Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

NETonSKY.pl

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Miejska Sieć Internetowa NETonSKY.pl świadczy usługi z zakresu, dostępu do internetu, telefonii cyfrowej oraz telewizji HD. Nasze usługi dostępne są na na terenie miejscowości Stęszew, Dębno, Dębienko, Witobel, Trzebaw, Zamysłowo, Strykowo, Modrze, Wronczyn, Drożdżyce, Sapowice, Zaparcin, Będlewo, Chomęcice, Konarzewo, Trzcielin, Mosina, Nowinki, Drużyna, Borkowice, Grzybno, Krosinko, Rogalinek, Skrzynki, Steszew .Naszych klientów podłączamy w technologiach światłowodowych, LAN, ADSL oraz WiFi. Oferujemy szeroki wachlarz usług zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Pięcioletnie doświadczenie oraz wykorzystywanie najnowszych technologii pozwala nam dostarczać usługi najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadamy łącza światłowodowe dzięki którym możemy podłączyć każdego klienta szybkim łączem o przepustowości do 2.5Gb/s. Głównym celem jest świadczenie niezawodnych usług dostępu do Internetu, Telefonu. Dodatkowo oferujemy sprzedaż wysokiej jakości sprzętu do transmisji danych. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Gniezno - ING-NET Powiatowy Operator Internetowy
Poznań - AirCity
Pobiedziska - Polcomp.net Group S.C.
Poznań - Oxylion
Swarzędz - ROBMAR
Sośnie - ASCOR S.C.
Końskie - net4me
Nowy Tomyśl - net-24h
Murowana Goślina - Komster Sp. z.o.o
Dobieżyn - Lantronik


Aktualności

25.06.2024 |

5 kwestii, o których należy wiedzieć planując zakup używanego laptopa

Myślisz o zakupie nowego laptopa, ale nie chcesz wydawać kilku tysięcy złotych na sprzęt z wyższej półki? Rozwiązaniem może być zakup używanego laptopa.

To świetny sposób na oszczędność pieniędzy bez rezygnacji z jakości sprzętu.

Poleasingowe używane laptopy stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród osób, które potrzebują komputera do codziennych zadań lub pracy biurowej, a nie musi być to nowy model.

Oto pięć kluczowych kwestii, które warto wziąć pod uwagę, planując zakup używanego laptopa.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 45 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 2 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 300 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij