Wiadomości

Loading


16.03.2023 | Bezpieczny Internet od T-Mobile – kompleksowa ochrona łącza internetowego dla klientów biznesowych

Według Urzędu Komunikacji Elektronicznej, dla ponad 90% firm dostęp do Internetu jest niezbędny do prowadzenia działalności. Ataki ransomware, DDoS oraz nieautoryzowany dostęp do zasobów firmowych to jedne z najpoważniejszych problemów, z którymi muszą borykać się przedsiębiorcy. W odpowiedzi na ich potrzeby T‑Mobile Polska wprowadza opartą o model subskrypcyjny usługę „Bezpieczny Internet”, zapewniającą klientom biznesowym kompleksową ochronę łącza internetowego w trybie całodobowym.

Zarządzanie bezpieczeństwem IT jest nieodłącznym elementem prowadzenia działań biznesowych. W wielu sytuacjach, zasoby i kadra mogą być jednak niewystarczające, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Zatrudnienie specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa oraz budowa własnej infrastruktury są kosztowne, zarówno jeśli chodzi o początkowe inwestycje, jak i utrzymanie, konserwację sprzętu i oprogramowania czy bieżącą aktualizację polityk bezpieczeństwa. Zaniedbanie działań mających na celu zapewnienie firmie odpowiedniej ochrony może mieć jednak fatalne konsekwencje; od utraty danych czy długotrwałego dostępu do własnych zasobów, przez straty wizerunkowe, po konieczność zawieszenia całej działalności firmy.

Według szacunków firmy ubezpieczeniowej Embroker, do 2025 roku globalne skutki cyberincydentów kosztować mogą nawet 10,5 bln dolarów rocznie. Jednocześnie, jak informuje KMPG, około 58% instytucji w Polsce odnotowało w 2022 roku przynajmniej jeden incydent bezpieczeństwa. Nowa usługa Bezpieczny Internet oferowana przez T‑Mobile Polska skierowana do klientów biznesowych, korzystających z dostępu do Internetu od T‑Mobile, pozwala uniknąć ryzyka cyberataku – jednocześnie minimalizując koszty związane z potrzebą aktualizacji sprzętu, oprogramowania i polityk bezpieczeństwa do najnowszych standardów. Usługa Bezpieczny Internet wykorzystuje zasoby T‑Mobile, w tym w pełni georedundantne centra danych oraz firewalla nowej generacji, w elastycznym modelu subskrypcyjnym.

Jak działa usługa Bezpieczny Internet

Usługa Bezpieczny Internet opiera się na kontroli ruchu sieciowego i kompleksowej ochronie użytkowników i zasobów klienta przed zagrożeniami z Internetu. Ruch internetowy w usłudze Internet Biznes kierowany jest z routerów brzegowych do firewalla w centrum danych T‑Mobile, a następnie do Internetu. Całe rozwiązanie zamyka się w obrębie sieci T‑Mobile, co pozwala na pełną redundancję i zapewnienie pełnego bezpieczeństwa.

Co ważne, klienci korzystający z usługi nie potrzebują specjalistycznej wiedzy, ponieważ całością zarządza zespół T‑Mobile, złożony z doświadczonych ekspertów ds. bezpieczeństwa technologicznego, analityków oraz specjalistów w zakresie ochrony danych. T‑Mobile gwarantuje uruchomienie firewalla nowej generacji (NGFW), konfigurację oraz zaimplementowanie polityk bezpieczeństwa w celu ochrony sieci. Dzięki temu przedsiębiorcy nie ponoszą początkowych kosztów i mają dostęp do szybkiego wdrożenia.

Korzyści dla klientów T‑Mobile

Pakiet Bezpieczny Internet to podstawowy element ochrony bezpieczeństwa firmowej sieci. To nie tylko kompleksowa ochrona antywirusowa, system zapobiegania włamaniom (IPS), anty-malware czy filtrowanie ruchu WWW. Nowoczesna technologia wykorzystana w tym rozwiązaniu, dzięki funkcji głębokiej inspekcji pakietów (Deep Packet Inspection) potrafi rozpoznać wiele znanych aplikacji, analizując zawartość przesyłanych pakietów i dopuszczając lub blokując ruch.

W stałej, niskiej opłacie subskrypcyjnej, przedsiębiorcy zyskują więc pewność i bezpieczeństwo. Bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów otrzymują dostęp do zawsze aktualnych urządzeń, codziennie aktualizowanej bazy zagrożeń i sygnatur szkodliwego oprogramowania. Bezpieczny Internet to także oszczędność – klient nie musi martwić się o zatrudnienie kadry odpowiedzialniej za utrzymanie firewalla, ponieważ wszystkim zajmują się certyfikowani eksperci T‑Mobile.

Sprawdź T‑Mobile - nielimitowany internet domowy

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć16.03.2023 | Nowe spoty Plusa z gwiazdorską obsadą

Ruszają kolejne spoty w ramach nowej odsłony platformy komunikacyjnej Plusa. Lekka i zabawna formuła to nowi bohaterowie, którzy w ciekawy sposób prezentują ofertę oraz wartości marki.

Dzięki nim zaglądamy do salonu operatora i sprawdzamy jak wygląda praca sprzedawców „od kuchni”. W nowych spotach pracownicy Plusa opowiadają o usługach, ofercie i promocjach operatora – a wszystko ”z przymrużeniem oka”.

To forma sitcomu, gdzie najważniejsi są stali bohaterowie i klienci, których możemy podglądać w wielu zabawnych scenkach – bo humor ma tu kluczowe znaczenie.

Sprzedawcy Plusa rozmawiają przy kawie, opowiadają sobie anegdotki o produktach i usługach oraz wykonują codzienne zadania, tak jak każdy z nas.

+ więcej...
15.03.2023 | Coraz silniejszy wpływ konsumentów na działanie firm i kształtowanie marek. Duży nacisk kładą oni zwłaszcza na ekologię

Konsumenci stają się dziś recenzentami, a nawet współtwórcami marek – oceniają eksperci przy okazji przypadającego 15 marca Światowego Dnia Konsumenta.

Istotnym narzędziem w ich rękach są media społecznościowe. Szczególnie przedstawiciele pokolenia Z chętnie wymieniają się tam opiniami – zarówno tymi pochlebnymi, jak i krytycznymi – o różnych produktach i usługach i, co istotne, bardzo często się nimi sugerują w swoich decyzjach.

– To sprawia, że dzisiaj, jak jeszcze nigdy dotąd, konsumenci wywierają wpływ na funkcjonowanie marek – mówi Kamila Koźbiał z DS Smith.

Jako przykład podaje podejście do ekologii i rosnącego w siłę trendu zero waste. Pod wpływem wymagań konsumentów zmianom poddawane są nie tylko same produkty, ale i sposoby ich dostawy czy opakowania.

+ więcej...
15.03.2023 | Disney+ na start przez rok w prezencie z telewizją Polsat Box

Polsat Box wprowadza nową promocję – pierwsze 12 miesięcy Disney+ w prezencie.

Oferta obowiązuje przy wyborze pakietów telewizyjnych w trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem i będzie dostępna od środy, 15 marca br.

Polsat Box to dostęp do najlepszej rozrywki premium z ofertą Disney+ na atrakcyjnych warunkach.

Wybierając dowolny pakiet telewizyjny od 30 zł/mies. z Disney+ z umową na 2 lata, klient otrzyma Disney+ przez pierwsze 12 miesięcy bez opłat, a na drugie 12 miesięcy w atrakcyjnej cenie – 28,99 zł. Pakiety z dostępem do Disney+ to bogactwo kanałów tv, atrakcyjnych nowości i światowych produkcji dla całej rodziny.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 50 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Gb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4,5 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij