Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MAXLAN S.C.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Od początku zajmujemy się dostarczaniem łączny internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Pragniemy zaoferować Państwu dostęp do sieci Internet. Połączenie jakie oferujemy jest wykonane w technice bezprzewodowej i światłowodowej.

Początki naszej firmy sięgają 2003 roku. Od 2009r w wyniku rozwoju firmy zawiązała się spółka.

Od początku zajmujemy się dostarczaniem łączny internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Podstawowym celem naszej firmy jest dostarczanie możliwie jak najlepszych łączy do Internetu, jak najszerszemu gronu abonentów zamieszkujących głównie obszary wiejskie, małe i średnie miasta lub gdziekolwiek klient potrzebuje.

Współpracujemy z wieloma firmami wspierając ich naszą wiedzą i wykonując dla nich różne usługi związane z sieciami komputerowymi: przewodowymi, bezprzewodowymi, LAN, WAN, miedzianymi, światłowodowymi .... itp.

Od września 2011 we współpracy z Urzędem Gminy Chełmża realizujemy projekt pod nazwą "Internet dla wszystkich szansą rozwoju mieszkańców zamieszkujących tereny Gminy Chełmża". Projekt ten ma na celu pokrycie całego terenu gminy Chełmża zasięgiem sieci dostępowej do Internetu i umożliwić dostęp do światowych zasobów sieci ludziom, którzy do tej pory nie mieli takiej możliwości lub była ona ograniczona.

Również w 2011 roku otrzymaliśmy dotacje w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka , działanie 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili" nasz projekt obejmował obszary Gminy Drzycim k. Świecia i przyległych terenów i nosi nazwę „Zapewnienie szerokopasmowego dostępu do Internetu na terenie gmin Bukowiec, Drzycim, Lniano i Świecie przez Maxlan s.c.”

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Lipno - BEATKOM.pl
Chojnice - Petrus Polska Sp. z o.o.
Jeżewo - Celcom sp. z o.o.
Toruń - ETH Sieci Komputerowe Sp. z o.o.
Toruń - torama
Toruń - Mega-Net
Kamień Krajeński - Centrum Komputerowe PARTNET
Toruń - Wi-Fi Center
Toruń - MAXLAN S.C.
Toruń - PM Telekom


Aktualności

31.03.2023 |

SDSI Konferencja 2023 - Innowacje w Sztucznej Inteligencji i Cyfryzacji Przemysłu

Kolejna edycja prestiżowej konferencji SDSI 2023 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie, które odbędzie się w 2023 roku, przyciągnie ekspertów z dziedziny sztucznej inteligencji (AI), cyfryzacji, Big Data oraz nowoczesnych technologii przemysłowych. W tym artykule przyjrzymy się tematyce tegorocznej konferencji, prelegentom oraz korzyściom płynącym z uczestnictwa w takim wydarzeniu. + więcej...
31.03.2023 |

Mieszkasz poza miastem? Sprawdź, jaki internet będzie dla Ciebie najlepszy!

Coraz więcej osób decyduje się na życie poza miastem, ceniąc spokój, przestrzeń i bliskość natury. Jednak mieszkańcy obszarów wiejskich często muszą zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest uzyskanie szybkiego i niezawodnego dostępu do internetu. W tym artykule przedstawimy różne opcje dostępne dla osób mieszkających poza miastem, aby pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. + więcej...
31.03.2023 |

Zgarnij rabat do Med24 w ramach akcji Bonusy od serca T-Mobile

W natłoku codziennych spraw dobrze zatroszczyć się o to, co najważniejsze, czyli zdrowie nasze i naszch bliskich.

Dla wszystkich klientów T-Mobile, którzy potrzebują szybkiej i bezpiecznej porady medycznej, przygotowaliśmy więc zniżkę na usługi świadczone przez platformę Med24.

Rabat dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” do 31 maja. Wiosenna aura sprzyja niestety infekcjom i przeziębieniom – pierwsze promienie słońca potrafią być złudne i zbyt szybko ulegamy pokusie lżejszych ubrań.

Warto właśnie w tym czasie zatroszczyć się jeszcze bardziej o swoje zdrowie. Dlatego w ramach „Bonusów od serca” dla klientów T-Mobile przygotowaliśmy 15-procentowy rabat do wykorzystania na wszystkie usługi oferowane przez platformę telemedyczną Med24. 

+ więcej...
31.03.2023 |

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Outsourcing IT to wybór, który pozwala firmom na skorzystanie z pomocy specjalistów z zakresu informatyki, bez konieczności zatrudniania ich na stałe. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą skoncentrować się na swojej działalności, a jednocześnie potrzebują wsparcia w zakresie IT. W Warszawie znajduje się wiele firm informatycznych, które oferują outsourcing IT. Dzięki temu, przedsiębiorcy mają dostęp do specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy pomogą w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z IT + więcej...
30.03.2023 |

UPC - Twój dostawca internetu o szerokiej dostępności i konkurencyjnych cenach

W dobie powszechnej komunikacji, dostęp do internetu stał się nieodzownym elementem życia codziennego. Firmy telekomunikacyjne konkurują ze sobą, aby zaoferować usługi najwyższej jakości i przystępnych cenach. W Polsce jednym z czołowych dostawców internetu jest UPC, który nie tylko oferuje szeroką dostępność usług, ale również konkurencyjne ceny. W tym artykule przyjrzymy się ofercie UPC oraz jej dostępności na terenie Polski. + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 15  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij