Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Multimedia Polska

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Multimedia Polska jest czołowym ogólnopolskim operatorem kablowym, dostawcą telewizji cyfrowej z wideo na żądanie, internetu szerokopasmowego i mobilnego oraz telefonu stacjonarnego i mobilFonu Jest pierwszym operatorem w kraju, który wprowadził cyfrową telewizję kablową w wysokiej rozdzielczości (HDTV) z licznymi funkcjonalnościami - domową wypożyczalnią filmów wideo na żądanie (VoD), nagrywarką programów (PVR), itp.

Spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2006r.

Do notowań wprowadzono papiery o wartości 400 mln zł. To dotychczas największa pod względem wartości emisja obligacji korporacyjnych, które wprowadzono do notowań na Catalyst – bez uwzględnienia emisji obligacji banków.

Spółka realizuje strategię aktywnej konsolidacji, budowy sieci kablowych w nowych rejonach kraju, a także akwizycję sieci innych operatorów. W efekcie w I półroczu 2010r. liczba gospodarstw domowych znajdujących się w zasięgu sieci spółki wzrosła do ponad 1,2 miliona HP. Rośnie popularność pakietyzacji usług oraz nowych produktów wprowadzonych do oferty w 2007 roku - cyfrowej telewizji kablowej (DTV) i wideo na żądanie (VoD).

Z usług Multimedia Polska korzystało 30 czerwca 2010r. łącznie ok. 674 tys. klientów, z czego około 311 tys. było użytkownikami co najmniej dwóch usług, a około 93 tys. to abonenci pakietu potrójnego. Na dzień 30 czerwca 2010r. spółka dostarczała ponad 1,27 mln usług.

Spółka jest znana w Polsce jako jeden z operatorów, który jako pierwszy wprowadza na rynek nowe i innowacyjne produkty oraz usługi. Firma jako pierwsza w kraju wprowadziła na wiosnę 2006r. telewizję cyfrową dla klientów telefonicznych (IP TV). Jako jedna z pierwszych zaoferowała pakiet usług Triple Play, cyfrowe usługi telefoniczne (VoIP) dla abonentów sieci kablowej, a także szerokopasmowy dostęp do internetu. Także jako pierwszy operator w kraju Multimedia Polska, w maju 2007 r., wprowadziła cyfrową telewizję kablową w wysokiej rozdzielczości (HDTV) z domową wypożyczalnią filmów wideo na żądanie (VoD). Dziś w katalogu filmów do wypożyczenia przy pomocy pilota znajduje się ponad tysiąc pozycji i liczba ta systematycznie rośnie.

W grudniu 2009r. Spółka udostępniła nową funkcjonalność telewizji cyfrowej - dekoder PVR umożliwiający nagrywanie, przewijanie i powtarzanie programów.

W roku 2009 spółka zaoferowała ponadto usługi mobilnego internetu mobilNET oraz mobilFonu.
Od stycznia 2010r. abonenci Multimedia Polska mają możliwość oglądania pierwszego na polskim rynku interaktywnego kanału telewizyjnego – aMazing. Dzięki komunikacji w czasie rzeczywistym widzowie mogą nie tylko głosować czy brać udział w konkursach, ale także współtworzyć telewizję. Wszystko to za pomocą pilota.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Toruń - NETIA Autoryzowany Partner-Przedstawiciel Oliwia Makowska
Warszawa - ACO Solutions
Warszawa - ITH - Internet dla biznesu
Czernichów - DANIELON
Bytom - COM-VID I.K.
Czerwionka-Leszczyny - MIKEMI / GRUPA SYRION
Giżycko - INM Sp. z o.o.
Sandomierz - ANetConnect
Warszawa - Skyconnect
Wałcz - Dainet


Aktualności

20.05.2024 |

Koniec 3G: Polska przełącza się na nowoczesne technologie

Era 3G, która była rewolucją w mobilnej komunikacji, powoli dobiega końca.

Polska podobnie jak wiele innych krajów planuje wyłączenie sieci 3G na rzecz bardziej zaawansowanych technologii, takich jak 4G LTE i 5G.

+ więcej...
20.05.2024 |

Podkarpacie: Wzrost Dostępu do Internetu w Gospodarstwach Domowych

Na Podkarpaciu aż 92,8% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu, co wskazuje na znaczący postęp w cyfryzacji regionu.

Wzrost ten jest wynikiem inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną oraz zwiększonego zainteresowania nowoczesnymi technologiami.

+ więcej...
20.05.2024 |

Kosmiczna Rywalizacja: Jeff Bezos kontra Elon Musk w Wyścigu Internetowym z Kosmosu

Rywalizacja w dziedzinie technologii kosmicznej nabiera tempa, gdy dwóch gigantów technologicznych - Jeff Bezos i Elon Musk - staje do walki o dominację w dostarczaniu internetu z kosmosu.

Bezos, założyciel Amazona, rozwija swój projekt Kuiper, podczas gdy Musk kontynuuje ekspansję swojego systemu Starlink.

+ więcej...
20.05.2024 |

Wolny Internet? Sprawdź, czy ktoś nie kradnie twojego Wi-Fi

Wielu użytkowników internetu napotyka problemy z wolnym połączeniem, co często może być spowodowane nieautoryzowanym dostępem do sieci Wi-Fi.

Sprawdzenie, czy sąsiad nie korzysta z twojego internetu, może pomóc w rozwiązaniu problemów z prędkością połączenia.

+ więcej...
20.05.2024 |

Problemy z dostarczaniem usług internetowych: Vectra i Multimedia pod lupą UOKiK

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wziął pod lupę dwóch operatorów kablowych w Polsce.

Dochodzenie dotyczy problemów związanych z jakością usług dostarczanych klientom.

Zgłoszenia konsumentów wskazują na nieotrzymywanie obiecanych prędkości internetu oraz problemy z dostępem do obiecanych kanałów telewizyjnych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij