Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

KOL-NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Jako firma koncentrujemy się praktycznie tylko na zagadnieniach związanych z siecią Internet. Jesteśmy największą i najdłużej działającą firmą tej branży w Kole. Działamy od 1 grudnia 2004 roku i jesteśmy pierwszą tego typu firmą w naszym mieście, która zaoferowała pełne usługi internetowe. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie sieci komputerowych LAN i WLAN.

Aktualnie posiadamy bardzo rozbudowaną strukturę, która posiada nieograniczone możliwości. Z dnia na dzień przybywa nam coraz więcej zadowolonych klientów.

Celem firmy jest działalność budowlana związana z budową i eksploatacją sieci komputerowej zapewniającej nieprzerwany i nielimitowany dostęp do ogólnoświatowej sieci Internet. Od czasu powstania do chwili obecnej cel ten jest realizowany z powodzeniem, czego efektem jest coraz większa sieć wybudowana i eksploatowana przez naszą firmę oraz jej użytkowników.

Firmę tworzy młody i kreatywny zespół, który czuwa nad bezpieczeństwem i rozwojem sieci. 24 godzinny profesjonalny serwis pozwala na poczucie bezpieczeństwa naszych użytkowników. Nasze usługi charakteryzują się najlepszym stosunkiem jakość/cena na kolskim rynku.

W zakresie usług związanych z dostępem do sieci Internet, firma działa na podstawie wpisu do ewidencji gospodarczej, oraz zezwolenia UKE.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Łęczyca - SpiNet
Ozorków - SkyLan
Koło - KOL-NET
Poznań - Oxylion
Władysławów - KOMPUTERLAN
Aleksandrów Łódzki - STORM media
Będków - BOKAR
Kramsk - tj -komputer s.c.
Konin - Komputersat
Wyszogród - ABI Elżbieta Górecka


Aktualności

19.04.2024 |

Netia z telewizją dla hoteli z… chmury

Netia, jako pierwszy operator w Polsce i regionie, wprowadziła do oferty B2B usługę telewizji hotelowej z chmury, czyli bez stacji czołowej w obiekcie (head-end-less). Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza wdrożenie oraz sprawia, że niezwykle nowoczesna usługa rozrywki hotelowej (wraz z platformą Otrum TV) jest dostępna cenowo dla nawet najmniejszych hoteli. + więcej...
17.04.2024 |

Orange Polska wybuduje sieci szerokopasmowe w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy

W ramach naborów KPO i FERC, zapewniających dostęp do bardzo szybkiego internetu, Orange Polska podpisał łącznie umowy na realizacje inwestycji w 28 obszarach.

Dzięki temu ok. 155 tys. gospodarstw domowych i ponad 22 tys. przedsiębiorstw może zostać objętych zasięgiem sieci szerokopasmowej. Wkrótce ruszą pierwsze prace.

+ więcej...
17.04.2024 |

Polski Światłowód Otwarty rozszerzył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych

W marcu br. w zasięgu sieci optycznej Polskiego Światłowodu Otwartego znalazło się 6 354 nowych gospodarstw domowych z 24 miejscowości. Najwięcej nowych adresów zostało dodanych w Warszawie (1143), Łodzi (1125) i Wrocławiu (914). Operator przeprowadził również modernizację sieci HFC do standardu FTTH w 32 387 gospodarstwach domowych. Tym samym Polski Światłowód Otwarty zwiększył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych. + więcej...
17.04.2024 |

Mieszkańcy Pułtuska, zgłaszajcoe zapotrzebowanie na internet światłowodowy!

Budowa sieci światłowodowej w Pułtusku w ramach programu KPO będzie bezpłatna.

Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wybranym przez Państwa dostawcą, który przedstawi cennik i prędkości Internetu.

+ więcej...
17.04.2024 |

Odliczenie ulgi za internet – warunki i procedura

Ulga za internet to szczególna forma odliczenia podatkowego, która dostępna jest tylko w dwóch kolejnych latach podatkowych, pod warunkiem, że w przeszłości podatnik nie skorzystał już z tego odliczenia. W związku z tym, w rozliczeniu za rok 2023, ulgę tę mogą odliczyć osoby, które: + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 320 kb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij