Wiadomości

Loading


22.05.2024 | Hawe Telekom wdrożyło sieć VPN w 20 lokalizacjach Banku Nowego.

Polski operator chce intensywnie rozwijać się na rynku B2B, co pozwoli na systematyczne zwiększanie przychodów i dywersyfikację portfolia klientów.

Firma Hawe Telekom rozpoczęła współpracę z Bankiem Nowym S.A, świadczącym usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Umowa z bankiem została zawarta na świadczenie usługi VPN dla 20 lokalizacji banku.

Operator chce intensywnie rozwijać się na rynku finansowym i negocjuje kolejne kontrakty.Polski operator chce intensywnie rozwijać się na rynku B2B, co pozwoli na systematyczne zwiększanie przychodów i dywersyfikację portfolia klientów.

Firma Hawe Telekom rozpoczęła współpracę z Bankiem Nowym S.A, świadczącym usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Umowa z bankiem została zawarta na świadczenie usługi VPN dla 20 lokalizacji banku. Operator chce intensywnie rozwijać się na rynku finansowym i negocjuje kolejne kontrakty.

Hawe Telekom chce dywersyfikować swoje źródła dochodów. Obecnie skupia się na rozwoju usług dla podmiotów z sektora finansowego. To nowy, perspektywiczny obszar, w którym polski operator widzi ogromny potencjał dla sprzedaży swoich produktów. Hawe Telekom będzie oferować usługi bazujące na własnej stabilnej sieci światłowodowej.

– Chcemy intensywnie poszerzać nasze portfolio klientów z różnych sektorów gospodarki. Zależy nam na intensywnym rozwoju na rynku finansowym. Planujemy oferować innowacyjne rozwiązania bazujące na naszej sieci, które zwiększają możliwości naszych klientów, poprzez niezawodny dostęp do infrastruktury, wysoki poziom bezpieczeństwa, odpowiednią szybkość i stabilność sieci.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze światłowodowej oraz obecności w większości kluczowych data center w kraju, Hawe Telekom dąży do ugruntowania swojej pozycji jako istotnego operatora na rynku klientów B2B.

Jesteśmy przekonani, że nasze usługi takie jak VPN i AntyDDoS pozwolą zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W najbliższym czasie poinformujemy o kolejnych kontraktach z klientami z tego sektora – podkreśla Paweł Paluchowski, Prezes Zarządu Hawe Telekom S.A.

- Hawe Telekom jest doświadczoną firmą oferującą duży zakres usług i bezpieczny dostęp do infrastruktury światłowodowej. To stabilny i elastyczny partner, dlatego podjęliśmy decyzję o współpracy.

Cieszymy się, że dzięki współpracy z Hawe Telekom możemy korzystać z usług, które przynoszą korzyści naszym klientom – informuje Sławomir Pietrzak z-ca Dyrektora Departamentu Informatyki, Bank Nowy S.A.


 

Kliknij aby powiększyć20.05.2024 | Koniec 3G: Polska przełącza się na nowoczesne technologie

Era 3G, która była rewolucją w mobilnej komunikacji, powoli dobiega końca.

Polska podobnie jak wiele innych krajów planuje wyłączenie sieci 3G na rzecz bardziej zaawansowanych technologii, takich jak 4G LTE i 5G.

+ więcej...
20.05.2024 | Podkarpacie: Wzrost Dostępu do Internetu w Gospodarstwach Domowych

Na Podkarpaciu aż 92,8% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu, co wskazuje na znaczący postęp w cyfryzacji regionu.

Wzrost ten jest wynikiem inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną oraz zwiększonego zainteresowania nowoczesnymi technologiami.

+ więcej...
20.05.2024 | Kosmiczna Rywalizacja: Jeff Bezos kontra Elon Musk w Wyścigu Internetowym z Kosmosu

Rywalizacja w dziedzinie technologii kosmicznej nabiera tempa, gdy dwóch gigantów technologicznych - Jeff Bezos i Elon Musk - staje do walki o dominację w dostarczaniu internetu z kosmosu.

Bezos, założyciel Amazona, rozwija swój projekt Kuiper, podczas gdy Musk kontynuuje ekspansję swojego systemu Starlink.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 60 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3,1 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij