Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

NSTI

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Działając na rynku od 2006 wypracowaliśmy ceniony przez naszych klientów sprawdzony model współpracy. Każdą firmę, która korzysta z naszych usług, traktujemy w sposób szczególny. Staramy się zrozumieć specyfikę jej działania, uwzględniamy branżę, w której funkcjonuje, usiłujemy określić oczekiwania, tak by oferowana przez nas usługa stanowiła znaczącą wartość dodaną, przyczyniając się do sprawniejszego, bardziej wydajnego, ekonomicznego, pragmatycznego funkcjonowania danej organizacji .

Na podstawie zebranych informacji, analizie oczekiwań - niezależnie od charakteru oferowanej usługi: czy jest to dostarczenie szybkiego Internetu, instalacja centrali telefonicznej, czy budowa sieci wewnętrznej itp. - usiłujemy sprostać wyzwaniu, jakim jest realizacja zamówienia zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Oferując tzw. usługę doraźną, jak np. serwis i wymiana starego sprzętu komputerowego na nowy, czy długoterminową, jak np. współpraca polegająca na opiece nad stronami internetowymi Klienta, administracja siecią IT czy budowa i konserwacja wież telekomunikacyjnych, zawsze stawiamy sobie jeden cel jakim jest satysfakcja Klienta.

Dla NSTI nie ma rozróżnienia na małe, czy duże firmy. Niezależnie od oferowanej usługi, czy organizacji, z którą podejmujemy współpracę, staramy się rzetelnie, terminowo, odpowiedzialnie i profesjonalnie wykonywać powierzone nam zadania.

Po to zatrudniamy najlepszych w kraju specjalistów. Dlatego przez cały okres funkcjonowania firmy nie poddawaliśmy się, podejmując kolejne coraz trudniejsze wyzwania, zdobywając tym samym doświadczenie i umiejętności, które procentowały przy kolejnych zawiązanych kontraktach.

NSTI to firma, która funkcjonując na rynku podlegającemu stałym zamianom wciąż wraz z nim ewoluuje, wykorzystując najnowsze technologie z zakresu teleinformatyki, wdrażając własne unikowe rozwiązania, czujnie obserwując tendencje w branży teleinformatycznej. Wszystko po to, by zawsze być o krok dalej, by zawsze móc powiedzieć naszemu klientowi: „zrobimy to”.

NSTI jest firmą godną zaufania, która jest jedną z najczęściej polecanych firm teleinformatycznych. Zapraszamy do sprawdzania naszych możliwości. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Kraków - Słoneczko.net - Internet Kraków
Komorniki - SOFTDESK POLSKA SP. Z O.O.
Warszawa - SASKA.NET
Luboń - Soft-cam
Warszawa - KBT Sp. z o.o.
Kobylnica - SOLARME
Falenica - AMS
Łuków - LUKMAN multimedia
Tarnowo Podgórne - MB-TECH s.c.


Aktualności

23.02.2024 |

Różnorodne ścieżki kariery w branży telekomunikacyjnej – możliwości rozwoju

Branża telekomunikacyjna to pojęcie bardzo szerokie, a możliwości rozwinięcia w niej swojej kariery nie ograniczają się tylko do kilku możliwych stanowisk czy firm.

Perspektywy są duże, tak, jak benefity z nimi związane. Należy jednak pamiętać, że każda profesja wymaga posiadania różnych kompetencji czy specjalistycznej wiedzy.

Równocześnie, korzyścią wykonywania danego zawodu, bardzo często jest możliwość styczności z nowoczesną technologią oraz wysokie zarobki.

+ więcej...
23.02.2024 |

Jak dbać o skórę wokół oczu? Tylko skuteczne sposoby dbania o skórę pod oczami

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna. Nieumiejętne pielęgnowanie może przyspieszyć procesy jej starzenia się. Widzisz pierwsze zmarszczki lub masz cienie pod oczami? Podpowiemy ci, jak sobie z nimi poradzić. + więcej...
22.02.2024 |

Chcesz wyglądać inaczej? 3 sposoby na szybką zmianę wizerunku

Jeśli patrzysz w lustro i myślisz, że chcesz coś zmienić i pora już odmienić trochę swój wygląd, być może jest to odpowiedni czas.

Najpierw zastanów się czy chcesz radykalnie zmienić swój wizerunek, czy jedynie podkreślić swoją urodę.

Następnie szybko przejdź do działania i oczaruj innych swoim wyglądem.

+ więcej...
16.02.2024 |

Jak skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego?

Access Point (AP) w trybie mostu bezprzewodowego to świetne rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej, eliminując konieczność prowadzenia kabli.

Konfiguracja tego rodzaju urządzenia może być trochę skomplikowana, ale dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku, będziesz w stanie skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego bez większych trudności.

+ więcej...
16.02.2024 |

Swiftrecs.com – Nowa Generacja Rekomendacji Zakupowych Online

W dobie cyfrowej transformacji, gdzie zakupy przez internet stają się coraz bardziej powszechne, Swiftrecs.com wprowadza rewolucyjne zmiany w sposobie, w jaki dokonujemy wyborów zakupowych.

Ta innowacyjna platforma łączy zaawansowane technologie z inteligentnym podejściem do zakupów, oferując rekomendacje oparte na dokładnej analizie danych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 40 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij