Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Robbo Multimedia Sp. z o.o. * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Nasza firma powstała w 1996 roku. W głównej mierze zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm. Dzięki temu nasi Klienci mogą skupić się na rozwijaniu swych kluczowych kompetencji powierzając nam opiekę nad sprawnością swoich systemów. Dbamy o to, aby sprzęt, sieć komputerowa i oprogramowanie stanowiły zintegrowaną i sprawnie działającą całość. Ponadto tworzymy i wdrażamy projekty internetowe. W ofercie mamy pełen wachlarz produktów i usług przeznaczonych do sieci Internet - od najprostszych (jak np. skrzynki e-mail), do bardziej skomplikowanych (strony www, bazy danych). Nieustannie dążymy, by relacje z naszymi klientami kształtować w sposób partnerski, w oparciu o rozumienie ich potrzeb i celów. Wiemy, że najlepszym sposobem budowania efektywnej współpracy jest dostarczanie takich produktów i usług, które staną się dla naszych klientów narzędziem optymalizacji ich sposobów działania i pomogą im się rozwijać. Rozumiemy, że żadna firma nie może sobie dziś pozwolić na posiadanie niesprawnego systemu informatycznego. Nadrzędnym celem działalności Robbo Multimedia jest świadczenie usług w szeroko pojętym zakresie informatycznym. Pragniemy spełniać wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Celem firmy jest również umacnianie pozycji lidera na rynku informatycznym oraz uzyskiwanie wyników finansowych, pozwalających na ciągły rozwój. Gwarancją osiągnięcia powyższych celów jest : • utrzymywanie i doskonalenie systemu jakości zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001, • ciągła analiza pomiaru satysfakcji Klientów oraz przewidywanie i wyprzedzanie ich oczekiwań, • pełne zaangażowanie właścicieli oraz pracowników Robbo Multimedia dla wspólnej realizacji polityki jakości oraz celów jakościowych, • 24 godzinny monitoring pracy wszystkich parametrów działania sieci Robbo Multimedia, • wykształcona i doświadczona kadra, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, • nowoczesne wyposażenie techniczne, pozwalające zastosować najnowsze technologie, • klimat zespołowej współpracy, indywidualna odpowiedzialność pracowników za jakość oraz ich identyfikacja z Robbo Multimedia. Specjalizujemy się w następujących obszarach informatycznych: • Wdrożenia systemów informatycznych, w tym księgowo-magazynowych. • integrację aplikacji, • kompleksowy outsourcing usług informatycznych
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Robbo Multimedia Sp. z o.o.

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Piastów - Landtech Sp. z o.o.
Walendów - Martel Marta Bienia - sekocin.net
Piastów - PTU WLAN-TECH PLUS
Józefów - Nettete
Warszawa - Eko-Line
Warszawa - Premium Mobile
Falenica - AMS
Sulejówek - 3.pl
Warszawa - Bajt.waw
Stara Iwiczna - INTRO S.C.


Aktualności

19.04.2021 |

T-Mobile dostarczył 300 urządzeń do car sharingu w Trójmieście

Usługa car sharingu, mimo trudnej sytuacji minionego roku, budzi niemałe zainteresowanie wśród mieszkańców wielu miast w Polsce.

T‑Mobile wspiera takie innowacyjne rozwiązania, dlatego we współpracy z partnerem biznesowym dostarczyliśmy 300 urządzeń, dla trójmiejskiego operatora - firmy Miimove, którego flota została wyposażona w nowoczesne technologie.

Auta „na minuty” to odpowiedź na potrzeby mieszkańców dużych miast bądź aglomeracji. Usługa car sharingu łączy przystępne ceny za wynajem, z wysokim komfortem jazdy.

Współdzielenie pojazdów jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają własnego samochodu, ale od czasu do czasu muszą skorzystać z transportu niezależnym pojazdem.

+ więcej...
19.04.2021 |

Kaspersky uzyskał miano Vendor to Watch w dziedzinie pojazdów opartych na oprogramowaniu

W swoim raporcie zatytułowanym "Market Trends: Software-Defined Vehicles Will Disrupt the Automotive Supply Chain" Gartner określił firmę Kaspersky mianem "Vendor to Watch" w związku z jej autorskim systemem KasperskyOS.

Raport stanowi analizę trendów w dziedzinie pojazdów przyszłości i jest adresowany do najnowszej kategorii dostawców usług technologicznych rewolucjonizujących łańcuch dostaw w sektorze motoryzacyjnym.

Branża motoryzacyjna skłania się ku nowej architekturze samochodów, w której funkcje pojazdów kontrolowane są za pomocą oprogramowania.

Nawet tradycyjni producenci spoglądają na działanie swoich samochodów z nowej perspektywy i dostrzegają przyszłość pojazdów, w których oprogramowanie stanowi oś główną.

+ więcej...
19.04.2021 |

Vodafone nawiązuje partnerstwo z Ericsson, by uruchomić największą w Europie komercyjną sieć 5G w architekturze standalone

Ericsson, Vodafone, OPPO i Qualcomm nawiązują partnerstwo, by odblokować pełny potencjał technologii 5G, uruchamiając sieć 5G SA w największych niemieckich miastach, w tym we Frankfurcie.

Oprócz korzyści dla branż, rządów i przedsiębiorstw pragnących skorzystać z możliwości oferowanych przez Przemysł 4.0, abonenci sieci mobilnej będą mogli cieszyć się nowymi doświadczeniami oferowanymi przez niskie opóźnienia, wysoką prędkość i przepustowość danych sieci 5G SA.

Działając całkowicie niezależnie od 4G (LTE), 5G Standalone umożliwia mniejsze opóźnienia niż obecnie wykorzystywane sieci w architekturze non-standalone i pozwala większej licznie użytkowników i połączonych obiektów na jednoczesne korzystanie z mobilnych danych.

+ więcej...
19.04.2021 |

Warsaw Data Hub ma już certyfikat EN50600

Nowoczesne data center Orange Polska – Warsaw Data Hub – powstaje od jesieni 2020 w podwarszawskich Łazach.

Ma być gotowe do użytku już jesienią tego roku. Teraz jako unikalny tego typu obiekt w Polsce uzyskało certyfikat zgodności z wymaganiami klasy 3 najnowszej wersji norm EN 50600.

To potwierdzenie, że zaprojektowane rozwiązania gwarantują wysoki stopień niezawodności i dostępności infrastruktury krytycznej oraz przetwarzanie i transmisję danych praktycznie bez żadnych przerw.

Certyfikat zgodności z wymaganiami klasy 3 norm EN 50600 został przyznany Warsaw Data Hub na etapie projektu. Zgodnie z obowiązującymi zasadami drugi etap certyfikacji – dla gotowego obiektu – zostanie przeprowadzony po zakończeniu budowy i uruchomieniu wszystkich instalacji.

+ więcej...
19.04.2021 |

Wyjątkowa wiosenna promocja w Plusie: drugi smartfon za 1zł oraz 2x więcej GB w abonamencie

Wystartowała nowa, wiosenna promocja w Plusie – przy zakupie smartfona OPPO Reno4 Z 5G lub OPPO Reno5 5G na raty z ofertą abonamentową klienci otrzymują drugi smartfon OPPO A15 za 1 zł.

Dodatkowo, w wybranych abonamentach klienci dostają także podwojoną liczbę gigabajtów. OPPO Reno4 Z 5G dostępny jest za 1 zł na start i np. 36 rat po 47 zł za sprzęt, zaś OPPO Reno5 5G można nabyć za 1 zł na start i np. 36 rat po 56 zł za sprzęt.

Wszyscy, którzy zdecydują się na wybór OPPO Reno4 Z 5G lub OPPO Reno5 5G na raty i z abonamentem mogą dobrać model OPPO A15 za 1 zł.

Klienci korzystający z promocji, oprócz smartfona za złotówkę, w wybranych abonamentach otrzymują także dwa razy większe pakiety danych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 256 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij