Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

FASTERMEDIA S.C.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Sieć internetowa MEGANET dostępna jest na rynku usług telekomunikacyjnych od roku 2005. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości łącz internetowych opartych o technologię przeysłu 5 GHz.

Technologia ta umożliwia stabilną i szybką transmisję co umożliwia nam obsługę nie tylko klientów indywidualnych ale również firmy i instytucje dla których dostęp do internetu stanowi podstawę działalności. W oparciu o naszą sieć internetową oferujemy również usługi w zakresie telefonii stacjonarnej oraz hostingu.


Jaki jest cel naszej działalności?
Nasza firma zlokalizowana jest w województwie małopolskim nieopodal Krakowa. W chwili obecnej dysponujemy solidną infrastrukturą zapewniająca nam szeroki zasięg obejmujący następujące miejscowości:

Świątniki Górne, Rzeszotary, Wrząsowice, Olszowice, Siepraw, Krzyszkowice, Myślenice, Wieliczka, Mietniów, Dobczyce, Podstolice, Swoszowice, Grabówki i wiele innych pobliskich miejscowości

Naszym głównym celem jest ciągłe poszerzanie zasięgu naszej sieci, w celu dostarczania internetu tam gdzie istnieje na niego zapotrzebowanie, a dostępna infrastruktura nie zapewnia jego zainstalowanie.


Jaka jest misja naszej firmy ?
Nasza misja stanowi odzwierciedlenie przyjętych przez nas reguł. Ogromny nacisk wywieramy na indywidualne potrzeby naszych klientów, efektywnośc rozwiązań technicznych, wysoką jakość funkcjonowania sieci oraz gwarantowane bezpieczeństwo transmisji danych. Hasło wynikające z przyjetej misji brzmi "sprawmy aby wysokiej jakości internet stał się podstawą każdego domostwa".

W myśl tej idei prowadzimy solidny monitoring terenu i zasięgu naszej sieci, nie instalujemy internetu tam gdzie jakośc jego działania jest wątpliwa, nie obiecujemy klientom czegoś czego nie jesteśmy wstanie dotrzymać. Jednakże cały czas inwestujemy aby nasza sieć trafiała do coraz większej grupy użytkowników.

Działania według powyższych założeń dostarczają nam wielu zadowolonych klientów, którzy stanowią nieodzowny kapitał naszej firmy, a podejmowane przez nich decyzje o pozostaniu z nami na kolejny okres daje nam ogromną satysfakcję gdyż jest to najwiekszy dowód na to iż to co robimy robimy profesjonalnie.


Budowa naszej sieci
Poniżej bardzo uproszczony obraz budowy naszej sieci. Dla niewtajemniczonych siec oparta o BGP zapewnia ciągłość, stabilność i niezawodność łącza internetowego w Państwa domach firmach czy instytucjach. Zatem z pełnym spokojem możecie Państwo zaufać naszej firmie i powierzyć obsługę w zakresie dostawy internetu

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim naszym klientom, że jesteście
z nami i życzymy Państu i sobie wielu lat udanej współpracy.

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Kraków - Słoneczko.net - Internet Kraków
Czernichów - FHU VILNET
Wieliczka - C-PARTNER Adam Ciężarek
Kraków - NaszaSiec.NET Kraków
Rzeszotary - FASTERMEDIA S.C.
- MS-NET
Kraków - GiGaNET Mogilany
Zabierzów - Cybernet WMW
Kraków - Petroinform.Net


Aktualności

23.09.2021 |

T-Mobile uruchomił już ponad 3000 stacji 5G

Mamy to! Trzytysięczna stacja 5G od T-Mobile właśnie została uruchomiona! Jest to rezultat instalacji w ostatnim tygodniu kolejnych ponad 150 stacji obsługujących najnowocześniejszą technologię i intensywnej rozbudowy sieci od lipca br.

Od momentu ogłoszenia projektu rozbudowy sieci piątej generacji, zasięg 5G od T-Mobile konsekwentnie rośnie o około 120-140 stacji tygodniowo.

Dokładnie dzisiaj uruchomiona została stacja nr 3000, która zlokalizowana jest w Strubinach w gminie Zakroczym.

Pozostałe z ponad 150 aktywowanych w ostatnich dniach stacji umiejscowionych jest, m.in. w Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Kaliszu, Lublinie, Pile, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Swarzędzu, Szczecinie, Wałbrzychu, Wrocławiu, Zielonej Górze i kilkunastu innych miejscowościach w całej Polsce.

+ więcej...
23.09.2021 |

Play nabywa UPC Polska - transakcja otwiera nowe możliwości dla klientów indywidualnych i biznesowych na polskim rynku

P4 Sp. z o.o. („P4”), będąca częścią Grupy iliad („iliad”), podpisała 22 września Umowę Sprzedaży i Nabycia dotyczącą 100% udziałów w UPC Polska Sp. z o.o. („UPC”) z UPC Poland Holding B.V., będącą częścią Liberty Global plc, za kwotę 7 mld zł.

Transakcja podlega teraz zgodzie regulacyjnej Komisji Europejskiej.

UPC jest największą pod względem przychodów spółką Liberty Global w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującą usługi telewizji, szerokopasmowego dostępu do internetu światłowodowego, a także usługi mobilne, dzięki wieloletniej współpracy z Play w modelu MVNO.

Ta pozytywna informacja oznacza w praktyce nowe możliwości w obszarze usług konwergentnych dedykowanych klientom indywidualnym oraz biznesowym na polskim rynku.

+ więcej...
23.09.2021 |

Bezpieczeństwo w nowej normalności: jak radzić sobie z zagrożeniami związanymi z pracą zdalną

2020 rok przejdzie do historii jako ten, w którym miliony ludzi nauczyło się, jak to jest pracować zdalnie. Pandemia koronawirusa zmusiła pracodawców do zamknięcia biur i wypracowania elastycznych form pracy.

Nie sposób określić, jak długo potrwają obostrzenia, dlatego warto już teraz rozważyć pracę zdalną, jako realną na dłuższy czas opcję z wieloma korzyściami zarówno dla pracowników, jak i przedsiębiorstw.

Pomimo że pandemia bez wątpienia przyspieszyła przejście na tryb zdalny, elastyczne formy pracy stopniowo zyskiwały na popularności przez całą minioną dekadę.

Za sprawą postępu technologicznego zainteresowanie mobilnością i pracą w domu rosło na długo przed atakiem wirusa.

+ więcej...
23.09.2021 |

Tej jesieni postaw na dobre brzmienie: kup smartfon realme w T-Mobile i zgarnij słuchawki bezprzewodowe

Jeśli z pierwszymi opadającymi liśćmi z drzew, znacząco spadła również wydajność naszego smartfona, być może to już czas, by wymienić go na nowy.

Dla wszystkich osób planujących zakup nowego urządzenia przygotowaliśmy więc jesienną promocję. Klienci, którzy wybiorą dowolny telefon realme w T-Mobile, otrzymają w prezencie słuchawki Buds Q2 tego samego producenta.

Natomiast użytkownicy, którzy zdecydują się na model realme GT Master Edition 5G, dodatkowo mogą zgarnąć rabat w wysokości 200 zł. Promocja trwa do 4 października.

Odkrywanie jesiennych uroków staje się przyjemniejsze, jeśli np. zdjęciami pierwszych zebranych kasztanów i malowniczych koron drzew możemy podzielić się z bliskimi. 

+ więcej...
22.09.2021 |

Prawdziwie nielimitowany Internet dla całej firmy w MagentaBIZNES od T-Mobile - Robert Lewandowski w kampanii promocyjnej skierowanej do firm

Nieograniczony dostęp do Internetu to dziś niezbędny element skutecznego prowadzenia biznesu.

Wybierając ofertę MagentaBIZNES przedsiębiorcy mogą korzystać z prawdziwie nielimitowanego Internetu bez limitu prędkości i danych.

T-Mobile rozpoczyna nową kampanię promocyjną ofert dla firm MagentaBIZNES. W emitowanym jej ramach w 30-sekundowym spocie reklamowym możemy zobaczyć ambasadora marki T-Mobile, Roberta Lewandowskiego, który w roli narratora towarzyszy przedsiębiorcom w ich codziennych zmaganiach z prowadzeniem biznesu.

W kampanii nacisk położono na komunikację podstawowej zalety taryf MagentaBIZNES, a więc możliwości wyboru planu bez limitu ilości danych, a w wariancie VIP także bez jakichkolwiek ograniczeń prędkości.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 21 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 600 kb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 56 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij