Wiadomości

Loading


12.04.2024 | Zawiadomienie o ataku hakerskim i naruszeniu ochrony danych osobowych

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że doszło do ataku hakerskiego na nasz serwer co doprowadziło do naruszenia ochrony danych osobowych, do którego miało miejsce 04.04.2024 r. Niezwłocznie po wykryciu incydentu podjęliśmy odpowiednie kroki, mając na uwadze ochronę Państwa danych i minimalizację potencjalnych negatywnych skutków tego zdarzenia.

Charakter naruszenia:
W wyniku nieuprawnionego dostępu do naszego serwera, doszło do wykradzenia pewnej części danych osobowych naszych użytkowników. Naruszenie dotyczyło kradzieży zgłoszęń do operatorów telekomunikacyjncyh które zawierały: adres IP, imię i nazwsiko, adres instalacji usługi, adres e-mail, numer telefonu, treść zapytania. Chcemy podkreślić, że priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo Państwa danych.

Możliwe konsekwencje:
W związku z tym naruszeniem, istnieje ryzyko, że wykradzione dane mogą zostać wykorzystane przez nieupoważnione osoby. Może to prowadzić do ryzyka oszustw lub niechcianych kontaktów.

Podjęte środki:
Niezwłocznie po wykryciu naruszenia podjęliśmy następujące kroki:

  •     Zabezpieczyliśmy serwer, aby zapobiec dalszym naruszeniom.
  •     Współpracujemy z odpowiednimi organami ścigania, aby znaleźć i pociągnąć do odpowiedzialności sprawców naruszenia.
  •     Pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych środków bezpieczeństwa, w tym lepszymi protokołami szyfrowania i monitoringu, aby zapewnić, że podobne incydenty nie powtórzą się w przyszłości.

Rekomendacje dla użytkowników:
Zalecamy Państwu:

  •     Zmienić hasła dostępu do naszego serwisu oraz wszelkich innych, gdzie używane są podobne dane uwierzytelniające.
  •     Być czujnym na wszelkie podejrzane wiadomości e-mail czy telefony, które mogą być próbą wyłudzenia danych (phishing).

Dane kontaktowe:
W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych - Artur Ślesik, dostępnym pod adresem e-mail: kontakt @ dostawcy-internetu.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 22 395 12 12.

Pragniemy zapewnić, że traktujemy to naruszenie z największą powagą i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ochronić Państwa dane teraz i w przyszłości.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie oraz współpracę.

Z poważaniem,
Artur Ślesik
WEB-NET
10.04.2024 | Jak Foxmedio może pomóc Ci prowadzić Twoje social media i promować markę?

Pomoc agencji interaktywnej w prowadzeniu social mediów i promocji marki może być kluczowym czynnikiem sukcesu w obecnej sytuacji rynkowej, gdzie obecność online odgrywa coraz większą rolę.

Jedną z takich agencji, która oferuje szeroki zakres usług związanych z marketingiem internetowym jest Foxmedio.

W tym artykule podpowiemy Wam w jaki sposób Foxmedio może wspomóc Was w prowadzeniu mediów społecznościowych i promowaniu marki!

+ więcej...
25.03.2024 | Digitalizacja dokumentów w różnych branżach

W erze cyfryzacji przekształcanie dokumentów papierowych w format cyfrowy staje się niezbędnym elementem każdej nowoczesnej organizacji.

Digitalizacja dokumentów to proces konwertowania informacji z formatu fizycznego na cyfrowy, który umożliwia łatwy dostęp, szybką wymianę i efektywne zarządzanie danymi.

W kontekście globalnej ekonomii i rosnącego zapotrzebowania na szybką komunikację digitalizacja stanowi klucz do zwiększenia efektywności operacyjnej oraz do osiągania lepszej współpracy między działami i organizacjami.

Zalety digitalizacji są wszechstronne.

+ więcej...
25.03.2024 | Czym kierować się przy wyborze pakietu Internetu do domu?

Wybór pakietu Internetu do domu jest pozornie prostym zadaniem. Jednak w dzisiejszym świecie, gdzie praca zdalna, nauka online i rozrywka cyfrowa są codziennością, posiadanie szybkiego i niezawodnego połączenia internetowego jest kluczowe.

Dziś podpowiemy, jak wybrać odpowiedni pakiet i co proponują obecnie dostawcy Internetu.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 4 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 4 Mb/s:
GSM - łącze 700 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij