Wiadomości

Loading


28.11.2023 | Sprawdź, ile wart jest Twój telefon bez wychodzenia z domu

Plus udostępnił innowacyjną aplikację do wyceny używanych smartfonów. Dzięki niej można bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile zyska się na odsprzedaży starego modelu w ramach programu Plus Odkup. Dodatkowo klienci korzystający z programu Plus Odkup mogą uzyskać specjalne zniżki na zakup nowych urządzeń.

Wyceń zdalnie wartość swojego smartfona

Ocena stanu technicznego telefonu może być szybka i wygodna dzięki aplikacji Plus Odkup, która pozwala na wycenę używanego smartfona bez wychodzenia z domu. Aby sprawdzić wartość swojego telefonu należy pobrać aplikację Plus Odkup ze sklepu Google Play lub App Store. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od aktualnego operatora.

W pierwszej kolejności aplikacja sprawdza czy dany model telefonu znajduje się na liście sprzętów objętych programem Plus Odkup. Następnie program automatycznie sprawdza stan techniczny smartfona (połączenia, wibracje i Bluetooth). W następnym kroku użytkownik proszony jest o wykonanie kilku prostych czynności m.in. dotykanie i blokowanie ekranu, wyłączanie aplikacji, zmianę głośności, robienie zdjęć i wyszukiwanie martwych pikseli.

Na podstawie uzyskanych wyników klient otrzymuje szacowaną wartość swojego urządzenia, a cały proces odsprzedaży może przeprowadzić podczas jednej wizyty w salonie Plusa. Program Plus Odkup pozwala na sprzedaż smartfonów marek, takich jak: Apple, Samsung, LG, OPPO, motorola, Nokia, Realme, Sony czy Xiaomi. Środki z transakcji są przekazywane na konto abonenckie w sieci Plus i mogą być wykorzystane na sfinansowanie rat za nowy sprzęt lub inne usługi.

Smartfony w specjalnych cenach

Jednocześnie w ramach programu Plus Odkup można skorzystać ze specjalnej promocji na zakup nowych smartfonów marek Xiaomi i motorola. Wśród modeli objętych promocją znajduje się m.in. Xiaomi 13 5G 256 GB, Xiaomi Redmi Note 12 5G 128 GB, motorola edge 40 256 GB i motorola razr 40 256 GB. Przykładowo smartfon Xiaomi 13 5G jest dostępny za 1 zł na start i w 12 ratach po 270,83 zł/mies. (łączna opłata za sprzęt 3598,96 zł), a motorola edge 40 neo jest dostępny za 1 zł na start i w 12 ratach po 137,33 zł/mies. (łączna opłata za sprzęt 1648,96 zł).

Wybierając usługę Plus Odkup, można w ekologiczny sposób i z zyskiem pozbyć się starego smartfona, który jedynie zbiera kurz. Korzystając z programu, nie trzeba posiadać opakowania, ładowarki i innych akcesoriów. W Plus Odkup nie ma również opłat lub prowizji za sprzedaż urządzenia, w przeciwieństwie do zasad obowiązujących na popularnych portalach aukcyjnych. Dane z odkupionych urządzeń są bezpiecznie usuwane zgodnie ze standardami ADISA. Dodatkowym benefitem jest możliwość skorzystania ze wsparcia sprzedawcy przy przenoszeniu danych ze starego urządzenia na nowe. Smartfony, które są nadal funkcjonalne, zyskują drugie życie, podczas gdy te, które nie nadają się do dalszego użytku, zostaną zutylizowane w odpowiedni sposób.

Program Plus Odkup jest realizowany we współpracy z firmą Digital Care.

Sprawdź Plus - Światłowód w Plusie

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć24.11.2023 | Rozwiązania sieciowe Zyxel w marketach budowlanych PSB Mrówka

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań sieciowych opartych na chmurze zbudował skuteczny i bezpieczny system informatyczny w sieci polskich sklepów budowlanych PSB Mrówka.

Wdrożenie było odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów marketów oraz konieczność modernizacji istniejącej infrastruktury sieciowej.

Realizowane było jednocześnie w dwóch sklepach, które zlokalizowane są w Wieluniu i Zawierciu. Współpraca z PSB Mrówka poprzedzona była dogłębną analizą potrzeb i specyfikacji technicznych obu lokalizacji.

Zyxel, wykorzystując swoje bogate doświadczenie w tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań sieciowych, zaprojektował i zaimplementował system, który nie tylko ułatwia codzienne operacje, ale także zwiększa bezpieczeństwo danych i efektywność obsługi klientów. 

+ więcej...
23.11.2023 | Kobiety w IT mają moc! T-Mobile partnerem 5. edycji Uniwersytetu Sukcesu

W branży IT lepiej radzą sobie mężczyźni? Nic bardziej mylnego! T-Mobile Polska doskonale wie, że świat innowacji jest otwarty dla każdego i tworzony przez różnorodne zespoły.

Marka ogłasza właśnie partnerstwo z Uniwersytetem Sukcesu, którego celem jest umożliwienie młodym kobietom zrealizowanie ich marzeń i postawienie pierwszych kroków w fascynującym świecie IT przy wsparciu ekspertów oraz doświadczonych praktyków branży!

W świecie pełnym nowych technologii, wiele młodych kobiet nie ma pomysłu, jaką ścieżkę kariery w tym sektorze wybrać – jak wynika z raportu „Kobiety w IT 2022”, prawie 40% kandydatek twierdzi, że nie wie, od czego zacząć swoją przygodę z IT i która specjalizacja będzie dla nich najlepsza.

+ więcej...
23.11.2023 | Pożyteczne projekty cyfrowe dla dzieci i młodzieży. Ericsson na rzecz lokalnej społeczności

Edukacja na rzecz cyfryzacji to jeden z ważnych aspektów działań pozabiznesowych firmy Ericsson. Światowy gigant w branży teleinformatycznej buduje na co dzień sieci mobilne w ponad 180 krajach.

Niemal dwa tysiące inżynierów pracujących w Centrum Badań i Rozwoju w Polsce tworzą oprogramowanie do komunikacji mobilnej dla operatorów telekomunikacyjnych na całym globie.

Jednocześnie wolontariusze pracujący w firmie Ericsson w Krakowie działają na rzecz własnej społeczności, upowszechniając rozwiązania cyfrowe tam, gdzie niosą one pomoc i wsparcie.

Bazują na praktycznym wykorzystaniu swojej wiedzy oraz nowych technologii. W październiku 2023 grupa wolontariuszy stworzyła autorski cyfrowy rejestr uczniów Zespołu Szkół Specjalnych Nr 3 w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 30 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 384 kb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 20 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij