Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MIKEMI / GRUPA SYRION

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Jesteśmy pierwszym i największym operatorem na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny i wchodzących w nią sołectw. Działamy również częściowo na terenie Knurowa (Szczygłowice, Krywałd), Rybnika (Kamień) i Orzesza (Zawada, Rybówka).

Firma "MIKEMI" powstała w 2002 roku w Czuchowie. Od początku swojego istnienia głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie rozwiązań dostępowych do Internetu dla użytkowników końcowych.Oprócz usług dostępowych wykorzystujemy nasze doświadczenia świadcząc usługi konsultingowe w ramach współpracy międzyoperatorskiej, ze szczególnym uwzględnieniem transmisji danych drogą radiową. Instalujemy i serwisujemy także platformy serwerowe, służące do zarządzania sieciami typu LAN/WAN i udostępniania usług sieciowych.Nasza spółka zajmuje się również projektowaniem instalacji sieci lokalnych w firmach i instytucjach. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do tego typu przedsięwzięć.Polecamy sprawdzone rozwiązania sprzętowe, dostarczając komputery klasy PC wraz z osprzętem, świadcząc równocześnie usługi serwisowe na miejscu i u Klienta.Spółkę tworzy zgrany zespół fachowców, od wielu lat związany z tematem sieci komputerowych i sprzętu PC. Jeden ze współzałożycieli firmy od ponad 10 lat zajmuje się tematyką łączności bezprzewodowej, posiadając międzynarodowe uprawnienia do budowy i eksploatacji urządzeń radiowych w pasmach radioamatorskich. Jako operator usług teleinformatycznych firma posiada wszelkie uprawnienia i zgłoszenia niezbędne do w pełni legalnego świadczenia tego typu usług na terenie RP. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Toruń - NETIA Autoryzowany Partner-Przedstawiciel Oliwia Makowska
Warszawa - ACO Solutions
Warszawa - ITH - Internet dla biznesu
- Internet Netia
Wyszków - VirtuaOperator Sp. z o.o.
Warszawa - Filiago internet satelitarny
Warszawa - Premium Mobile
Ostróda - PHU IWKD
Warszawa - Skyconnect
Szczecin - ESPOL KABLE Sp. z o.o.


Aktualności

17.04.2024 |

Orange Polska wybuduje sieci szerokopasmowe w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy

W ramach naborów KPO i FERC, zapewniających dostęp do bardzo szybkiego internetu, Orange Polska podpisał łącznie umowy na realizacje inwestycji w 28 obszarach.

Dzięki temu ok. 155 tys. gospodarstw domowych i ponad 22 tys. przedsiębiorstw może zostać objętych zasięgiem sieci szerokopasmowej. Wkrótce ruszą pierwsze prace.

+ więcej...
17.04.2024 |

Polski Światłowód Otwarty rozszerzył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych

W marcu br. w zasięgu sieci optycznej Polskiego Światłowodu Otwartego znalazło się 6 354 nowych gospodarstw domowych z 24 miejscowości. Najwięcej nowych adresów zostało dodanych w Warszawie (1143), Łodzi (1125) i Wrocławiu (914). Operator przeprowadził również modernizację sieci HFC do standardu FTTH w 32 387 gospodarstwach domowych. Tym samym Polski Światłowód Otwarty zwiększył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych. + więcej...
17.04.2024 |

Mieszkańcy Pułtuska, zgłaszajcoe zapotrzebowanie na internet światłowodowy!

Budowa sieci światłowodowej w Pułtusku w ramach programu KPO będzie bezpłatna.

Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wybranym przez Państwa dostawcą, który przedstawi cennik i prędkości Internetu.

+ więcej...
17.04.2024 |

Odliczenie ulgi za internet – warunki i procedura

Ulga za internet to szczególna forma odliczenia podatkowego, która dostępna jest tylko w dwóch kolejnych latach podatkowych, pod warunkiem, że w przeszłości podatnik nie skorzystał już z tego odliczenia. W związku z tym, w rozliczeniu za rok 2023, ulgę tę mogą odliczyć osoby, które: + więcej...
12.04.2024 |

GUS opublikował raport: Społeczeństwo informacyjne w Polsce w 2023 r.

W 2023 r., tak jak przed rokiem, dostęp do Internetu posiadało 93,3% gospodarstw domowych.

W skali roku udział gospodarstw domowych posiadających dostęp do Internetu przez szero-kopasmowe łącze stacjonarne nie zmienił się.

Dostęp przez szerokopasmowe łącze mobilne wykazało o 3,1 p. proc. gospodarstw więcej.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 100 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 384 kb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 9 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij