Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Raxel

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Sieć Internetowa RAXEL zajmuje się dostarczaniem usług związanych z dostępem do internetu, umożliwia Państwu całodobowy dostęp do Internetu nie korzystając przy tym z linii telefonicznej.

RAXEL Telekomunikacja Mazowiecka to firma działająca na rynku od 1993 roku. Od tego czasu zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń pozwalających dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta.

Jesteśmy jednym z dostawców internetu drogą radiową na terenie miasta i gminy Nasielsk, miasta Nowy Dwór Mazowiecki oraz gminy: Świercze, Pomiechówek, Winnica, Zakroczym, Joniec. Swoim zasięgiem pokrywamy 80% powiatu nowodworskiego. Dostarczamy internet dla osób indywidualnych jak i firm. Każdego dnia staramy się aby zapewnić Państwu stały i stabilny dostęp do internetu.
Zaufało nam wielu klientów w tym wielu przedsiębiorców - firmy. Oferujemy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do klienta.

Zależy nam na tym, aby nasz klient był zawsze zadowolony z pełnionych przez nas usług oraz by w każdej chwili 24 godziny na dobe przez 7 dni w tygodniu mógł skorzystać z dostępu do internetu Dbamy o to, by ciągle udoskonalać poziom świadczonych usług podążając za błyskawicznie postępującym rozwojem usług sieciowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze umiejętności poparte doświadczeniem i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Płock - Telemedian Sp. z o.o.
Łomianki - ARMNET
Płock - Explornet
Pułtusk - MAXNET
Mława - EasyNET
Nasielsk - LABEL
Szczytno - Matcom
Łomianki - Quest-Net
Działdowo - ABP COMPUTER
Wyszogród - ABI Elżbieta Górecka


Aktualności

20.05.2024 |

Koniec 3G: Polska przełącza się na nowoczesne technologie

Era 3G, która była rewolucją w mobilnej komunikacji, powoli dobiega końca.

Polska podobnie jak wiele innych krajów planuje wyłączenie sieci 3G na rzecz bardziej zaawansowanych technologii, takich jak 4G LTE i 5G.

+ więcej...
20.05.2024 |

Podkarpacie: Wzrost Dostępu do Internetu w Gospodarstwach Domowych

Na Podkarpaciu aż 92,8% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu, co wskazuje na znaczący postęp w cyfryzacji regionu.

Wzrost ten jest wynikiem inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną oraz zwiększonego zainteresowania nowoczesnymi technologiami.

+ więcej...
20.05.2024 |

Kosmiczna Rywalizacja: Jeff Bezos kontra Elon Musk w Wyścigu Internetowym z Kosmosu

Rywalizacja w dziedzinie technologii kosmicznej nabiera tempa, gdy dwóch gigantów technologicznych - Jeff Bezos i Elon Musk - staje do walki o dominację w dostarczaniu internetu z kosmosu.

Bezos, założyciel Amazona, rozwija swój projekt Kuiper, podczas gdy Musk kontynuuje ekspansję swojego systemu Starlink.

+ więcej...
20.05.2024 |

Wolny Internet? Sprawdź, czy ktoś nie kradnie twojego Wi-Fi

Wielu użytkowników internetu napotyka problemy z wolnym połączeniem, co często może być spowodowane nieautoryzowanym dostępem do sieci Wi-Fi.

Sprawdzenie, czy sąsiad nie korzysta z twojego internetu, może pomóc w rozwiązaniu problemów z prędkością połączenia.

+ więcej...
20.05.2024 |

Problemy z dostarczaniem usług internetowych: Vectra i Multimedia pod lupą UOKiK

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wziął pod lupę dwóch operatorów kablowych w Polsce.

Dochodzenie dotyczy problemów związanych z jakością usług dostarczanych klientom.

Zgłoszenia konsumentów wskazują na nieotrzymywanie obiecanych prędkości internetu oraz problemy z dostępem do obiecanych kanałów telewizyjnych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 20 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij