Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

ACO Solutions

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


ACO Solutions jest operatorem telekomunikacyjnym zapewniającym profesjonalne łącza do Internetu dla firm w nawet najbardziej niedostępnych lokalizacjach.

 

Zapewniamy uruchomienie i pełną obsługę bezprzewodowych łącz na bazie profesjonalnych wielomodemowych routerów LTE-A, transmisję, instalację oraz serwis.

 

Nasze rozwiązania zapewniają profesjonalne parametry pracy porównywalne do łączy kablowych. Są one nie tylko niezrywalne dzięki użyciu kilku sieci GSM jednocześnie, ale również sumują ich przepustowość. Wszystkie aktywne połączenia pracują w trybie Hot Fail Over zapewniając najwyższą niezawodność połączeń, jakiej nie może zapewnić żadne pojedyncze łącze kablowe.

 

ACO Solutions dostarcza również mobilny, szerokopasmowy dostęp do Internetu w pojazdach – samochodach, autokarach, pociągach, na jachtach, etc.

 

Dzięki użyciu profesjonalnych rozwiązań LTE-Advanced, a wkrótce 5G, oraz kabli i światłowodów od naszych partnerów, zapewniamy szybki Internet dla firm, instytucji, sieci handlowych, hoteli, schronisk, restauracji i kawiarni.

 

Zalety oferty:

 • Szybkość połączeń – 10 Mb/s do nawet 300 Mb/s
 • Stabilność połączeń (SLA do 99,95%)
 • Zasięg – praktycznie 100% powierzchni Polski, w tym również tereny leśne, górskie, wiejskie etc. a także połączenia za granicą
 • Pełna stabilność połączeń
 • Stałe adresy sieciowe IP
 • Gwarancja przepustowości łącza dla najbardziej wymagających
 • Bezpieczeństwo – połączenia służbowe w szyfrowanych, zabezpieczonych tunelach VPN
 • Dowolny zasięg – połączenia SD-WAN pomiędzy oddziałami firm w całej Polsce i na świecie
 • Możliwość integracji z sieciami firmowymi
 • Limit danych – ustalony przez klienta, oferujemy również łącza bez limitu przesyłanych danych

 

Tymczasowe łącza do Internetu dla firm
Oferujemy budowę chwilowych, profesjonalnych łącz do Internetu i sieci służbowych na bazie rozwiązań LTE-Advanced w okresie oczekiwania na łącza kablowe lub na krótki czas np. imprezy, budowy etc.

 

Połączenie oddziałów firm
Oferujemy usługę zestawiania połączeń pomiędzy rozproszonymi oddziałami firmy. Dzięki tej usłudze uprawnieni pracownicy i współpracownicy firmy, korzystają z sieci firmowej tak, jakby byli w siedzibie głównej, mogąc korzystać ze wszystkich udostępnionych zasobów (serwery, drukarki, video konferencje etc.).

 

Połączenia zapasowe – łącza backup’owe
Obecnie każda awaria dostępu do Internetu lub sieci firmowej w firmie, pociąga za sobą przestój w pracy, którego skutkiem są często wysokie straty finansowe. Z tego powodu warto zabezpieczyć firmę za pomocą zapasowego/równoległego łącza innego operatora.

 

Machine-to-Machine (M2M), Smart City
ACO Solutions oferuje również łącza i urządzenia dla potrzeb systemów typu Machine-to-Machine, takich jak bankomaty, systemy monitoringu czujników, zdalne sterowanie urządzeniami, zdalne konsole urządzeń. Gwarantujemy najwyższe parametry niezawodności łącz, systemy High Availability, systemy typu backup łącz.

 

Najwyższej jakości obsługa Klienta

Oferta uwzględnia instalację urządzenia u klienta, a w czasie trwania umowy pełne zdalne wsparcie. Na życzenie klientów wprowadzamy zmiany w konfiguracji, pomagamy przy podłączaniu urządzeń do sieci, zapewniamy sieć WiFi. Wspieramy naszych klientów w integracji naszych łącz z już istniejącą siecią.

 

____________________________________________________________________________________________

 

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Warszawa - Starlink - internet satelitarny SpaceX
Toruń - NETIA Autoryzowany Partner-Przedstawiciel Oliwia Makowska
Warszawa - ITH - Internet dla biznesu
Wyszków - VirtuaOperator Sp. z o.o.
Warszawa - Premium Mobile
Warszawa - Światłowód UPC
Wrocław - tectel Technologie Teleinformatyczne
Ostróda - PHU IWKD
Warszawa - Skyconnect
Szczecin - ESPOL KABLE Sp. z o.o.


Aktualności

25.06.2024 |

5 kwestii, o których należy wiedzieć planując zakup używanego laptopa

Myślisz o zakupie nowego laptopa, ale nie chcesz wydawać kilku tysięcy złotych na sprzęt z wyższej półki? Rozwiązaniem może być zakup używanego laptopa.

To świetny sposób na oszczędność pieniędzy bez rezygnacji z jakości sprzętu.

Poleasingowe używane laptopy stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród osób, które potrzebują komputera do codziennych zadań lub pracy biurowej, a nie musi być to nowy model.

Oto pięć kluczowych kwestii, które warto wziąć pod uwagę, planując zakup używanego laptopa.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 15  Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 35 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij