Wiadomości

Loading


29.11.2023 | eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

Stale rozwijamy usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM. Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób, również bez wychodzenia z domu.

Żyjemy w świecie, gdzie cyfrowe rozwiązania przenikają coraz więcej sfer naszego życia, ułatwiając nam w ten sposób także codzienne funkcjonowanie. Przykładem tego jest technologia eSIM, czyli cyfrowy odpowiednik plastikowej karty SIM, który działa w wielu urządzeniach elektronicznych, takich jak smartfony, tablety i laptopy. Teraz również klienci usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą korzystać z tej technologii i wymienić tradycyjną kartę właśnie na eSIM – prosto i bez wychodzenia z domu. Dzięki temu klienci mają możliwość korzystania z kilku numerów w jednym telefonie – nie trzeba już żonglować kartami SIM lub poświęcać miejsca na kartę pamięci.

Kto może skorzystać z karty eSIM?

Wymiana karty na eSIM jest możliwa dla klientów korzystających z usług T-Mobile na kartę – taryfa GO!; T-Mobile MIX – taryfa Frii MIX oraz Heyah na kartę – taryfa Dniówka.

Klient może zamówić kartę eSIM w sklepach T-Mobile, zdalnie w Biurze Obsługi Użytkownika, poprzez czat w aplikacji mobilnej lub na stronie T-Mobile lub Heyah.

Instalacja eSIM jest bardzo prosta, a klient może skorzystać z nowej karty praktycznie od razu. W smartfonach obsługujących eSIM i posiadających funkcję DualSIM możliwe będą konfiguracje obejmujące tradycyjną kartę SIM oraz eSIM lub dwie karty eSIM (tzw. Dual eSIM).

Sprawdź T-Mobile - Internet Mobilny. Internet, który możesz mieć zawsze przy sobie.

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć29.11.2023 | Na tym osiedlu nic nie jest takie, jakim się wydaje Premiera serialu Grzechy sąsiadów już 15 grudnia tylko w Polsat Box Go

Serial „Grzechy sąsiadów” – thriller obyczajowo-kryminalny w reżyserii Borysa Lankosza, 15 grudnia zadebiutuje w serwisie Polsat Box Go.

Historia o niebezpiecznych, pełnych tajemnic i namiętności relacjach sąsiedzkich jest adaptacją bestsellerowej powieści holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort „Nieuwe Buren”. W rolach głównych Marianna Zydek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański i Michał Żurawski.

Młode małżeństwo, Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski), próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach - Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański).

Choć sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zacieśniają się, a znajomość zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku.

+ więcej...
28.11.2023 | Sprawdź, ile wart jest Twój telefon bez wychodzenia z domu

Plus udostępnił innowacyjną aplikację do wyceny używanych smartfonów. Dzięki niej można bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile zyska się na odsprzedaży starego modelu w ramach programu Plus Odkup.

Dodatkowo klienci korzystający z programu Plus Odkup mogą uzyskać specjalne zniżki na zakup nowych urządzeń.

Ocena stanu technicznego telefonu może być szybka i wygodna dzięki aplikacji Plus Odkup, która pozwala na wycenę używanego smartfona bez wychodzenia z domu.

Aby sprawdzić wartość swojego telefonu należy pobrać aplikację Plus Odkup ze sklepu Google Play lub App Store. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od aktualnego operatora.

+ więcej...
24.11.2023 | Rozwiązania sieciowe Zyxel w marketach budowlanych PSB Mrówka

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań sieciowych opartych na chmurze zbudował skuteczny i bezpieczny system informatyczny w sieci polskich sklepów budowlanych PSB Mrówka.

Wdrożenie było odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów marketów oraz konieczność modernizacji istniejącej infrastruktury sieciowej.

Realizowane było jednocześnie w dwóch sklepach, które zlokalizowane są w Wieluniu i Zawierciu. Współpraca z PSB Mrówka poprzedzona była dogłębną analizą potrzeb i specyfikacji technicznych obu lokalizacji.

Zyxel, wykorzystując swoje bogate doświadczenie w tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań sieciowych, zaprojektował i zaimplementował system, który nie tylko ułatwia codzienne operacje, ale także zwiększa bezpieczeństwo danych i efektywność obsługi klientów. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,5 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 250 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij