Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MAXLAN S.C.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Od początku zajmujemy się dostarczaniem łączny internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Pragniemy zaoferować Państwu dostęp do sieci Internet. Połączenie jakie oferujemy jest wykonane w technice bezprzewodowej i światłowodowej.

Początki naszej firmy sięgają 2003 roku. Od 2009r w wyniku rozwoju firmy zawiązała się spółka.

Od początku zajmujemy się dostarczaniem łączny internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Podstawowym celem naszej firmy jest dostarczanie możliwie jak najlepszych łączy do Internetu, jak najszerszemu gronu abonentów zamieszkujących głównie obszary wiejskie, małe i średnie miasta lub gdziekolwiek klient potrzebuje.

Współpracujemy z wieloma firmami wspierając ich naszą wiedzą i wykonując dla nich różne usługi związane z sieciami komputerowymi: przewodowymi, bezprzewodowymi, LAN, WAN, miedzianymi, światłowodowymi .... itp.

Od września 2011 we współpracy z Urzędem Gminy Chełmża realizujemy projekt pod nazwą "Internet dla wszystkich szansą rozwoju mieszkańców zamieszkujących tereny Gminy Chełmża". Projekt ten ma na celu pokrycie całego terenu gminy Chełmża zasięgiem sieci dostępowej do Internetu i umożliwić dostęp do światowych zasobów sieci ludziom, którzy do tej pory nie mieli takiej możliwości lub była ona ograniczona.

Również w 2011 roku otrzymaliśmy dotacje w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka , działanie 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili" nasz projekt obejmował obszary Gminy Drzycim k. Świecia i przyległych terenów i nosi nazwę „Zapewnienie szerokopasmowego dostępu do Internetu na terenie gmin Bukowiec, Drzycim, Lniano i Świecie przez Maxlan s.c.”

... więcej




Zapytaj o ofertę poprzez formularz









Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Lipno - BEATKOM.pl
Chojnice - Petrus Polska Sp. z o.o.
Nowe - Geckonet
Jeżewo - Celcom sp. z o.o.
Toruń - ETH Sieci Komputerowe Sp. z o.o.
Kamień Krajeński - Centrum Komputerowe PARTNET
Toruń - Wi-Fi Center
Toruń - MAXLAN S.C.
Toruń - PM Telekom
Olsztyn - MSI Telekom sp. z o.o. sp. k.


Aktualności

23.02.2024 |

Różnorodne ścieżki kariery w branży telekomunikacyjnej – możliwości rozwoju

Branża telekomunikacyjna to pojęcie bardzo szerokie, a możliwości rozwinięcia w niej swojej kariery nie ograniczają się tylko do kilku możliwych stanowisk czy firm.

Perspektywy są duże, tak, jak benefity z nimi związane. Należy jednak pamiętać, że każda profesja wymaga posiadania różnych kompetencji czy specjalistycznej wiedzy.

Równocześnie, korzyścią wykonywania danego zawodu, bardzo często jest możliwość styczności z nowoczesną technologią oraz wysokie zarobki.

+ więcej...
23.02.2024 |

Jak dbać o skórę wokół oczu? Tylko skuteczne sposoby dbania o skórę pod oczami

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna. Nieumiejętne pielęgnowanie może przyspieszyć procesy jej starzenia się. Widzisz pierwsze zmarszczki lub masz cienie pod oczami? Podpowiemy ci, jak sobie z nimi poradzić. + więcej...
22.02.2024 |

Chcesz wyglądać inaczej? 3 sposoby na szybką zmianę wizerunku

Jeśli patrzysz w lustro i myślisz, że chcesz coś zmienić i pora już odmienić trochę swój wygląd, być może jest to odpowiedni czas.

Najpierw zastanów się czy chcesz radykalnie zmienić swój wizerunek, czy jedynie podkreślić swoją urodę.

Następnie szybko przejdź do działania i oczaruj innych swoim wyglądem.

+ więcej...
16.02.2024 |

Jak skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego?

Access Point (AP) w trybie mostu bezprzewodowego to świetne rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej, eliminując konieczność prowadzenia kabli.

Konfiguracja tego rodzaju urządzenia może być trochę skomplikowana, ale dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku, będziesz w stanie skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego bez większych trudności.

+ więcej...
16.02.2024 |

Swiftrecs.com – Nowa Generacja Rekomendacji Zakupowych Online

W dobie cyfrowej transformacji, gdzie zakupy przez internet stają się coraz bardziej powszechne, Swiftrecs.com wprowadza rewolucyjne zmiany w sposobie, w jaki dokonujemy wyborów zakupowych.

Ta innowacyjna platforma łączy zaawansowane technologie z inteligentnym podejściem do zakupów, oferując rekomendacje oparte na dokładnej analizie danych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 4 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij