europasat internet satelitarny    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Altkom

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Nasza firma zajmuje się dostarczaniem usług internetowych oraz dostarczaniem internetu na terenie powiatu wodzisławskiego oraz rybnickiego. W zasięgu naszej sieci bezprzewodowej znajdują sie między innymi takie miejscowości jak:* Rybnik (oraz Jejkow ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rydułtowy - 360 stopni
Wodzisław Śląski - OSKAR
Turza Śląska - LUKSus
- STUDIO A2
Opole - AirMAX - AirNET
Rybnik - TyldaNET
Radlin - Dar.Net
Gorzyce - NOVOS
Rybnik - dobrafirma.pl Michał Mocek Krzysztof Kafka Gabriel Grzenia
RADLIN - Altkom


Aktualności

14.12.2017 |

Słabe praktyki związane z zabezpieczeniami narażają rozwój i oszczędności firm wykorzystujących chmurę

Szybka adopcja usług wykorzystujących chmurę oraz brak odpowiednio zdefiniowanych strategii bezpieczeństwa sprawiają, że organizacje muszą walczyć o utrzymanie kontroli nad własnymi danymi znajdującymi się w ogromnej liczbie usług i aplikacji.

W nowym badaniu Kaspersky Lab 35% firm przyznało, że nie mają one pewności, czy ich dane są przechowywane na serwerach firmy, czy na tych należących do dostawcy chmury.

Sprawia to, że niezmiernie trudno jest je zabezpieczyć oraz zliczyć, co naraża ich integralność i toruje drogę potencjalnym problemom z bezpieczeństwem oraz kosztami.

+ więcej...
14.12.2017 |

Zyxel zdobywa nagrodę Silver Award Taiwan Excellence

Zyxel Communications po raz 13 z rzędu otrzymał najwyższe wyróżnienie podczas tegorocznego konkursu Taiwan Excellence Awards.

Osiem produktów Zyxel zdobyło nagrody, w tym prestiżową Silver Award za trzyzakresowy bezprzewodowy system Multy X.

Powstała na Tajwanie w 1992 roku, organizacja Taiwan Excellence Awards wyróżnia innowacyjne na arenie międzynarodowej produkty.

Dziewięćdziesięciu sędziów wybiera najbardziej innowacyjne rozwiązania w swojej klasie.

+ więcej...
14.12.2017 |

Sztuczna inteligencja i zmiana paradygmatu cyberbezpieczeństwa

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) lub precyzyjniej mówiąc, algorytmy uczenia maszynowego (ML, machine learning), gwałtownie przechodzą ze strefy science-fiction do użytkowego mainstreamu.

Choć podstawy matematyczne i algorytmy (chociażby tak bardzo popularne teraz sieci neuronowe) istnieją od wielu dziesięcioleci, dopiero od niedawna moc obliczeniowa pozwala w pełni wykorzystać ich potencjał.

Pierwsze cyberataki na szeroką skalę, które ingerowałyby w sztuczną inteligencję, są dopiero przed nami, jednak budowanie świadomości, uwzględnianie nowego modelu zagrożeń oraz zabezpieczenia są potrzebne już teraz. 

Nikogo już nie dziwi asystent głosowy w smartfonie pomagający znaleźć restaurację w pobliżu, trafne rekomendacje w serwisie filmowym, autonomiczne pojazdy, które same podejmują decyzję, jak uniknąć niebezpieczeństw czy algorytmy pomagające wykryć nowotwory na podstawie wyników obrazowania diagnostycznego.

+ więcej...
13.12.2017 |

Technologia 5G całkowicie zmieni sposób prowadzenia biznesu. Rewolucja nadejdzie po 2020 roku

Technologia 5G – nowy standard sieci komórkowej – będzie początkiem kolejnego etapu rewolucji technologicznej.

Umożliwi szybszy rozwój internetu rzeczy, rozwiązań smart city czy telemedycyny na masową skalę.

Zrewolucjonizuje styl życia i całkowicie zmieni też model prowadzenia biznesu.

Pojawią się nowe produkty, usługi, całkiem nowe rozwiązania i modele biznesowe. – Technologia 5G wykracza daleko poza nasze wyobrażenia – przekonuje ekspert DNB Bank Polska.

+ więcej...
13.12.2017 |

Kwartalny raport Fortinet: cyberprzestępcy uderzają w firmy średniej wielkości

Fortinet, globalny dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa, przedstawił wyniki najnowszego kwartalnego badania cyberzagrożeń.

Wynika z niego, że zautomatyzowane ataki na szeroką skalę stają się normą, aktywność ransomware jest coraz powszechniejsza i niemal 80% organizacji odnotowało w ciągu ostatnich trzech miesięcy poważne naruszenie bezpieczeństwa.

- Wyniki badania z trzeciego kwartału 2017 roku potwierdzają wiele prognoz, które zostały niedawno zaprezentowane przez globalny zespół badawczy Fortinet FortiGuard Labs na rok 2018.

Zarówno trendy, jak i dane o zagrożeniach mogą zapowiadać falę nowych rodzajów ataków, które będą rozprzestrzeniać się z dużą prędkością i na szeroką skalę – przestrzega Jolanta Malak, regionalna dyrektor Fortinet na Polskę, Białoruś i Ukrainę.

+ więcej...
świąteczna promocja internet netia pakietyNajlepszy internet mobilny NJU

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 21 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 5 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 320 kb/s:
GSM - łącze 20 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij