Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

FASTERMEDIA S.C.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Sieć internetowa MEGANET dostępna jest na rynku usług telekomunikacyjnych od roku 2005. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości łącz internetowych opartych o technologię przeysłu 5 GHz.

Technologia ta umożliwia stabilną i szybką transmisję co umożliwia nam obsługę nie tylko klientów indywidualnych ale również firmy i instytucje dla których dostęp do internetu stanowi podstawę działalności. W oparciu o naszą sieć internetową oferujemy również usługi w zakresie telefonii stacjonarnej oraz hostingu.


Jaki jest cel naszej działalności?
Nasza firma zlokalizowana jest w województwie małopolskim nieopodal Krakowa. W chwili obecnej dysponujemy solidną infrastrukturą zapewniająca nam szeroki zasięg obejmujący następujące miejscowości:

Świątniki Górne, Rzeszotary, Wrząsowice, Olszowice, Siepraw, Krzyszkowice, Myślenice, Wieliczka, Mietniów, Dobczyce, Podstolice, Swoszowice, Grabówki i wiele innych pobliskich miejscowości

Naszym głównym celem jest ciągłe poszerzanie zasięgu naszej sieci, w celu dostarczania internetu tam gdzie istnieje na niego zapotrzebowanie, a dostępna infrastruktura nie zapewnia jego zainstalowanie.


Jaka jest misja naszej firmy ?
Nasza misja stanowi odzwierciedlenie przyjętych przez nas reguł. Ogromny nacisk wywieramy na indywidualne potrzeby naszych klientów, efektywnośc rozwiązań technicznych, wysoką jakość funkcjonowania sieci oraz gwarantowane bezpieczeństwo transmisji danych. Hasło wynikające z przyjetej misji brzmi "sprawmy aby wysokiej jakości internet stał się podstawą każdego domostwa".

W myśl tej idei prowadzimy solidny monitoring terenu i zasięgu naszej sieci, nie instalujemy internetu tam gdzie jakośc jego działania jest wątpliwa, nie obiecujemy klientom czegoś czego nie jesteśmy wstanie dotrzymać. Jednakże cały czas inwestujemy aby nasza sieć trafiała do coraz większej grupy użytkowników.

Działania według powyższych założeń dostarczają nam wielu zadowolonych klientów, którzy stanowią nieodzowny kapitał naszej firmy, a podejmowane przez nich decyzje o pozostaniu z nami na kolejny okres daje nam ogromną satysfakcję gdyż jest to najwiekszy dowód na to iż to co robimy robimy profesjonalnie.


Budowa naszej sieci
Poniżej bardzo uproszczony obraz budowy naszej sieci. Dla niewtajemniczonych siec oparta o BGP zapewnia ciągłość, stabilność i niezawodność łącza internetowego w Państwa domach firmach czy instytucjach. Zatem z pełnym spokojem możecie Państwo zaufać naszej firmie i powierzyć obsługę w zakresie dostawy internetu

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim naszym klientom, że jesteście
z nami i życzymy Państu i sobie wielu lat udanej współpracy.

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Kraków - Słoneczko.net - Internet Kraków
Kraków - T-MONT
Łódź - TOYA
Kraków - P.P.H.U Artus
Miechów - Fiber Net-Bis
Wieliczka - C-PARTNER Adam Ciężarek
- MS-NET
KRAKÓW - FIBERLINK
Kraków - DOMONET


Aktualności

21.09.2023 |

Dlaczego warto wybrać ofertę abonamentową? Zalety abonamentu w Plusie

Według raportu UKE w ubiegłym roku ponad 70% użytkowników kart SIM wybrało ofertę na abonament. Co skłania zdecydowaną większość Polaków do wyboru tego rodzaju oferty?

Przedstawiamy najważniejsze zalety oferty abonamentowej. Oferta abonamentowa to przede wszystkim przewidywalne i cykliczne zobowiązania, co znacząco usprawnia planowanie comiesięcznego domowego budżetu.

Nie trzeba pamiętać o doładowaniach, czy aktywacji pakietów GB. Korzystanie z abonamentu uławia zapanowanie nad wydatkami, ograniczając ryzyko niezaplanowanych kosztów do minimum.

A jeśli mowa o planowaniu domowego budżetu i abonamentach to nie sposób nie wspomnieć o Mistrzowskiej Ofercie Plusa.

+ więcej...
21.09.2023 |

Nowy serial „Rafi” - magiczna historia o życiowej przemianie z Pawłem Domagałą, Danutą Stenką i Olafem Lubaszenką Już od 6 października tylko w Polsat Box Go

Nowy metafizyczno-obyczajowy serial „Rafi” w reżyserii Bartosza Prokopowicza już 6 października będzie miał premierę w Polsat Box Go.

To pełna humoru i magii historia lekkoducha imieniem Rafi (Paweł Domagała), który w wyniku niespodziewanych wydarzeń podejmuje wyzwanie, by stać się lepszym człowiekiem.

Pomaga mu w tym ironiczna, błyskotliwa wysłanniczka z zaświatów – Krystyna (Danuta Stenka). Serial będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go.

Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat. „Rafi” to serial metafizyczno-obyczajowy z wybitnymi aktorami i dialogami pełnymi humoru. To także opowieść o zmianie, która daje nadzieję. Taka, po której widz poczuje się dobrze, świat będzie wydawał się odrobinę lepszy, a życie łatwiejsze do zniesienia.

+ więcej...
21.09.2023 |

Liderzy technologiczni testują innowacyjny system kolejowy FRMCS

Firmy Alstom, Ericsson, NetWorkS! oraz Instytut Kolejnictwa oficjalnie potwierdziły swoją współpracę, podpisując list intencyjny w sprawie implementacji i testowania Future Railway Mobile Communication System (FRMCS) na polskim rynku.

FRMCS to zaawansowany standard łączności oparty na technologii 5G, przeznaczony do zastąpienia obecnie używanego systemu GSM-R.

Jego głównym celem jest zwiększenie przepustowości istniejących sieci kolejowych oraz optymalizacja kosztów ich działania.

Został zaprojektowany przez Międzynarodowy Związek Kolei (UIC) we współpracy z kluczowymi przedstawicielami sektora kolejowego, stanowiąc ważny krok w kierunku pełnej cyfryzacji transportu kolejowego.

+ więcej...
20.09.2023 |

Kup starter T-Mobile w sklepach sieci Żabka z pakietem 240 GB i ofertą GO! M na start za 10 zł

O tym, że spacery korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie, nikomu mówić nie trzeba. Ale warto wspomnieć, dokąd najlepiej się wybrać tej jesieni!

Od września w sklepach Żabka dostępne są bowiem wyjątkowe startery T-Mobile na kartę. Za jedyne 10 zł klienci otrzymają pakiet 240 GB, który wynika z połączenia bonusu 200 GB na start, oferty GO! M i oferty „GB po doładowaniu” na pierwsze 30 dni.

Dodatkowo mogą oni od razu aktywować ofertę 2400 GB ekstra przez rok (12 x 200 GB).

Czasem poszukiwanie nowej oferty bywa czasochłonne. Ale w T-Mobile klienci nie mają tego problemu! Wystarczy bowiem kilkuminutowy spacer do sklepu Żabka, by kupić najnowszy starter z atrakcyjną ofertą na kartę.

+ więcej...
20.09.2023 |

Trzy motorole, które warto znać

Jesień coraz bliżej. Już niedługo plan wyjścia na rower lub na spacer może zostać pokrzyżowany przez deszcz lub niską temperaturę.

Nieubłaganie zbliżające się jesienne wieczory skłonią nas ku spędzaniu długich wieczorów w domu z herbatą i książką lub korzystając ze smartfona: czytając ulubioną lekturę, oglądając filmy, grając w gry lub robiąc inspirujące i przepełnione jesienną aurą zdjęcia.

Jeśli wybralibyśmy opcję ze smartfonem warto zastanowić się, czy nasze aktualne urządzenie potrzebuje wymiany.

Jeśli mamy już wszystkie za i przeciw, a lista argumentów przemawiających za zmianą smartfona jest dłuższa należałoby zapoznać się z atrakcyjnymi ofertami.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Gb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 35 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij