Wiadomości

Loading


12.02.2018 | Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM dla każdego i z każdym abonamentem!

Nowy smartDOM, z którego będzie można skorzystać już od 14 lutego br., jest jeszcze prostszy. Od teraz będzie dostępny dla każdego klienta i z każdym abonamentem. Zestaw trzech podstawowych usług – telewizję, telefon i Internet – można mieć już za 60 zł miesięcznie. Decydując się na wszystkie 9 usług i produktów wchodzących w skład smartDOM, można zaoszczędzić nawet 1400 złotych rocznie.

Jeszcze prościej w smartDOM

Przystąpienie do Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy dbają o domowy budżet, szukają korzystnych rozwiązań i nie lubią przepłacać za usługi, z których korzystają na co dzień. Cyfrowy Polsat i Plus wprowadzają nowe, jeszcze bardziej uproszczone zasady Programu, z którego korzysta już blisko 1,5 mln polskich rodzin:

  • Koniec z progiem wejścia do programu, teraz każdy klient może być w smartDOM, niezależnie od wysokości wybranego abonamentu.
  • Nowe usługi z rabatami można dołączać w dowolnym momencie.
  • Za każdą kolejną usługę z oferty telewizji (także naziemnej telewizji cyfrowej), telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego lub Internetu klient zapłaci 10 zł mniej miesięcznie.
  • W Programie dostępne są dwie nowe usługi: cyfrowa telewizja naziemna z 12 kodowanymi kanałami telewizyjnymi i 11 radiowymi oraz telefonia stacjonarna.

W nowym smartDOM zestaw podstawowych usług: telewizja z 86 kanałami, Internet z pakietem podstawowym 30 GB oraz abonament telefoniczny z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci i 2 GB Internetu w telefonie można mieć już za 60 zł miesięcznie.

Im więcej usług i produktów, tym więcej oszczędności!

Jedną z głównych, niezmiennych zasad Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM jest prosta zależność − im więcej produktów i usług posiada klient, tym więcej oszczędności może zgromadzić dzięki uzyskiwanym rabatom. Niezwykle bogata oferta jest elastyczna, a kolejne produkty i usługi można dodawać zgodnie z bieżącymi potrzebami. Atrakcyjne zestawy można mieć już za 40 zł miesięcznie.

Program smartDOM oferuje 9 produktów i usług: telewizję satelitarną (teraz także cyfrową telewizję naziemną), telefonię komórkową (teraz także stacjonarną), Internet LTE Plus Advanced, usługi bankowe, energię elektryczną, gaz, ubezpieczenia (ERGO Hestia), sprzęt AGD oraz monitoring pomieszczeń. To pełen wachlarz propozycji, które pomagają klientom w oszczędnym budowaniu wygodnego, nowoczesnego i bezpiecznego domu. Zakup wszystkich usług pozwala oszczędzić nawet 1400 zł rocznie.

Nowy smartDOM dotyczy nowych klientów oraz przedłużających umowę. Klienci, którzy chcą pozostać na dotychczasowych zasadach smartDOMu nie muszą nic robić.

Od 14 lutego zmianie ulegają również zasady Programu smartFIRMA, który będzie działał według podobnych reguł jak nowy smartDOM.

Sprawdź Cyfrowy Polsat - Pakiet VOD w prezencie przez 3 miesiące

źródło: Cyfrowy Polsat

Kliknij aby powiększyć12.02.2018 | Znajdujące się w użytku produkty Ericsson Radio System są gotowe do uruchomienia usługi 5G NR

Firma Ericsson ogłosiła dzisiaj, że wszystkie zainstalowane już przez nią urządzenia należące do gamy produktów Ericsson Radio System będą przygotowane do obsługi standardu 5G New Radio (NR).

Uzyskanie takiej zdolności będzie możliwe dzięki zdalnej aktualizacji ich oprogramowania.

Informacja dotyczy ponad 150 różnych odmian urządzeń serii Ericsson Radio System, które działają w ponad 190 sieciach na całym świecie, i oznacza, że starsze wersje produktów gamy Ericsson Radio System dostarczane od roku 2015 mogą obsługiwać standard 5G NR.

Gotowość do współpracy z sieciami 5G NR dotyczy również dostarczonych przez firmę Ericsson systemów typu „micro radio” oraz produktów Radio Dot System. 

+ więcej...
12.02.2018 | No More Ransom: belgijska policja federalna publikuje we współpracy z Kaspersky Lab darmowe klucze deszyfrujące dla ofiar oprogramowania ransomware Cryakl

W wyniku ścisłej współpracy z Kaspersky Lab belgijska policja federalna publikuje dzisiaj darmowe klucze deszyfrujące dane zablokowane przez oprogramowanie ransomware Cryakl.

Klucze uzyskano podczas trwającego dochodzenia, a udostępniając je w ramach inicjatywy No More Ransom, belgijska policja federalna staje się nowym partnerem stowarzyszonym tego projektu.

W ciągu ostatnich kilku lat oprogramowanie ransomware przyćmiło większość innych cyberzagrożeń.

Globalne kampanie wykorzystujące tego rodzaju programy uderzają bez wyjątku w organizacje z różnych branż, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym oraz w konsumentów. 

+ więcej...
09.02.2018 | Nowe oferty Plusa, czyli prostota i elastyczność!

W Plusie oferty zmieniają się pod hasłem prostoty i elastyczności.

W każdej ofercie są jasne i przejrzyste zasady – wszystko bez limitu, a do tego Internet.

Teraz wybór jest prosty, a klient może elastycznie tworzyć ofertę, z której korzysta.

Od 14 lutego Plus zmienia wszystkie rodzaje swoich ofert, do zawarcia których konieczne jest podpisanie umowy: abonament indywidualny, mix, SOHO, Internet oraz Internet dla firm.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij