europasat internet satelitarny    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

FHU RuszelNet Łukasz Ruszel

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Promocyjne ceny abonamentu już od 29,99 zł. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Świadczymy usługi w zakresie świadczenie usług dostępu do Internetu w Rzeszowie (głównie osiedla Biała, Budziwój, Dąbrowskiego, Drabinianka, Krakowska Południe,

Jesteśmy siecią, która została stworzona z pasji. Sięgamy pamięcią do czasów kiedy sieć tworzyło się po to by sobie pograć a z internetu korzystało się wspólnie poprzez wdzwonkę o danej godzinie. Nasze początki sięgają do roku . Jesteśmy młodymi, ambitnymi ludźmi, którzy sami zdobywali swoją wiedzę i doświadczenie, w czasach kiedy google jeszcze nie istniało. W tamtych latach dość szybko się rozwijaliśmy: skrętka, huby, później switche, przewieszki między blokami. Dotarliśmy do najnowszych technologii sieciowych. Główny szkielet naszej sieci zbudowany jest na światłowodzie. Obecnie używamy tylko profesjonalnych urządzeń m.in. Mikrotik, Ubiquiti, Nec ipsolink, Tp-link Jetstream. Posiadamy łącze o bardzo dużych możliwościach, ograniczonego głównie możliwościami przesyłu danych światłowodem. W technologii WiFi nie używamy zawodnej i bardzo zajętej częstotliwości 2,4GHz (jak większość konkurencji).

W odróżnieniu od innych firm, mamy bardzo ludzkie podejście do klientów. My rozumiemy że dla Państwa internet jest ważny i robimy wszystko by utrzymać jego ciągłość. W dodatku jesteśmy na miejscu, nie mamy infolinii – dzwoniąc do nas zawsze rozmawiacie Państwo z osobami decyzyjnymi. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: FHU RuszelNet Łukasz Ruszel

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rzeszów - NEXET sp. z o.o.
Krasne - RAF-KOMP
Łańcut - Mat-Sat Telekom
Rzeszów - SKYware s.c.
Dynów - Inter-Conect
Trzebownisko - MTKomp
Świlcza - Anna Worosz
Tyczyn - OST Tyczyn
Rzeszów - Firma OK
Rzeszów - rzeszowski.net


Aktualności

20.10.2017 |

Aż 2/3 instytucji finansowych doświadczyło w 2016 roku cyberataku

Cyberbezpieczeństwo staje się dla banków i innych instytucji finansowych coraz większym wyzwaniem.

Dzieje się tak z uwagi na wzrastającą popularność urządzeń Internetu Rzeczy (IoT) oraz zachowania konsumentów, którzy chętnie korzystają z dostępu do swoich kont za pomocą różnych urządzeń mobilnych.

Instytucje finansowe zmieniają strategie bezpieczeństwa, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Zapotrzebowanie na usługi w czasie rzeczywistym i na żądanie rośnie. 

+ więcej...
20.10.2017 |

Blisko 34 tysiące osób na T‑Mobile Warsaw Games Week

T‑Mobile Warsaw Games Week 2017 to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu graczy i fanów nowych technologii w Polsce.

W trakcie trzech dni trwania imprezy warszawskie Expo XXI odwiedziło aż 33 716 osób.

Tegoroczna edycja wydarzenia, któremu patronuje T‑Mobile, okazała się największą w historii.

To był nie lada weekend dla graczy! Na 12 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający przez trzy dni mogli podziwiali stoiska największych producentów gier – w tym Sony PlayStation, Cenega, Ubisoft czy Activision. 

+ więcej...
19.10.2017 |

GALA KSW 40 W DUBLINIE BĘDZIE DOSTĘPNA W UPC

Już w niedzielę, 22 października, rozpocznie się w Dublinie Gala KSW 40.

Transmisję, która nadawana będzie w jakości HD, można zamawiać w UPC w systemie pay-per-view.

W ramach Gali widzowie będą mogli zobaczyć aż 9 pojedynków.

W oktagonie rękawice skrzyżują min. Mariusz Pudzianowski z Jamesem McSweeneyem, Mateusz Gamrot z Normanem Parke czy Michał Materla z Paulo Thiago.

+ więcej...
19.10.2017 |

Cutlet Maker: Kaspersky Lab zidentyfikował nowy zestaw narzędzi pozwalający amatorom włamywać się do bankomatów

Badacze z Kaspersky Lab wykryli szkodliwe oprogramowanie atakujące bankomaty, które było otwarcie sprzedawane na czarnym rynku DarkNet.

Cutlet Maker składa się z trzech komponentów i umożliwia obrabowanie bankomatu, pod warunkiem że atakujący zdoła uzyskać fizyczny dostęp do maszyny.

Zestaw narzędzi, przy którego pomocy przestępcy mogą ukraść miliony, był wystawiony na sprzedaż za 5 000 dolarów wraz z załączoną instrukcją użycia krok po kroku.

+ więcej...
19.10.2017 |

Poczta Polska promuje najlepsze sklepy internetowe

Po raz czwarty w rankingu E-Gazele Biznesu zostaną nagrodzone małe i średnie firmy eCommerce, które dynamicznie zdobywają rynek w ramach swojej specjalizacji i generują wysoki wzrost przychodów rok do roku. 

O tytuł e - Gazeli Biznesu będą walczyć firmy zajmujące się handlem w internecie, których roczne dochody wynoszą od 50 tys. zł do 100 mln zł.

Autorem rankingu jest Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia.

Wyniki tegorocznego konkursu poznaliśmy18 października. 

+ więcej...
Najlepszy internet i telewizja od Netii

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 384 kb/s
xDSL - łącze 60 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 5 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 45 Mb/s:
GSM - łącze 2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij