Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

DaNET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca internetu na terenie Białej Piskiej.DaNET jest pierwszą na naszym lokalnym rynku firmą teleinformatyczną. Głównym zadaniem jest tworzenie lokalnej sieci komputerowej służącej do "komunikowania się" użytkowników między sobą oraz z globalną siecią internetową. Poza tym w późniejszym terminie ma zamiar zaoferować usługi w zakresie szeroko rozumianej obsługi informatycznej, zarówno klientów indywidualnych jak i firm, oraz sklep z akcesoriami komputerowymi. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Pisz - Pisz - Miejski Informator Lokalny
Łódź - TOYA
Orzysz - Karwos NET
BIAŁA PISKA - DaNET
Pisz - Informatyka Telekomunikacja
Szczytno - Matcom
PISZ - ROMIX


Aktualności

11.12.2018 |

Firmy doceniają usługi cyberbezpieczeństwa. Słusznie, bo jest się przed czym bronić

W Polsce wzrasta świadomość cyberzagrożeń i potrzeba zabezpieczania się przed nimi, szczególnie wśród największych przedsiębiorstw.

Korzyści wynikające ze zlecania usług bezpieczeństwa informatycznego firmom wyspecjalizowanym dostrzega aż 91% dużych i 85% średnich firm biorących udział w badaniu Orange Insights.

– Dla większości firm cyberbezpieczeństwo staje się priorytetem.

Orange Polska, jako partner cyfrowej transformacji biznesu, kładzie szczególny nacisk na jego rozwój.  

+ więcej...
10.12.2018 |

#5G_LAB – T‑Mobile pokazuje przyszłość dzięki 5G

Wraz z uruchomieniem pierwszej w Polsce rzeczywistej/funkcjonalnej sieci 5G, T‑Mobile rozpoczyna projekt demonstrujący jej możliwości.

W centrum Warszawy powstał #5G_LAB, w którym wszyscy zainteresowani przyszłością bazującą na 5G mogą dowiedzieć się w jaki sposób ta technologia zmieni nasze życie.

7 grudnia 2018 r. na Placu Defilad w Warszawie T‑Mobile Polska uruchomił #5G_LAB – centrum, w którym operator prezentuje wizję świata przyszłości, z jakiej będziemy mogli korzystać dzięki sieciom piątej generacji.

+ więcej...
10.12.2018 |

Najnowsze odcinki serialu „Wikingowie” w IPLI

W IPLI − największym serwisie rozrywki internetowej − można oglądać drugą część 5 sezonu popularnego serialu telewizji HISTORY, którego fabuła przenosi widza w tajemniczy świat wikińskiej rodziny Lodbroków.

Nowe odcinki pojawiają się na antenie stacji HISTORY w czwartki o 21:00.

W serwisie można już zobaczyć pierwszy z nowych odcinków serialu „Wikingowie”.

Każdy kolejny będzie pojawiał się w IPLI co tydzień.

+ więcej...
10.12.2018 |

NETIA CHRONI PRZED ATAKAMI DDOS JUŻ PONAD 100 KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Netia systematycznie powiększa grono klientów korzystających z usługi ochrony przed atakami DDoS (ang. Distributed Denial of Service).

Obsługuje w tym zakresie już ponad 100 podmiotów.

W ciągu ostatniego roku ponad połowa klientów usługi Netia DDoS Protection została poddana takiemu atakowi oraz skutecznie obroniona przez operatora.

W odpowiedzi na rosnące zagrożenie atakami DDoS, których ofiarami coraz częściej padają również liczne działające w Polsce przedsiębiorstwa, Netia kilka lat temu wprowadziła usługę chroniącą przed tego typu zagrożeniami, o nazwie Netia DDoS Protection.

+ więcej...
10.12.2018 |

T‑Mobile uruchomił pierwszą w Polsce sieć 5G

T‑Mobile Polska uruchomił pierwszą w Polsce w pełni funkcjonalną sieć mobilną piątej generacji.

Jej zasięg obecnie dostępny jest w centrum Warszawy, jednak z czasem będzie on rozszerzany na kolejne lokalizacje i miasta, by docelowo objąć zasięgiem cały kraj.

7 grudnia w Warszawie w centrum #5G_LAB Minister Cyfryzacji oraz przedstawiciele T‑Mobile zainaugurowali wspólnie działanie sieci 5G T‑Mobile – pierwszej w Polsce sieci piątej generacji.

Urządzenia umożliwiające dostęp do sieci zostały przekazane wybranym partnerom T‑Mobile. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij