Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

NETonSKY.pl

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Miejska Sieć Internetowa NETonSKY.pl świadczy usługi z zakresu, dostępu do internetu, telefonii cyfrowej oraz telewizji HD. Nasze usługi dostępne są na na terenie miejscowości Stęszew, Dębno, Dębienko, Witobel, Trzebaw, Zamysłowo, Strykowo, Modrze, Wronczyn, Drożdżyce, Sapowice, Zaparcin, Będlewo, Chomęcice, Konarzewo, Trzcielin, Mosina, Nowinki, Drużyna, Borkowice, Grzybno, Krosinko, Rogalinek, Skrzynki, Steszew .Naszych klientów podłączamy w technologiach światłowodowych, LAN, ADSL oraz WiFi. Oferujemy szeroki wachlarz usług zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Pięcioletnie doświadczenie oraz wykorzystywanie najnowszych technologii pozwala nam dostarczać usługi najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadamy łącza światłowodowe dzięki którym możemy podłączyć każdego klienta szybkim łączem o przepustowości do 2.5Gb/s. Głównym celem jest świadczenie niezawodnych usług dostępu do Internetu, Telefonu. Dodatkowo oferujemy sprzedaż wysokiej jakości sprzętu do transmisji danych. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Gniezno - ING-NET Powiatowy Operator Internetowy
Poznań - AirCity
Pobiedziska - Polcomp.net Group S.C.
Poznań - Oxylion
Swarzędz - ROBMAR
Sośnie - ASCOR S.C.
Końskie - net4me
Nowy Tomyśl - net-24h
Murowana Goślina - Komster Sp. z.o.o
Dobieżyn - Lantronik


Aktualności

23.02.2024 |

Różnorodne ścieżki kariery w branży telekomunikacyjnej – możliwości rozwoju

Branża telekomunikacyjna to pojęcie bardzo szerokie, a możliwości rozwinięcia w niej swojej kariery nie ograniczają się tylko do kilku możliwych stanowisk czy firm.

Perspektywy są duże, tak, jak benefity z nimi związane. Należy jednak pamiętać, że każda profesja wymaga posiadania różnych kompetencji czy specjalistycznej wiedzy.

Równocześnie, korzyścią wykonywania danego zawodu, bardzo często jest możliwość styczności z nowoczesną technologią oraz wysokie zarobki.

+ więcej...
23.02.2024 |

Jak dbać o skórę wokół oczu? Tylko skuteczne sposoby dbania o skórę pod oczami

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna. Nieumiejętne pielęgnowanie może przyspieszyć procesy jej starzenia się. Widzisz pierwsze zmarszczki lub masz cienie pod oczami? Podpowiemy ci, jak sobie z nimi poradzić. + więcej...
22.02.2024 |

Chcesz wyglądać inaczej? 3 sposoby na szybką zmianę wizerunku

Jeśli patrzysz w lustro i myślisz, że chcesz coś zmienić i pora już odmienić trochę swój wygląd, być może jest to odpowiedni czas.

Najpierw zastanów się czy chcesz radykalnie zmienić swój wizerunek, czy jedynie podkreślić swoją urodę.

Następnie szybko przejdź do działania i oczaruj innych swoim wyglądem.

+ więcej...
16.02.2024 |

Jak skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego?

Access Point (AP) w trybie mostu bezprzewodowego to świetne rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej, eliminując konieczność prowadzenia kabli.

Konfiguracja tego rodzaju urządzenia może być trochę skomplikowana, ale dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku, będziesz w stanie skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego bez większych trudności.

+ więcej...
16.02.2024 |

Swiftrecs.com – Nowa Generacja Rekomendacji Zakupowych Online

W dobie cyfrowej transformacji, gdzie zakupy przez internet stają się coraz bardziej powszechne, Swiftrecs.com wprowadza rewolucyjne zmiany w sposobie, w jaki dokonujemy wyborów zakupowych.

Ta innowacyjna platforma łączy zaawansowane technologie z inteligentnym podejściem do zakupów, oferując rekomendacje oparte na dokładnej analizie danych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 40 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 56 kb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 12 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij