Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

FHU VILNET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferujemy dostęp do sieci Internet,
drogą radiową na terenie gmin Brzeźnica, Czernichów, Liszki, Skawina i miasta Krakowa między innymi w następujących miejscowościach i dzielnicach (powiat krakowski, wadowicki i miasta Kraków):

Bęczyn, Bielany (Kraków Dzielnica Zwierzyniec), Borek Szlachecki, Brzezinka, Brzeźnica, Budzyń, Cholerzyn, Chrosna, Chrząstowice, Czernichów, Czułów, Czułówek, Dąbrowa Szlachecka, Facimiech, Jaśkowice, Jeziorzany, Kaszów, Kamień, Kopanka, Kłokoczyn, Kryspinów, Krzęcin, Mników, Morawica, Nowa Wieś Szlachecka, Liszki, Ochodza, Piekary, Pozowice, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa, Ratanice, Rączna, Rusocice, Skawina, Ściejowice, Tyniec (Kraków Dzielnica Tyniec), Wielkie Drogi, Wołowice, Wyźrał, Zagacie, Zelczyna i inne okolice Krakowa.

Telefonia stacjonarna bez abonamentu.
Proponujemy zainstalowanie telefonu stacjonarnego przez internet - rozmowy międzynarodowe 0,04 - 0,06 zł netto / minutę.

Prowadzimy serwis komputerowy,
gdzie zajmujemy się wszelkimi problemami sprzętowymi czy programowymi. Możliwe naprawy z dojazdem do klienta, a dla naszych abonentów duże rabaty.

Usługi informatyczne
Między innymi projektowanie i zarządzanie stronami internetowymi, instalowanie i zdalna administracja serwerami sieciowymi (różne usługi po stronie serwera).

Instalacja i serwis zestawów satelitarnych i telewizji naziemnej
Oferujemy pełen zakres usług montażowo-serwisowych.
Nowość! Instalacje umożliwiające legalne rozprowadzenie sygnału z jednej karty abonenckiej Cyfry+ lub telewizji na kartę po całym domu do wszystkich dekoderów.

Monitoring obiektów
Wykonujemy instalacje monitoringu wyposażone w rejestratory z dyskiem twardym oraz serwery umożliwiające zdalną administrację i podgląd obrazu przez internet.

Systemy alarmowe i antywłamaniowe
Instalujemy również inteligentne systemy alarmowe i antywłamaniowe.
Na życzenie montujemy czujniki przeciwpożarowe.

Instalacje teleinformatyczne
Wykonujemy pełen wachlarz usług instalacyjnych, w tym projektowanie i budowa sieci telefonicznych i komputerowych.

Kompleksowe okablowanie mieszkań i budynków
Oferujemy także kompleksowe wykonanie wszystkich instalacji.

Sklep internetowy
Posiadamy duże rabaty w hurtowniach, a przede wszystkim u producentów, dlatego oferujemy sprzęt po bardzo atrakcyjnych cenach.

Współpraca
Czekamy na oferty jakiejkolwiek współpracy. Szczególnie poszukujemy chętnych na instalację przekaźników i anten nadawczych na ich domach. Propozycje proszę wysyłać z formularza lub kontaktować się telefonicznie.

Praktyka
Zapraszamy uczniów szkół średnich na bezpłatną praktykę na różnych stanowiskach, proszę pisać w sprawie szczegółów. W czasie praktyk możliwe wyjazdy na delegacje, które będą płatne!

Kursy i szkolenia
Obecnie oferujemy bezpłatne szkolenia w formie prezentacji on-line lub kursy obsługi komputera z dojazdem do klienta (pomożemy również zakupić odpowiedni sprzęt koputerowy). Zapisy proszę wysyłać z formularza.

Sponsoring

Sponsorujemy multiklan gier komputerowych www.multi-ts.com.pl/, poprzez udostępnianie swoich komputerów i łącz internetowych na usługi serwerów gier i serwerów głosowych. Sponsorujemy tylko jeden multiklan, gdyż chcemy zapewnić mu jak najlepsze warunki współpracy, więc proszę nie wysyłać wniosków o sponsoring innych klanów. 

Ponadto kompleksowo (internet + serwer + strona) sponsorujemy stronę Parafii NMP Królowej Polski w Dąbrowie Szlacheckiej: www.parafiadabrowaszlachecka.pl oraz serwer i domenę dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie Szlacheckiej: www.osp.dabrowaszlachecka.pl.

Wsiperamy również inne parafie: Parafię Św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju: parafia.rabka.swmm.eu (domena + serwer + strona).

Aktualnie tworzymy stronę Dąbrowy Szlacheckiej i uruchomiliśmy program promocji Naszej Miejscowości: www.dabrowaszlachecka.pl - domena i serwer dla Mieszkańców Dąbrowy Szlacheckiej. Od maja 2010 roku w podobny sposób wspieramy mieszkańców sąsiedniej miejscowości Wołowice - domena dla Wołowian to wolowice.eu. Od maja 2012 dodaliśmy kolejne domeny dla mieskzańców gminy Liszki: miejscowości Ściejowice i Rączna - nazwy odpowiednio sciejowice.pl i raczna.eu

Od 2014/2015 dostępne są również domeny: dabrowaszlachecka.eu , dabrowaszlachecka.com.pl , wolowice.com.pl , raczna.com.pl , zagacie.com.pl kaszow.com.pl , liszki.com.pl , cholerzyn.pl .

Oferujemy również bezpłatne konta pocztowe e-mail dla mieszkańców Dąbrowy Szlacheckiej (w domenie dabrowaszlachecka.pl), Wołowic (w domenie wolowice.eu) Ściejowic (w domenie sciejowice.pl), Rącznej (w domenie raczna.eu) i w pozostałych domenach.

Naszą ambicją jest utworzenie i sponsorowanie drużyny piłkarskiej w Dąbrowie Szlacheckiej.

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Kraków - Słoneczko.net - Internet Kraków
Sułkowice - HyperNET
Wadowice - www.WadowiceNet.pl
Rzeszotary - FASTERMEDIA S.C.
Dobczyce - MS-NET
Alwernia - SUPPORT-IT Marcin Mysza
Przeciszów - Air-Net Mariusz Kajdas, Tomasz Pyrek Sp.Jawna
Chocznia - Chocznia.com
Proszowice - K2 Media


Aktualności

27.03.2020 |

Darmowe 5 GB internetu dla klientów T‑Mobile

O tym, że w ostatnich tygodniach Polacy intensywnie korzystają z usług telekomunikacyjnych nikogo przekonywać nie trzeba.

Sami tylko klienci T‑Mobile od momentu zamknięcia przez rząd szkół i galerii handlowych aktywowali ponad 650 tysięcy darmowych pakietów danych.

W najbliższy piątek będą mogli zrobić to ponownie. Od jutra do niedzieli w aplikacji Mój T‑Mobile będą nich czekać paczki z 5 GB darmowego internetu.

Z kolejnego pakietu danych dostępnego w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays mogą skorzystać klienci indywidualni T‑Mobile – zarówno ci, którzy posiadają abonament, jak i użytkownicy ofert MIX oraz na kartę. 

+ więcej...
27.03.2020 |

Co robić jak telefon się nie ładuje i dlaczego tak się dzieje?

Właściciele nowoczesnych smartfonów spotykają się z różnymi problemami. Do najczęstszych z nich należy zbyt szybko rozładowująca się bateria oraz problem z ładowaniem telefonu.

Jak rozwiązać tę sytuację i jakie są jej przyczyny? Co robić, jeśli telefon się nie ładuje, chociaż jest podłączony do ładowarki? Jakie mogą być przyczyny tego problemu? Jak poradzić sobie z niewłaściwym ładowaniem telefonu?

Sprawdź najczęstsze powody awarii i sposoby na nie.Co zrobić, gdy telefon nie chce się ładować pomimo podłączenia do ładowarki? Jakie mogą być źródła tego problemu?

Okazuje się, że jest ich całkiem sporo. Zazwyczaj telefon nie ładuje się z powodu uszkodzenia ładowarki albo gniazda ładowania. 

+ więcej...
27.03.2020 |

Według raportu czołowej firmy analitycznej Kaspersky jest jednym z najważniejszych dostawców szkoleń dot. bezpieczeństwa

Firma Kaspersky została uwzględniona w raporcie "The Forrester Wave™: Security Awareness and Training Solutions" dla I kwartału 2020 r., który ocenia dostawców usług szkoleniowych z zakresu cyberbezpieczeństwa i pomaga w wyborze odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb organizacji.

Firma Kaspersky znalazła się w gronie 12 najbardziej liczących się na rynku dostawców. Według badania firmy Kaspersky dotyczącego zagrożeń dla bezpieczeństwa IT zarówno korporacje (67%), jak i małe i średnie firmy (64%) planują zwiększenie swoich budżetów na szkolenia i edukację, w tym kursy w zakresie świadomości bezpieczeństwa IT.

Jednak aby poprawić sytuację firmy w zakresie bezpieczeństwa, inicjatywy edukacyjne nie powinny ograniczać się jedynie do przekazywania wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa, ale prowadzić także do zmian w zachowaniu personelu. 

+ więcej...
27.03.2020 |

Dogłębne czyszczenie telefonu ze śmieci i wirusów – Android

W dzisiejszych czasach telefony zastępują komputery, na których gromadzimy ważne pliki, zdjęcia, filmy czy wiadomości.

Usunięcie tych danych jest bardzo istotne w przypadku sprzedaży smartfona. Jak to zrobić skutecznie? Dogłębne czyszczenie telefonu jest bardzo ważne przed sprzedażą urządzenia.

Niestety samo przywrócenie ustawień fabrycznych nie wystarczy. Jak więc zrobić czyszczenie telefonu samodzielnie?

Czyszczenie telefonu z wirusów, spamu i innych zbędnych śmieci ma wpływ na to, jak funkcjonuje urządzenie. Istnieją różne sposoby na to, aby samodzielnie pozbyć się ze smartfona plików, które go obciążają. 

+ więcej...
27.03.2020 |

Dostęp do serwisów Legimi i TIDAL dla klientów T‑Mobile

Polacy kolejne dni spędzają w domu, pracując lub ucząc się zdalnie. Nie oznacza to jednak, że są skazani na nudę.

Dla klientów, którzy lubią zagłębić się w ciekawej lekturze lub namiętnie słuchać muzyki w najwyższej jakości, T‑Mobile oferuje specjalne pakiety dostępu do serwisów Legimi i TIDAL.

Nadmiar czasu spędzanego w domu to doskonała okazja, by nadrobić zaległości książkowe czy posłuchać dobrej muzyki przy codziennych obowiązkach lub oddając się swojemu hobby.

Dzięki współpracy z Legimi i TIDAL-em klienci T‑Mobile mogą skorzystać z pakietów, dzięki którym zyskują dostęp do szerokiej bazy ebooków, audiobooków oraz utworów muzycznych w wysokiej jakości.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 512 kb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij