Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

VICTOR

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Jesteśmy dostawcą nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i internetowych działającym na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Nasza oferta jest skierowana do osób i firm o bardzo wysokich wymaganiach technicznych oraz jakościowych, jak również chcących poprawić jakość, niezawodność i bezpieczeństwo posiadanych łączy internetowych. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie w oparciu o najnowocześniejszą sieć światłowodową oraz bezprzewodową zapewniającą Internet, telewizję cyfrową i telefon w każdym domu. Oferowane przez nas usługi przeznaczone są zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych, dla których stałe i bezpieczne łącze ma kluczowe znaczenie. W naszej kompleksowej ofercie znajdują się wysokiej jakości łącza internetowe, telewizja cyfrowa i telefonia cyfrowa. Zapewniamy również szybką i bezpieczną transmisję danych. Zajmujemy się budową sieci światłowodowych oraz dzierżawą włókien. Obecnie kontrolujemy ponad 180 kilometrów światłowodów. Naszą misją jest dostarczanie najszybszego i nielimitowanego dostępu do Internetu dla mieszkańców bloków, domów, osiedli, firm i instytucji pozostających we wciąż powiększającym się zasięgu działania firmy Victor.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Jaworzno - ART-COM Sp. z o.o.
Krzeszowice - VISUAL-COMP
Czeladź - ITmade
Chrzanów - CyberNET
Rusocice - RysNET
Chrzanów - VICTOR
Trzebinia - TEKANET
Alwernia - SUPPORT-IT Marcin Mysza
Czeladź - INTERNEW Sp. z o.o.
Libiąż - Quickline.pl Przemysław Konieczny


Aktualności

19.04.2024 |

Netia z telewizją dla hoteli z… chmury

Netia, jako pierwszy operator w Polsce i regionie, wprowadziła do oferty B2B usługę telewizji hotelowej z chmury, czyli bez stacji czołowej w obiekcie (head-end-less). Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza wdrożenie oraz sprawia, że niezwykle nowoczesna usługa rozrywki hotelowej (wraz z platformą Otrum TV) jest dostępna cenowo dla nawet najmniejszych hoteli. + więcej...
17.04.2024 |

Orange Polska wybuduje sieci szerokopasmowe w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy

W ramach naborów KPO i FERC, zapewniających dostęp do bardzo szybkiego internetu, Orange Polska podpisał łącznie umowy na realizacje inwestycji w 28 obszarach.

Dzięki temu ok. 155 tys. gospodarstw domowych i ponad 22 tys. przedsiębiorstw może zostać objętych zasięgiem sieci szerokopasmowej. Wkrótce ruszą pierwsze prace.

+ więcej...
17.04.2024 |

Polski Światłowód Otwarty rozszerzył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych

W marcu br. w zasięgu sieci optycznej Polskiego Światłowodu Otwartego znalazło się 6 354 nowych gospodarstw domowych z 24 miejscowości. Najwięcej nowych adresów zostało dodanych w Warszawie (1143), Łodzi (1125) i Wrocławiu (914). Operator przeprowadził również modernizację sieci HFC do standardu FTTH w 32 387 gospodarstwach domowych. Tym samym Polski Światłowód Otwarty zwiększył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych. + więcej...
17.04.2024 |

Mieszkańcy Pułtuska, zgłaszajcoe zapotrzebowanie na internet światłowodowy!

Budowa sieci światłowodowej w Pułtusku w ramach programu KPO będzie bezpłatna.

Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wybranym przez Państwa dostawcą, który przedstawi cennik i prędkości Internetu.

+ więcej...
17.04.2024 |

Odliczenie ulgi za internet – warunki i procedura

Ulga za internet to szczególna forma odliczenia podatkowego, która dostępna jest tylko w dwóch kolejnych latach podatkowych, pod warunkiem, że w przeszłości podatnik nie skorzystał już z tego odliczenia. W związku z tym, w rozliczeniu za rok 2023, ulgę tę mogą odliczyć osoby, które: + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 10 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 kb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij