Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

FASTERMEDIA S.C.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Sieć internetowa MEGANET dostępna jest na rynku usług telekomunikacyjnych od roku 2005. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości łącz internetowych opartych o technologię przeysłu 5 GHz.

Technologia ta umożliwia stabilną i szybką transmisję co umożliwia nam obsługę nie tylko klientów indywidualnych ale również firmy i instytucje dla których dostęp do internetu stanowi podstawę działalności. W oparciu o naszą sieć internetową oferujemy również usługi w zakresie telefonii stacjonarnej oraz hostingu.


Jaki jest cel naszej działalności?
Nasza firma zlokalizowana jest w województwie małopolskim nieopodal Krakowa. W chwili obecnej dysponujemy solidną infrastrukturą zapewniająca nam szeroki zasięg obejmujący następujące miejscowości:

Świątniki Górne, Rzeszotary, Wrząsowice, Olszowice, Siepraw, Krzyszkowice, Myślenice, Wieliczka, Mietniów, Dobczyce, Podstolice, Swoszowice, Grabówki i wiele innych pobliskich miejscowości

Naszym głównym celem jest ciągłe poszerzanie zasięgu naszej sieci, w celu dostarczania internetu tam gdzie istnieje na niego zapotrzebowanie, a dostępna infrastruktura nie zapewnia jego zainstalowanie.


Jaka jest misja naszej firmy ?
Nasza misja stanowi odzwierciedlenie przyjętych przez nas reguł. Ogromny nacisk wywieramy na indywidualne potrzeby naszych klientów, efektywnośc rozwiązań technicznych, wysoką jakość funkcjonowania sieci oraz gwarantowane bezpieczeństwo transmisji danych. Hasło wynikające z przyjetej misji brzmi "sprawmy aby wysokiej jakości internet stał się podstawą każdego domostwa".

W myśl tej idei prowadzimy solidny monitoring terenu i zasięgu naszej sieci, nie instalujemy internetu tam gdzie jakośc jego działania jest wątpliwa, nie obiecujemy klientom czegoś czego nie jesteśmy wstanie dotrzymać. Jednakże cały czas inwestujemy aby nasza sieć trafiała do coraz większej grupy użytkowników.

Działania według powyższych założeń dostarczają nam wielu zadowolonych klientów, którzy stanowią nieodzowny kapitał naszej firmy, a podejmowane przez nich decyzje o pozostaniu z nami na kolejny okres daje nam ogromną satysfakcję gdyż jest to najwiekszy dowód na to iż to co robimy robimy profesjonalnie.


Budowa naszej sieci
Poniżej bardzo uproszczony obraz budowy naszej sieci. Dla niewtajemniczonych siec oparta o BGP zapewnia ciągłość, stabilność i niezawodność łącza internetowego w Państwa domach firmach czy instytucjach. Zatem z pełnym spokojem możecie Państwo zaufać naszej firmie i powierzyć obsługę w zakresie dostawy internetu

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim naszym klientom, że jesteście
z nami i życzymy Państu i sobie wielu lat udanej współpracy.

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Kraków - Słoneczko.net - Internet Kraków
Kraków - T-MONT
Kraków - P.P.H.U Artus
Wieliczka - C-PARTNER Adam Ciężarek
Kraków - NaszaSiec.NET Kraków
Rzeszotary - FASTERMEDIA S.C.
- MS-NET
Kraków - GiGaNET Mogilany
Kraków - Petroinform.Net


Aktualności

12.04.2024 |

GUS opublikował raport: Społeczeństwo informacyjne w Polsce w 2023 r.

W 2023 r., tak jak przed rokiem, dostęp do Internetu posiadało 93,3% gospodarstw domowych.

W skali roku udział gospodarstw domowych posiadających dostęp do Internetu przez szero-kopasmowe łącze stacjonarne nie zmienił się.

Dostęp przez szerokopasmowe łącze mobilne wykazało o 3,1 p. proc. gospodarstw więcej.

+ więcej...
12.04.2024 |

Polska coraz lepiej podłączona do internetu – Ministerstwo Cyfryzacji usprawnia dostęp do szybkiego internetu

Niedawno zakończył się największy w historii Polski proces składania wniosków na dofinansowanie budowy szybkiego internetu w tzw. białych plamach.

W odpowiedzi na ten nabór, 64 operatorów zgłosiło rekordowe 307 wniosków obejmujących 187 obszarów, co stanowi niebywałe zjawisko.

Całkowity koszt projektu to prawie 9 miliardów złotych, co czyni go największą inwestycją tego typu w kraju.

+ więcej...
12.04.2024 |

Zawiadomienie o ataku hakerskim i naruszeniu ochrony danych osobowych

Z przykrością informujemy, że doszło do ataku hakerskiego na nasz serwer co doprowadziło do naruszenia ochrony danych osobowych, do którego miało miejsce 04.04.2024 r.

Niezwłocznie po wykryciu incydentu podjęliśmy odpowiednie kroki, mając na uwadze ochronę Państwa danych i minimalizację potencjalnych negatywnych skutków tego zdarzenia.

+ więcej...
10.04.2024 |

Jak Foxmedio może pomóc Ci prowadzić Twoje social media i promować markę?

Pomoc agencji interaktywnej w prowadzeniu social mediów i promocji marki może być kluczowym czynnikiem sukcesu w obecnej sytuacji rynkowej, gdzie obecność online odgrywa coraz większą rolę.

Jedną z takich agencji, która oferuje szeroki zakres usług związanych z marketingiem internetowym jest Foxmedio.

W tym artykule podpowiemy Wam w jaki sposób Foxmedio może wspomóc Was w prowadzeniu mediów społecznościowych i promowaniu marki!

+ więcej...
25.03.2024 |

Digitalizacja dokumentów w różnych branżach

W erze cyfryzacji przekształcanie dokumentów papierowych w format cyfrowy staje się niezbędnym elementem każdej nowoczesnej organizacji.

Digitalizacja dokumentów to proces konwertowania informacji z formatu fizycznego na cyfrowy, który umożliwia łatwy dostęp, szybką wymianę i efektywne zarządzanie danymi.

W kontekście globalnej ekonomii i rosnącego zapotrzebowania na szybką komunikację digitalizacja stanowi klucz do zwiększenia efektywności operacyjnej oraz do osiągania lepszej współpracy między działami i organizacjami.

Zalety digitalizacji są wszechstronne.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Gb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 30 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij