Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

NOVOS Sp z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


PEWNOŚĆ I ZAUFANIE
Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2004 roku. Na lokalnym rynku telekomunikacyjnym działamy od 15 lat.

ZAWSZE O KROK PRZED …
Jako pierwsi na terenie Gminy Gorzyce i Krzyżanowice udostępniliśmy stały nielimitowany dostęp do Internetu. W tych czasach gdy jedynym dostępem do Internetu były modemy i płaciło się za każdą minutę połączenia był to nie lada wyczyn. Jako pierwsi stosowaliśmy technologię 5GHZ.

Pierwsi podłączamy klientów indywidualnych w technologii światłowodowej. Jako pierwsi posiadamy w ofercie telewizję cyfrową HD.

Jesteśmy stąd, działamy na rzecz lokalnego społeczeństwa i zależy nam na rozwoju naszej gminy i jej mieszkańców.

NAJLEPSI PARTNERZY ORAZ SPRZĘT
Nasza firma eksploatuje tylko najlepszy sprzęt, najwyższej klasy. Współpracujemy z największymi firmami zajmującymi się sieciami bezprzewodowymi i światłowodowymi oraz serwerami internetowymi. W obecnej chwili większość punktów dostępowych pracuje na systemach HUAWEII, RAISECOM, CISCO oraz MIKROTIK. Stały kontakt oraz wspólne szkolenia zapewniają nam praktycznie bezawaryjność naszej sieci.

ŁĄCZA DOSTĘPOWE ORAZ TECHNOLOGIA
Dla naszych klientów wybieramy tylko najstabilniejsze i najszybsze łącza internetowe, w tej chwili posiadamy styk o przepustowości 10Gbit/s między-operatorski z kilkoma operatorami między innymi z firmami S3, EPIX, VirtuaOperator i inne gwarantuje to wysoką wydajność oraz natychmiastowy serwis. Udostępniamy łącza o wysokim współczynniku symetryczności, dzięki czemu można bez problemu grać w gry on-line, rozmawiać przez telefony internetowe oraz bardzo szybko wysyłać listy elektroniczne. To wszystko zapewnia bardzo małe ryzyko awarii oraz błędów w transmisji. Dodatkowo cała sieć pracuje na bardzo szybkich routerach. Pozwala to w perfekcyjny sposób zarządzać pasmem przydzielanym dla każdego użytkownika.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rydułtowy - 360 stopni
Racibórz - TanioFon
Wodzisław Śląski - OSKAR
Opole - Q. Optics Cables FPUH
Turza Śląska - LUKSus
Rybnik - TyldaNET
Rybnik - Dar.Net
Olza - NOVOS Sp z o.o.
Rybnik - dobrafirma.pl Michał Mocek Krzysztof Kafka Gabriel Grzenia
Opole - Arkadia s.c.


Aktualności

23.02.2024 |

Różnorodne ścieżki kariery w branży telekomunikacyjnej – możliwości rozwoju

Branża telekomunikacyjna to pojęcie bardzo szerokie, a możliwości rozwinięcia w niej swojej kariery nie ograniczają się tylko do kilku możliwych stanowisk czy firm.

Perspektywy są duże, tak, jak benefity z nimi związane. Należy jednak pamiętać, że każda profesja wymaga posiadania różnych kompetencji czy specjalistycznej wiedzy.

Równocześnie, korzyścią wykonywania danego zawodu, bardzo często jest możliwość styczności z nowoczesną technologią oraz wysokie zarobki.

+ więcej...
23.02.2024 |

Jak dbać o skórę wokół oczu? Tylko skuteczne sposoby dbania o skórę pod oczami

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna. Nieumiejętne pielęgnowanie może przyspieszyć procesy jej starzenia się. Widzisz pierwsze zmarszczki lub masz cienie pod oczami? Podpowiemy ci, jak sobie z nimi poradzić. + więcej...
22.02.2024 |

Chcesz wyglądać inaczej? 3 sposoby na szybką zmianę wizerunku

Jeśli patrzysz w lustro i myślisz, że chcesz coś zmienić i pora już odmienić trochę swój wygląd, być może jest to odpowiedni czas.

Najpierw zastanów się czy chcesz radykalnie zmienić swój wizerunek, czy jedynie podkreślić swoją urodę.

Następnie szybko przejdź do działania i oczaruj innych swoim wyglądem.

+ więcej...
16.02.2024 |

Jak skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego?

Access Point (AP) w trybie mostu bezprzewodowego to świetne rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej, eliminując konieczność prowadzenia kabli.

Konfiguracja tego rodzaju urządzenia może być trochę skomplikowana, ale dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku, będziesz w stanie skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego bez większych trudności.

+ więcej...
16.02.2024 |

Swiftrecs.com – Nowa Generacja Rekomendacji Zakupowych Online

W dobie cyfrowej transformacji, gdzie zakupy przez internet stają się coraz bardziej powszechne, Swiftrecs.com wprowadza rewolucyjne zmiany w sposobie, w jaki dokonujemy wyborów zakupowych.

Ta innowacyjna platforma łączy zaawansowane technologie z inteligentnym podejściem do zakupów, oferując rekomendacje oparte na dokładnej analizie danych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 384 kb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij