Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

JOYNET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


w 2005 roku nasza firma jako jedyna posiadająca wszystkie potrzebne zezwolenia URTiPu oraz Wszystkich Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych, zakończyła budowę sieci multimedialnej na wszystkich obsługiwanych przez siebie osiedlach. Do tej pory posiadamy ponad 200 abonentów i jako jedna z nielicznych firm- poza samym Internetem, dostarczamy usługi dodatkowe takie jak monitoring, hosting oraz darmową telefonie osiedlową.

W XXI wieku rozwiązania dostępu do Internetu poprzez telefon odchodzą powoli w zapomnienie z powodu bardzo wysokich kosztów. Powoli standardem staje się podłączenie naszych mieszkań do sieci Internetowej za pomocą skrętki komputerowej, tak zwanych łączy stałych typu LAN- umożliwiają one stały 24 godzinny dostęp do zasobów Internet za niewielkie pieniądze bez żadnych ograniczeń przez cały miesiąc niezależnie od ilości godzin spędzonych przy komputerze. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bytom - MediaNet24.pl Sp. z o.o.
Bytom - FoxNet
Chorzów - NET-LAND
Bytom - FAZANIEC-NET
Bytom - AS Computers
Bytom - spncomputer
Bytom - MAXNET
Bytom - ADL NETWORK SP. z o.o.
Piekary Śląskie - PROTONET
Bytom - Haski-Internet


Aktualności

17.05.2024 |

Orange dla Biznesu: Kompleksowa Oferta Wykraczająca Poza Telekomunikację

Orange Polska, znany operator telekomunikacyjny, oferuje przedsiębiorstwom znacznie więcej niż tylko tradycyjne usługi telekomunikacyjne.

Firma koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych, które pomagają w optymalizacji procesów biznesowych i zwiększaniu efektywności operacyjnej

+ więcej...
17.05.2024 |

VPN (Virtual Private Network)

VPN (Virtual Private Network) to narzędzie, które zapewnia prywatność i bezpieczeństwo w internecie, tworząc szyfrowane połączenie między twoim urządzeniem a serwerem.

Dzięki VPN możesz ukryć swoje IP, chronić dane przed hakerami i uzyskiwać dostęp do treści zablokowanych w twojej lokalizacji.

+ więcej...
17.05.2024 |

T-Mobile: Nowa Oferta na Kartę, Abonamenty i Internet 5G

T-Mobile zaprezentował swoje najnowsze oferty na kartę, abonamenty oraz usługi internetowe, w tym dostęp do sieci 5G. Operator kontynuuje rozbudowę swojej infrastruktury, dostarczając nowoczesne rozwiązania i konkurencyjne ceny. Nowe oferty mają na celu zaspokojenie różnorodnych potrzeb użytkowników, od tych, którzy potrzebują elastyczności, po osoby szukające kompleksowych pakietów usług. + więcej...
17.05.2024 |

Net Neutrality: Co To Jest i Dlaczego Jest Ważne?

Net neutrality, czyli neutralność sieci, to zasada mówiąca, że wszyscy dostawcy usług internetowych (ISP) powinni traktować cały ruch w sieci jednakowo.

Oznacza to brak faworyzowania lub blokowania żadnych aplikacji, stron internetowych ani usług.

Ta koncepcja jest kluczowa dla zapewnienia wolnego i otwartego internetu.

+ więcej...
17.05.2024 |

Play wprowadza nową ofertę: Internet 5G bez limitów i nowoczesne smartfony taniej o 1000 zł

Play ogłosił nową, atrakcyjną ofertę dla klientów przenoszących numer.

Operator proponuje nielimitowany internet 5G oraz rabaty na nowoczesne smartfony z funkcjami sztucznej inteligencji, takie jak Google Pixel 8 Pro, Motorola Edge 50 Pro i Samsung Galaxy S24 Ultra.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 384 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 2 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 15  Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij