Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

WOYTEC

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


O nas czyli poznaj nas bliżej
Od 1998 roku zajmujemy się świadczeniem usług internetowych. Zaczynaliśmy naszą przygodę z dostarczaniem usług dla abonentów centrali Garnizonowego Węzła Łączności w Kołobrzegu. Dysponowaliśmy łączem Polpak – T o przepływności 64 kbps. Urządzeniem dostępowym była wieloportowa karta RS 232 podłączona do serwera Compaq z Windowsem NT 4.0. Klienci łączyli się z Internetem poprzez modemy telefoniczne.

Tak było ponad dwadzieścia lat temu
Obecnie do sieci Internet jesteśmy podłączeni szybkim symetrycznym łączem światłowodowym, posiadamy własną sieć szkieletową WOYTEC.NET, korzystamy z profesjonalnych radiolinii firmy NEC, sukcesywnie wymieniamy osprzęt sieciowy na urządzenia firmy CISCO.

Nasza oferta
W naszej ofercie posiadamy szybki i nowoczesny światłowodowy dostęp do Internetu z prędkością do 1024 Mbps, telewizję światłowodową z ofertą ponad 230 programów telewizyjnych w tym tak chętnie oglądanymi kanałami premium oraz pełną ofertę telefonii komórkowej. Z naszych usług można skorzystać w Kołobrzegu oraz w innych miejscowościach na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealny pakiet dla siebie już dzisiaj. Wszelkie wątpliwości czy pytania możesz skonsultować bezpośrednio z nami – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem abonenta.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Kołobrzeg - Kołobrzeg - Miejski Informator Lokalny
- Telbit
Kołobrzeg - TECHSAT
Kołobrzeg - Telewizja Kablowa Kołobrzeg
Kołobrzeg - MileniumNet
Karlino - iNET Media group
Szczecinek - Gawex Media Sp. z o.o.
Kołobrzeg - WOYTEC


Aktualności

06.12.2022 |

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie firmowej strony?

Pozycjonowanie stron WWW to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na promowanie swojej witryny w internecie. I nie ma w tym nic dziwnego! Pozycjonowanie zapewnia bowiem bardzo dużą skuteczność. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z zastosowaniem tej metody? Jakiej agencji zlecić pozycjonowanie strony w Warszawie? Sprawdźmy to! + więcej...
05.12.2022 |

Czym jest system MES? Czy opłaca się w niego zainwestować?

Czym jest system MES? Czy opłaca się w niego zainwestować? Efektywność produkcji to fundament przemysłu. Dotyczy większości przedsiębiorstw z każdej dziedziny gospodarki. Niektórym może się jednak wydawać, że wysokiej klasy park maszynowy wystarczy do zagwarantowania dużych wskaźników efektywności. Prawdą jest jednak to, że bez dobrego zarządzania nawet najlepsze maszyny nie pomogą. Jak ma się do tego system MES? O tym poniżej. + więcej...
05.12.2022 |

Nawet 27 kanałów w otwartym oknie na święta od Polsat Box

Aż do 8 stycznia 2023 roku abonenci Polsat Box będą mogli oglądać nawet 27 dodatkowych kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.

Dzięki aplikacji Polsat Box Go treści będą dostępne również mobilnie. W otwartym oknie znalazły się najlepsze stacje z serialami i filmami, programami rozrywkowymi oraz treściami dla dzieci.

Z kolei użytkownicy serwisu Polsat Box Go korzystający z pakietu Polsat Box Go Premium otrzymali w ramach zimowej promocji nowe tytuły w ramach oferty treści VOD, m.in.: 1. sezon „CSI: Vegas”, nowej odsłony popularnego cyklu kryminałów, a także animowane seriale „Zwariowane melodie: Kreskówki” oraz „Craig znad potoku”.

+ więcej...
05.12.2022 |

ZIMOWE OKNO OTWARTE W TELEWIZJI NETII

Na okres świąteczno-noworoczny Netia przygotowała prezent dla abonentów swoich usług TV.

Do 8 stycznia 2023 roku nawet 21 kanałów telewizyjnych udostępnionych zostało bez dodatkowych opłat w tzw. oknie otwartym.

Dzięki promocyjnemu „odkodowaniu” w zależności od aktualnie posiadanego pakietu TV, abonenci Netii zyskają dostęp do nawet 21 kanałów TV.

Długie zimowe wieczory umilą m.in. kanały z filmami i serialami, dla dzieci jak również kanały przyrodnicze, czy muzyczne.

+ więcej...
05.12.2022 |

Pomagamy seniorom dzięki niewykorzystanym GB

Orange zaprasza do akcji przekazywania niewykorzystanych gigabajtów, które pozostają na koncie użytkownika.

Dzięki temu operator wspólnie z klientami pomoże wykluczonym cyfrowo seniorom. Do dyspozycji uczestników wybranych uniwersytetów trzeciego wieku trafi 100 tabletów wraz z darmowym internetem na dwa lata.

To już szósta edycja akcji Pomagajmy Gigabajtami. Do tej pory łącznie przekazano prawie milion GB.

Wykluczenie cyfrowe w Polsce ma twarz seniora. W 2021 roku 42% osób w wieku 65-74 lata nie miało żadnych doświadczeń związanych z korzystaniem z internetu, a kolejne 6% deklarowało, że nie korzysta z niego już od ponad roku. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 500 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 30 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 64 kb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij