kształtowały ostatnią dekadę, a także ujawniają najnowsze prognozy na okres do 2027 roku.

Przesłankę, że 5G stanie się najszybciej wdrożoną generacją technologii mobilnej w dotychczasowej historii, wzmacnia prognoza szacująca osiągnięcie blisko 660 mln subskrypcji 5G do końca tego roku. 

+ więcej...
01.12.2021 |

Technologiczne kierunki studiów przeżywają oblężenie. Budowanie kadr kluczowe dla rozwoju branży

Polskie uczelnie kształcą rokrocznie ponad 110 tys. absolwentów kierunków naukowo-technicznych.

Największą popularnością cieszą się informatyka, cyberbezpieczeństwo i inne kierunki powiązane z sektorem ICT, który ma duży wkład w rozwój krajowej gospodarki.

Wymaga jednak nieustannego kształcenia nowych kadr oraz wyrównywania poziomu wiedzy i umiejętności zgodnie z globalnymi standardami.

Temu właśnie służy program ICT Academy i towarzyszący mu konkurs ICT Competition, który organizuje Huawei.

+ więcej...
30.11.2021 |

Porady z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Komputerowego

30 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Komputerowego.

Z tej okazji eksperci z firmy Kaspersky przypominają kilka podstawowych faktów i zasad cyberbezpieczeństwa, które pozwolą zadbać o należytą ochronę urządzeń i życia cyfrowego.

Jak najlepiej uczcić Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Komputerowego? Zastanawiając się nad bezpieczeństwem swojego komputera, danych sieciowych oraz magazynu w chmurze.

Można z tej okazji np. zmienić swoje hasło, włączyć uwierzytelnienie dwuskładnikowe lub po prostu wpisać w wyszukiwarce Google swoje imię i nazwisko, by sprawdzić, jakie dane na nasz temat są dostępne publicznie.

+ więcej...
30.11.2021 |

Czy darmowy VPN jest bezpieczny?

Czy darmowy VPN jest bezpieczny i warto z niego korzystać? Jeśli zależy Ci na ukryciu albo zmianie swojego IP tylko na krótki czas, może być to atrakcyjne rozwiązanie. Musisz jednak uważać na oferty różnych firm, bo mogą one zagrażać bezpieczeństwu Twoich danych i grozić utratą prywatności. + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 480 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 12 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij