Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Myszka F.P.H.U. Paweł Rogoszewski

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferujemy szybki, stabilny i bezpieczny dostęp do internetu dostosowując naszą ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Nie ograniczmy klienta umowami na czas określony.

Świadczymy usługi bezprzewodowego dostępu do internetu w rejonie Szczyglic, Balic, Rząski oraz w Krakowie - Mydlniki, Widok.

Oferujmy Państwu szybki i stabilny sposób podłączenia do sieci Internet za pomocą łącz bezprzewodowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń gwarantujemy bezawaryjne działanie naszej usługi.

Bardzo szybko reagujemy na problemy i oczekiwania naszych klientów. zapewniamy bezpieczeństwo i jakość świadczonych przez nas usług, dzięki wdrożonej usłudze 24-godzinnego pogotowia komputerowego, dla naszej sieci i sprzętu komputerowego klienta.

Myszka.eu - Dostawca internetu w Rząsce Szczyglicach Balicach i Krakowie.

Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie firm Mikrotik i Ubiquiti. Nasz sprzęt jest dostosowany do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu zapewniamy szybki i stabilny i bezpieczny dostęp do internetu.

Bardzo szybko reagujemy na problemy i oczekiwania naszych klientów. zapewniamy bezpieczeństwo i jakość świadczonych przez nas usług, dzięki wdrożonej usłudze 24-godzinnego pogotowia komputerowego, dla naszej sieci i sprzętu komputerowego klienta. Nie ograniczmy klienta umowami na czas określony.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Myszka F.P.H.U. Paweł Rogoszewski

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Kraków - Słoneczko.net - Internet Kraków
Łódź - TOYA
Kraków - APE ELEKTRO sp. z o.o.
Miechów - Fiber Net-Bis
- MS-NET
Alwernia - SUPPORT-IT Marcin Mysza
Skawinia - Multi Vision
Proszowice - K2 Media
Kraków - DOMONET


Aktualności

22.05.2024 |

Nowe Zasady Blokowania Podejrzanych SMS-ów przez Operatorów Telekomunikacyjnych

Rosnące zagrożenie cyberprzestępczością skłoniło polskich operatorów telekomunikacyjnych do podjęcia zdecydowanych działań mających na celu ochronę użytkowników przed oszustwami.

Operatorzy wprowadzają nowe środki zabezpieczające, które mają na celu blokowanie podejrzanych wiadomości SMS, które mogą zawierać linki prowadzące do złośliwych stron internetowych lub próbować wyłudzić dane osobowe.

+ więcej...
22.05.2024 |

Nielimitowany Internet Mobilny: Przegląd Ofert Operatorów

Czy naprawdę istnieje internet mobilny bez limitu danych? To pytanie nurtuje wielu użytkowników poszukujących niezawodnego dostępu do sieci.

Wielu operatorów oferuje tak zwany "internet bez limitu", ale w rzeczywistości często stosowane są ograniczenia prędkości po przekroczeniu określonego limitu danych.

Sprawdźmy, jak to wygląda u pięciu największych operatorów w Polsce.

+ więcej...
22.05.2024 |

Hawe Telekom wdrożyło sieć VPN w 20 lokalizacjach Banku Nowego.

Firma Hawe Telekom rozpoczęła współpracę z Bankiem Nowym S.A, świadczącym usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Umowa z bankiem została zawarta na świadczenie usługi VPN dla 20 lokalizacji banku.

Operator chce intensywnie rozwijać się na rynku finansowym i negocjuje kolejne kontrakty.

+ więcej...
20.05.2024 |

Koniec 3G: Polska przełącza się na nowoczesne technologie

Era 3G, która była rewolucją w mobilnej komunikacji, powoli dobiega końca.

Polska podobnie jak wiele innych krajów planuje wyłączenie sieci 3G na rzecz bardziej zaawansowanych technologii, takich jak 4G LTE i 5G.

+ więcej...
20.05.2024 |

Podkarpacie: Wzrost Dostępu do Internetu w Gospodarstwach Domowych

Na Podkarpaciu aż 92,8% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu, co wskazuje na znaczący postęp w cyfryzacji regionu.

Wzrost ten jest wynikiem inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną oraz zwiększonego zainteresowania nowoczesnymi technologiami.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 21 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,8 Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 kb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij