Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

TELGAM

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam Sp. z o.o. jest lokalnym operatorem telefonii stacjonarnej, dostawcą internetu oraz telewizji HD. Operator działa poprzez własne siec internetową na obszarze miast i gmin Jasło, Brzyska, Frysztak, Kołaczyce, Skołyszyn, Warzyce, Brzostek i Trzcinica.

Dostawca świadczy usługę dostępu do internetu za pomocą :  

 • technologii światłowodowej w Jaśle i Kołaczycach;
 • technologii ADSL dla osób posiadających linię telefoniczną z naszej centrali;  
 • technologii Wi-Fi w przypadku łącz radiowych w pasmie 5Ghz.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw.

Telgam Sp. z o.o. jako samodzielny podmiot powstał w 1996 roku, jednak jego działalność w branży telekomunikacyjnej na terenie Jasła i okolic trwa nieprzerwanie już od ponad pół wieku.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw. Obejmuje: internet, telewizje, łącza cyfrowe, światłowody, telefonie IP, strony www, hosting, zarządzanie i budowę sieci komputerowych, alarmowych oraz profesjonalne i fachowe doradztwo w ww. zakresie. W ofercie posiadamy również sprzęt tj. centrale PBX, serwery, komputery, routery etc.

Przedsiębiorstwo dostosowuje swoją ofertę do potrzeb, wymagań i możliwości swoich klientów. Stale wielką wagę przywiązuje do jakości swoich usług i stopnia zadowolenia klienta o czym świadczy certyfikat ISO 9001:2000.

Staramy się też działać na rzecz środowiska, w którym prowadzimy działalność między innymi poprzez nieodpłatne dostarczanie Internetu do szkół oraz daleko idącą pomoc w budowie szkolnych sieci informatycznych.
 

Każdy klient biznesowy lub instytucja to dla nas indywidualny projekt dla którego przygotowujemy specjalną ofertę. Obsługujemy od lat pod względem kompletnych usług telekomunikacyjnych największe firmy w Jaśle i powiecie jasielskim. Nasza oferta obejmuje dostarczenie Państwu wysokiej jakości naszych usług:

INTERNET

Świadczymy usługę dostępu do Internetu i dzierżawy łączy za pomocą najnowocześniejszych technologii światłowodowych FTTB, FTTH, LAN FastEthernet. Tam gdzie nie jest to możliwe świadczymy usługi dostępu do Internetu w technologii ADSL oraz przy pomocy nowoczesnej sieci bezprzewodowej 5 Ghz. Oferujemy także serwery, tani hosting oraz strony WWW.

TELEFON

Jesteśmy lokalnym operatorem telefonii stacjonarnej, działającym poprzez własne sieci kablowe na obszarze miasta Jasło oraz całego powiatu jasielskiego. Przenosimy nr z TP S.A. , Netii i innych operatorów podwyższając jakość usługi przy zmniejszeniu kosztów. Oprócz klasycznego telefonu oferujemy także usługę telefonii korzystającej z technologii VoIP.

TELEWIZJA

Od 2011 roku wprowadziliśmy na nasz lokalny rynek jasielski usługę telewizji IPTV. Stale inwestujemy w rozwój zasięgu usługi telewizyjnej poszerzając listę kanałów i już dziś w ofercie mamy ponad 100 kanałów jakości cyfrowej, a w niedługim czasie wprowadzimy ich jeszcze więcej.

SPRZĘT KOMPUTEROWY I SIECI

Budujemy nowoczesne sieci informatyczne dla firm i instytucji, które umożliwiają bezproblemową komunikację między pracownikami, transferowanie danych czy korzystanie z aplikacji biznesowych. Dostarczamy oraz wynajmujemy sprzęt IT, dzięki czemu można uniknąć jednorazowej dużej inwestycji, zastępując ją np. miesięczną opłatą abonamentową.

MONITORING WIZYJNY

Zapewniamy bezpieczeństwo osób ich mienia dzięki zaawansowanym systemom monitoringu. Dostarczamy usługi w zakresie cyfrowych systemów wizyjnych, budujemy sieć, dostarczamy niezbędny sprzęt w postaci kamer i monitorów.

AUDYT IT

Jeśli posiadasz stronę internetową i zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić aby poprawić jej efektywność to usługa audytu będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Możemy dokonać audytu sieci komputerowej, strony WWW, monitoringu i wybrać dla Państwa optymalne rozwiązanie.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rzeszów - NEXET sp. z o.o.
Rzeszów - InstalBOX.pl
Nowy Żmigród - FHU NeoBasik
Lubzina - NetKom
Strzyżów - NETLAN
Boguchwała - MARIAN WITEK
Zagórzany - INTAN
Jasło - Sigma
Pilzno - MM-NET Damian Matyjewicz
Strzyżów - IT-Systems Jarosław Pękosz


Aktualności

06.12.2022 |

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie firmowej strony?

Pozycjonowanie stron WWW to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na promowanie swojej witryny w internecie. I nie ma w tym nic dziwnego! Pozycjonowanie zapewnia bowiem bardzo dużą skuteczność. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z zastosowaniem tej metody? Jakiej agencji zlecić pozycjonowanie strony w Warszawie? Sprawdźmy to! + więcej...
05.12.2022 |

Czym jest system MES? Czy opłaca się w niego zainwestować?

Czym jest system MES? Czy opłaca się w niego zainwestować? Efektywność produkcji to fundament przemysłu. Dotyczy większości przedsiębiorstw z każdej dziedziny gospodarki. Niektórym może się jednak wydawać, że wysokiej klasy park maszynowy wystarczy do zagwarantowania dużych wskaźników efektywności. Prawdą jest jednak to, że bez dobrego zarządzania nawet najlepsze maszyny nie pomogą. Jak ma się do tego system MES? O tym poniżej. + więcej...
05.12.2022 |

Nawet 27 kanałów w otwartym oknie na święta od Polsat Box

Aż do 8 stycznia 2023 roku abonenci Polsat Box będą mogli oglądać nawet 27 dodatkowych kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.

Dzięki aplikacji Polsat Box Go treści będą dostępne również mobilnie. W otwartym oknie znalazły się najlepsze stacje z serialami i filmami, programami rozrywkowymi oraz treściami dla dzieci.

Z kolei użytkownicy serwisu Polsat Box Go korzystający z pakietu Polsat Box Go Premium otrzymali w ramach zimowej promocji nowe tytuły w ramach oferty treści VOD, m.in.: 1. sezon „CSI: Vegas”, nowej odsłony popularnego cyklu kryminałów, a także animowane seriale „Zwariowane melodie: Kreskówki” oraz „Craig znad potoku”.

+ więcej...
05.12.2022 |

ZIMOWE OKNO OTWARTE W TELEWIZJI NETII

Na okres świąteczno-noworoczny Netia przygotowała prezent dla abonentów swoich usług TV.

Do 8 stycznia 2023 roku nawet 21 kanałów telewizyjnych udostępnionych zostało bez dodatkowych opłat w tzw. oknie otwartym.

Dzięki promocyjnemu „odkodowaniu” w zależności od aktualnie posiadanego pakietu TV, abonenci Netii zyskają dostęp do nawet 21 kanałów TV.

Długie zimowe wieczory umilą m.in. kanały z filmami i serialami, dla dzieci jak również kanały przyrodnicze, czy muzyczne.

+ więcej...
05.12.2022 |

Pomagamy seniorom dzięki niewykorzystanym GB

Orange zaprasza do akcji przekazywania niewykorzystanych gigabajtów, które pozostają na koncie użytkownika.

Dzięki temu operator wspólnie z klientami pomoże wykluczonym cyfrowo seniorom. Do dyspozycji uczestników wybranych uniwersytetów trzeciego wieku trafi 100 tabletów wraz z darmowym internetem na dwa lata.

To już szósta edycja akcji Pomagajmy Gigabajtami. Do tej pory łącznie przekazano prawie milion GB.

Wykluczenie cyfrowe w Polsce ma twarz seniora. W 2021 roku 42% osób w wieku 65-74 lata nie miało żadnych doświadczeń związanych z korzystaniem z internetu, a kolejne 6% deklarowało, że nie korzysta z niego już od ponad roku. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 2,5  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 30 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 32 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij