szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ERNET (Playnet)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Playnet to usługa zapewniająca dostęp do Internetu z wykorzystaniem najnowszych, sprawdzonych i niezawodnych technologii informatycznych.

Zapraszamy do sklepu online: http://sklep.playnet.com.pl Usługa dostępu do internetu jest realizowana za pośrednictwem technologi Wi-Fi w częstotliwości 2.4GHz i 5 GHz oraz FTP/UDP Swoim zasięgiem sieć obejmuje miejscowości: Tuchów,Dąbrówka Tuchowska, Burzyn, Lubaszowa, Siedliska, Lichwin, Pleśna, Meszna Opacka, Buchcie, Łowczów, Łowczówek, Piotrkowice, Zabłędza, Krowodrza, Bistuszowa, Uniszowa, Łękawka ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bobowa - polnet24
Tarnów - AUTOMATYKA Sp. z o.o.
Tarnów - voltronik
Tuchów - Galas.net
Ryglice - Markomp - Marcin Wójcik
Zakliczyn - INKOS.PL
Tarnów - RWD PROSPECT
Koszyce Wielkie - Faith-Net s.c.
Myślenice - INET Centrum S. C.
Bogumiłowice - INTERMED


Aktualności

21.06.2018 |

Plush – Król Internetu!

Już 20 czerwca Plush zostanie królem Internetu!

Tego dnia izapojawi się na rynku nowa oferta - Plush INTERNET.

To dwa warianty do wyboru, oba na czas nieokreślony i z wakacjami od opłat oraz dodatkowymi GIGSAMI za lojalność!

To 100 GB za 25 zł i aż 120 GB za 30 zł!

+ więcej...
21.06.2018 |

Olympic Destroyer znów atakuje, a jego celem są podmioty zajmujące się ochroną zagrożeń chemicznych i biologicznych w Europie

Badacze z Kaspersky Lab monitorujący zagrożenie Olympic Destroyer, znane z ataku związanego z otwarciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, w którym wykorzystano destrukcyjnego robaka sieciowego, odkryli, że odpowiedzialne za ten atak ugrupowanie cyberprzestępcze jest nadal aktywne.

Wyniki badania wskazują, że celem są Niemcy, Francja, Szwajcaria, Holandia, Ukraina oraz Rosja, w szczególności organizacje zajmujące się ochroną przed zagrożeniami chemicznymi i biologicznymi.

Olympic Destroyer to zaawansowane cyberzagrożenie, które uderzyło w organizacje, dostawców oraz partnerów Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczangu, w Korei Południowej, stosując operację sabotażu opartą na destrukcyjnym robaku sieciowym.

Ślady wskazywały na różne kierunki źródła ataku, wywołując pewne zamieszanie w branży bezpieczeństwa IT w lutym 2018 r. 

+ więcej...
21.06.2018 |

Zyxel przedstawia Multy Pro – zarządzalne rozwiązanie do usług bezprzewodowych

Zyxel Communications prezentuje Multy Pro, dedykowane dla operatorów, zarządzalne i inteligentne rozwiązanie bezprzewodowe pracujące w technologii Mesh, które umożliwia tworzenie instalacji spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Rozwiązanie Multy Pro obejmuje wybrane bramy szerokopasmowe oraz wzmacniacze bezprzewodowe marki Zyxel, zapewniając operatorom możliwość wyboru i elastyczność wdrożenia idealnego rozwiązania w całym domu, nawet w warunkach niestandardowych.

Zasięg w całym domu zapewniający obsługę wymagających aplikacji

Rozwiązanie Multy Pro wraz z MeshIQ oferuje inteligentną kontrolę sieci Wi-Fi oraz technologię optymalizacji, która pozwala zbudować dwuzakresową sieć bezprzewodową o wysokiej wydajności.

+ więcej...
21.06.2018 |

Komentarz po ubiegłotygodniowych atakach: Czy w sieci możemy czuć się bezpiecznie?

W zeszły wtorek przestały działać rządowe systemy zajmujące się przetwarzaniem danych osobowych: SRP, CEPiK, ePUAP, służące załatwianiu spraw urzędowych oraz serwisy.

Awaria informatyczna była poważna, a w praktyce spowodowała przestój w pracy urzędników, a także zablokowanie dostępu do usług dla wszystkich, którzy planowali załatwić sprawy w tych instytucjach.

Liczba awarii w sieci oraz ataków hakerskich rośnie.

Czy można temu przeciwdziałać?

+ więcej...
20.06.2018 |

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Tychy i Orange Polska tworzą Smart City

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Miasto Tychy oraz Orange Polska będą współpracować przy rekomendacji oraz wdrażaniu rozwiązań wspierających budowę Inteligentnego Miasta (Smart City).

Porozumienie w tej sprawie zawarte zostało 19 czerwca w Tychach.

Najpierw powstanie precyzyjna koncepcja Inteligentnego Miasta, skonsultowana ze środowiskami naukowymi.

Na tej podstawie zarekomendowane zostaną do wdrożenia konkretne rozwiązania technologiczne.

+ więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij