Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Interkar

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT

Internet od 39 złotych ! Sprawdź nasze PROMOCJE !
 

Firma Interkar jest obecnie największym operatorem oferującym dostęp do internetu drogą radiową w powiatach puckim i wejherowskim.

Interkar jest polską firmą związaną z branżą teleinformatyczną, działającą na rynku od 1999 roku. Od momentu powstania naszej firmy do roku 2006 naszym głównym profilem działalności była sprzedaż komputerów, ich modernizacja oraz naprawa. Przez tych klika lat zyskaliśmy grono Klientów, których do zakupów w naszym sklepie zachęciły niskie ceny oraz fachowa pomoc w doborze sprzętu. W roku 2003 nasza firma dołączyła do grona ISP, stając się lokalnym dostawcą internetu w powiatach puckim i wejherowskim. W roku 2007 nasza firma zrezygnowała z prowadzenia sklepu oraz serwisu komputerowego, skupiając się na kompleksowej obsłudze klientów usługi dostepu do internetu.

Celem naszej firmy jest zapewnienie jak największej liczbie mieszkańców naszego regionu możliwości podłaczenia się z globalną siecią Internet. W zakres oferowanych przez nas rozwiązań wchodzi przede wszystkim tworzenie rozległych sieci bezprzewodowych pozwalających uzyskać dostęp do internetu, tworzenie sieci lokalnych, a także prowadzenie kont poczty elektronicznej i prywatnych stron dla użytkowników indywidualnych oraz firm. Staramy sie wyjść naprzeciw oczekiwaniom oferując rozwiązania oparte na nowych technologiach, zachowując przy tym uczciwe ceny. Nie jesteśmy molochem - każdego traktujemy indywidualnie i profesjonalnie, za co wielu Klientów nas ceni :-)

 

 

________________________________________________________________________________

Interkar Komputer-Serwis

Reda
ul. Spółdzielcza 7

Punkt Obsługi Klienta
godziny otwarcia:
Pon - Piąt:  9:00 – 18:00
Sob: 9:00 - 15:00  
      

Biuro Obsługi Klienta

telefon:  58 678 76 02

info@interkar.pl

www.interkar.pl

interkar

________________________________________________________________________________

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 99 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 700 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,25 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij