Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MAXLAN S.C.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT
Od początku zajmujemy się dostarczaniem łączny internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Pragniemy zaoferować Państwu dostęp do sieci Internet. Połączenie jakie oferujemy jest wykonane w technice bezprzewodowej i światłowodowej.

Początki naszej firmy sięgają 2003 roku. Od 2009r w wyniku rozwoju firmy zawiązała się spółka.

Od początku zajmujemy się dostarczaniem łączny internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Podstawowym celem naszej firmy jest dostarczanie możliwie jak najlepszych łączy do Internetu, jak najszerszemu gronu abonentów zamieszkujących głównie obszary wiejskie, małe i średnie miasta lub gdziekolwiek klient potrzebuje.

Współpracujemy z wieloma firmami wspierając ich naszą wiedzą i wykonując dla nich różne usługi związane z sieciami komputerowymi: przewodowymi, bezprzewodowymi, LAN, WAN, miedzianymi, światłowodowymi .... itp.

Od września 2011 we współpracy z Urzędem Gminy Chełmża realizujemy projekt pod nazwą "Internet dla wszystkich szansą rozwoju mieszkańców zamieszkujących tereny Gminy Chełmża". Projekt ten ma na celu pokrycie całego terenu gminy Chełmża zasięgiem sieci dostępowej do Internetu i umożliwić dostęp do światowych zasobów sieci ludziom, którzy do tej pory nie mieli takiej możliwości lub była ona ograniczona.

Również w 2011 roku otrzymaliśmy dotacje w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka , działanie 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili" nasz projekt obejmował obszary Gminy Drzycim k. Świecia i przyległych terenów i nosi nazwę „Zapewnienie szerokopasmowego dostępu do Internetu na terenie gmin Bukowiec, Drzycim, Lniano i Świecie przez Maxlan s.c.” ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 9 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 32 Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 21 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij