Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

AMPLUS

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


INTERNET bez ograniczeń... AMPLUS to wiodący operator telekomunikacyjny oferujący stały, szybki i nielimitowany dostęp do Internetu na terenie 5 powiatów: Puławskiego, Ryckiego, Kozienickiego, Zwoleńskiego oraz Garwolińskiego.

Zaufało nam już kilka tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych.

 

 

 

 

AMPLUS to wiodący operator telekomunikacyjny oferujący stały, szybki i nielimitowany dostęp do Internetu na terenie 5 powiatów: Puławskiego, Ryckiego, Kozienickiego, Zwoleńskiego oraz Garwolińskiego. Dzięki ciągłej rozbudowie naszej sieci dostępowej, mamy nadzieję dotrzeć w miejsca, gdzie inni operatorzy nie są w stanie świadczyć swoich usług, lub poziom świadczonych tam usług nie spełnia Państwa wymagań.

Naszą ofertę cechuje szeroki wachlarz usług dla potrzeb domowych, jak również wysokiej jakości łącza symetryczne dla biznesu, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie. Dbając o jakość, nasza sieć działa w oparciu o najnowsze technologie, a sprzęt używany do jej budowy należy do czołówki najlepszych tego typu rozwiązań.

Jesteśmy członkiem RIPE NCC z siedzibą w Amsterdamie, posiadamy status Local Internet Registry (LIR) oraz własny numer Autonomous System Number (AS), dzięki czemu możemy uczestniczyć w wymianie ruchu z każdym większym operatorem Internetu na świecie.

Na rynku istniejemy od 1993 roku a naszemu doświadczeniu zaufało już kilka tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych.

Poza usługami telekomunikacyjnymi oferujemy:

 • Spawanie oraz pomiary kabli światłowodowych
 • Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy
 • Profesjonalne systemy monitoringu
 • Streaming on-line: przekaz obrazu i dźwięku z kamer do Internetu w czasie rzeczywistym

Zaufali nam m.in.:

 • ZAKŁADY AZOTOWE PUŁAWY S.A.
 • MOSTOSTAL PUŁAWY S.A.
 • ELEKTROWNIA PUŁAWY Sp. z o.o.
 • POLKOMTEL Sp. z o.o.
 • STOK NARCIARSKI PARCHATKA
 • POLSKAPRESSE Sp. z o.o.
 • ALFA ELEKTRO Sp. z o.o.
 • MEBLOHURT Sp. z o.o.
 • GLAZURA KRÓLEWSKA S.A.
 • DOMEX Sp. z .o.o. (MEDIAEXPERT)
 • TECEZET Sp. z o.o.
 • STARPOL BIUROSERWIS Sp. z o.o.
 • POLBITA Sp. z o.o. (Drogeria Natura)
 • PEPCO POLAND Sp. z o.o.
 • ROWER-TAK Emil Podgórski
 • CARBO-STAL Wiesław Dziekoński
 • ZOR ZWOLEŃ Marian Bicz
 • POMTECH Janusz Czapka
 • KABANOS Zdzisław Czuba
 • EKSPO-TRANS Witold Różalski
 • ZAKŁAD BETONIARSKI Sławomir Nowak
... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Puławy - Kaemnet.pl
Kurów - DatexNet Waldemar Stawski
Radom - ALGO
Puławy - AMPLUS
Kozienice - PROMONTEL
Kozienice - ESAB-KSK www.esab-ksk.pl
Radom - AuraNet sp z o.o.
Głowaczów - PC SOS
Dęblin - PRONET
Radom - MG Internet


Aktualności

04.08.2021 |

Sieć 5G rośnie zgodnie z planem

Kolejne pracowite dni za nami – T‑Mobile udostępnił kolejne ponad 150 stacji 5G.

Większość z nowych stacji uzupełniła zasięg w miejscowościach, w których 5G jest już dostępne, ale są też zupełnie nowe miasta na liście.

Najwięcej stacji uruchomionych zostało w Białymstoku, Poznaniu, Kielcach i Rybniku. Nowe stacje 5G działają również w takich miejscowościach jak Zakopane, Pruszków, Dębica, Nysa, Bochnia, Tranów, Nowy Sącz, Kędzierzyn, Przemyśl i Tarnowskie Góry.

Mniejsze inwestycje w sieć 5G objęły m.in., Sanok, Lesko, Starachowice, Kluczbork, Pszczyna, Racibórz, Leżajsk, Nisko, Chełm i Suwałki.

+ więcej...
04.08.2021 |

Polsat Box Go i Polsat Go – serwisy i aplikacje VOD i telewizji online Grupa Polsat Plus rozwija swoje serwisy i aplikacje internetowe, dostępne dla wszystkich klientów i widzów

Polsat Box Go to szeroki wybór treści online i dostępu do nich – ponad 100 kanałów TV, sport, filmy, seriale, rozrywka, informacje, bajki – wszystko w jednym miejscu, dostępne wszędzie, w dowolnym czasie i na wybranym urządzeniu.

Polsat Box Go zastąpi Iplę i Cyfrowy Polsat Go (CP Go) i będzie oferował odpłatnie w modelu abonamentowym i bez reklam treści Grupy oraz producentów i nadawców zewnętrznych.

Obecni klienci CP Go i Ipli będą mogli nadal korzystać z nowego serwisu i aplikacji Polsat Box Go (ten sam login i hasło) na różnych urządzeniach. Polsat Go to nowy serwis w internecie, który zaoferuje bezpłatnie najlepsze treści Telewizji Polsat w modelu reklamowym.

Obydwa serwisy będą proste w obsłudze, zyskają nowe funkcje oraz nowoczesną i przejrzystą szatę graficzną.

+ więcej...
03.08.2021 |

Od wybuchu pandemii badacze z firmy Kaspersky zidentyfikowali ponad 5 000 stron phishingowych związanych z COVID-19

Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób oszuści wykorzystują obecne wyzwanie epidemiologiczne, eksperci z firmy Kaspersky przeanalizowali wiadomości spamowe związane z pandemią oraz strony phishingowe przygotowane przez cyberprzestępców w celu kradzieży danych uwierzytelniających użytkowników.

Od marca 2020 r. do lipca 2021 r. technologie firmy Kaspersky udaremniły ponad milion prób odwiedzenia takich stron przez użytkowników.

Do najczęstszych oszustw stosowanych przez cyberprzestępców należą fałszywe oferty płatności oraz testy na COVID-19 oferowane po niższej cenie.

Ostatnio popularne stały się phishingowe reklamy sfałszowanych kodów QR mających udawać certyfikaty szczepień. Aktywność oszustów związana z pandemią osiągnęła punkt szczytowy w marcu 2021 r. 

+ więcej...
03.08.2021 |

HYBRYDOWY INTERNET 2W1 OD NETII

Netia wprowadziła do oferty nowatorskie rozwiązanie, w ramach którego stacjonarny dostęp do internetu w tradycyjnej technologii (xDSL) można przyspieszyć dostępem bezprzewodowym LTE.

Za dodatkowe 25 zł miesięcznie klienci otrzymują usługę wykorzystującą jednocześnie dwie technologie dostępowe.

Oferta „Hybrydowy internet 2w1” łączy w jedno dwie usługi – zwykły stacjonarny dostęp do internetu na miedzianych łączach Netii oraz Internet Mobilny LTE z zestawem ODU-IDU 300 (router wewnętrzny wraz z anteną zewnętrzną, który znacząco poprawia parametry usług, umożliwiając transfer z prędkością nawet do 300 Mb/s).

Urządzenie IDU (czyli router Wi-Fi) sprytnie dzieli ruch, żonglując poszczególnymi sesjami internetowymi.

+ więcej...
03.08.2021 |

Poczta Polska inwestuje ponad milion złotych w drukarki i przygotowuje się do świadczenia usługi e-Doręczeń

Poczta Polska, jako Operator Wyznaczony, w ramach przygotowań do e-Doręczania, podpisała umowę z firmą Canon na zakup dwóch wysokowydajnych, kolorowych, przemysłowych drukarek dla pocztowych Ośrodków Wydruku i Konfekcjonowania w Łodzi i Pile.

Kontrakt obejmujący również dwuletnią obsługę serwisową sprzętu, został podpisany w lipcu br. i opiewa na kwotę 1,1 mln zł netto.

Dzięki nowym urządzeniom Spółka będzie mogła efektywniej świadczyć tzw. Publiczną Usługę Hybrydową. Przypomnijmy, że 22 czerwca 2021 r.

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o doręczeniach elektronicznych, zgodnie z którą Poczta Polska od 5 października br. uruchomi nowe usługi publiczne.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 2 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 10 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij