Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

EUROTELPOL

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma Eurotelpol od 2005 roku zajmuje się dostarczaniem internetu. Od samego początku za pomocą najnowszych technologii świadczymy naszym klientom na terenie powiatu ostrowskiego dostęp do Internetu. Przed podłączeniem klienta weryfikujemy warunki techniczne zanim podpiszemy umowę. Dbamy o naszych klientów zapewniając szybkie wsparcie w razie awarii. Wdrażając najnowsze technologie współpracujemy z firmami świadczących podobne usługi na terenie całego kraju. Stale rozszerzamy zasięg świadczenia usługi. Oferujemy profesjonalne rozwiązania dla osób prywatnych, firm i instytucji.

Czym się cechują nasze łącza

Stabilne łącze szerokopasmowe
Przyłączenie już od 1zł
Sieć bezprzewodowa WiFi
Intensywne korzystanie z Internetu na kilku urządzeniach jednocześnie
Szybkie wysyłanie zdjęć w e-mailach lub filmów na YouTube
Wysoka jakość wideo w połączeniach Skype
Brak limitu pobierania i wysyłania danych
Możliwość zamówienia większego uploadu
Możliwość zamówienia zewnętrznego adresu IP NAT 1:1

Swoim zasięgiem obejmujemy Ostrów Wlkp., Wtórek, Nowe Kamienice, Smardów, Wysocko Małe, Wysocko Wielkie, Sadowie, Janków Przygodzki, Topola Mała, Gorzyce Wielkie, Franklinów, Stary Staw, Lewków, Michałków, Kwiatków, Rąbczyn, Górzenko, Głogowa, Korytnica, Skrzebowa, Bieganin, Nowy Grudzielec, Grudzielec, Borowiec, Bronów, Borucin, Bógwidze, Sowina, Sowina Błotna, Ligota, Bugaj, Koryta, Trzebowa, Karminek, Gustawów, Karmin, Karminiec, Koźminiec, Budy, Izbiczno, Wyki oraz okolice podanych miejscowości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy jesteś w zasięgu naszej sieci, zadzwoń.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Ostrów Mazowiecka - Ostrów Mazowiecka - Miejski Informator Lokalny
Czekanów - EUROTELPOL
Brok - Steway Sp. z o.o.


Aktualności

23.02.2024 |

Różnorodne ścieżki kariery w branży telekomunikacyjnej – możliwości rozwoju

Branża telekomunikacyjna to pojęcie bardzo szerokie, a możliwości rozwinięcia w niej swojej kariery nie ograniczają się tylko do kilku możliwych stanowisk czy firm.

Perspektywy są duże, tak, jak benefity z nimi związane. Należy jednak pamiętać, że każda profesja wymaga posiadania różnych kompetencji czy specjalistycznej wiedzy.

Równocześnie, korzyścią wykonywania danego zawodu, bardzo często jest możliwość styczności z nowoczesną technologią oraz wysokie zarobki.

+ więcej...
23.02.2024 |

Jak dbać o skórę wokół oczu? Tylko skuteczne sposoby dbania o skórę pod oczami

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna. Nieumiejętne pielęgnowanie może przyspieszyć procesy jej starzenia się. Widzisz pierwsze zmarszczki lub masz cienie pod oczami? Podpowiemy ci, jak sobie z nimi poradzić. + więcej...
22.02.2024 |

Chcesz wyglądać inaczej? 3 sposoby na szybką zmianę wizerunku

Jeśli patrzysz w lustro i myślisz, że chcesz coś zmienić i pora już odmienić trochę swój wygląd, być może jest to odpowiedni czas.

Najpierw zastanów się czy chcesz radykalnie zmienić swój wizerunek, czy jedynie podkreślić swoją urodę.

Następnie szybko przejdź do działania i oczaruj innych swoim wyglądem.

+ więcej...
16.02.2024 |

Jak skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego?

Access Point (AP) w trybie mostu bezprzewodowego to świetne rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej, eliminując konieczność prowadzenia kabli.

Konfiguracja tego rodzaju urządzenia może być trochę skomplikowana, ale dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku, będziesz w stanie skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego bez większych trudności.

+ więcej...
16.02.2024 |

Swiftrecs.com – Nowa Generacja Rekomendacji Zakupowych Online

W dobie cyfrowej transformacji, gdzie zakupy przez internet stają się coraz bardziej powszechne, Swiftrecs.com wprowadza rewolucyjne zmiany w sposobie, w jaki dokonujemy wyborów zakupowych.

Ta innowacyjna platforma łączy zaawansowane technologie z inteligentnym podejściem do zakupów, oferując rekomendacje oparte na dokładnej analizie danych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,5 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 25 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 2 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij