Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ERNET (Playnet)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Playnet to usługa zapewniająca dostęp do Internetu z wykorzystaniem najnowszych, sprawdzonych i niezawodnych technologii informatycznych.

Zapraszamy do sklepu online: http://sklep.playnet.com.pl Usługa dostępu do internetu jest realizowana za pośrednictwem technologi Wi-Fi w częstotliwości 2.4GHz i 5 GHz oraz FTP/UDP Swoim zasięgiem sieć obejmuje miejscowości: Tuchów,Dąbrówka Tuchowska, Burzyn, Lubaszowa, Siedliska, Lichwin, Pleśna, Meszna Opacka, Buchcie, Łowczów, Łowczówek, Piotrkowice, Zabłędza, Krowodrza, Bistuszowa, Uniszowa, Łękawka ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bobowa - polnet24
Tarnów - AUTOMATYKA Sp. z o.o.
Pleśna - Internetworks
Tarnów - PRO4NET
Tuchów - Galas.net
Radłów - System 77
Ryglice - Markomp - Marcin Wójcik
Koszyce Wielkie - Faith-Net s.c.
Wola Rzędzińska - LUMO
Bogumiłowice - INTERMED


Aktualności

13.12.2018 |

LG K9 - idealny pierwszy smartfon dla młodszego użytkownika

Upodobania młodych użytkowników w zakresie smartfonów zmieniają się z taką częstotliwością, że trudno za nimi nadążyć.

Wybór odpowiedniego modelu może być więc problematyczny, szczególnie jeśli ma być to pierwszy telefon dla dziecka i nie chcemy wydawać na niego zbyt dużo, bo jak wiadomo nie będzie miał lekko i prawdopodobnie za jakiś czas będziemy rozglądać się za czymś nowym.

Co więcej, w takiej sytuacji często pojawia się również obawa o niekontrolowane wydatki pociechy, która chciałaby jak najaktywniej korzystać ze smartfona.

+ więcej...
13.12.2018 |

Kaspersky Lab wykrywa trzeciego w ciągu trzech miesięcy exploita dnia zerowego dla systemu Windows

Technologia "Automatyczne zapobieganie exploitom", wbudowana w większość produktów Kaspersky Lab, wykryła nowe ataki wykorzystujące lukę dnia zerowego w systemie Microsoft Windows.

Podatność (CVE-2018-8611) została zidentyfikowana po wykryciu szkodliwego oprogramowania, które atakowało niewielką liczbę ofiar na Bliskim Wschodzie oraz w Azji.

Ponieważ luka występuje w module działającym w trybie jądra systemu operacyjnego, wykorzystujące ją szkodliwe narzędzie (tzw. exploit) jest szczególnie niebezpieczne i może zostać wykorzystane do obejścia wbudowanych mechanizmów zabezpieczających stosowanych w nowoczesnych przeglądarkach, w tym Chrome oraz Edge. 

+ więcej...
13.12.2018 |

Świąteczna paczka od T‑Mobile - 10 GB ekstra do odebrania w aplikacji Mój T‑Mobile

Klienci T‑Mobile od niedawna mają pełen dostęp do nowej aplikacji mobilnej Mój T‑Mobile.

Zaprojektowane od podstaw wg najnowszych standardów (user experience, szata graficzna, silnik) rozwiązanie pozwoli szybciej i łatwiej zarządzać usługami, sprawdzić potrzebne informacje związane z płatnościami czy ustawić automatyczne płatności - nawet 30 razy szybciej niż dzwoniąc do biura obsługi!

A to tylko kilka z wielu możliwości, które daje nowa aplikacja.

Warto samemu sprawdzić co nowego pojawiło się w aplikacji Mój T‑Mobile, zwłaszcza, że Operator przygotował dla jej użytkowników świąteczną paczkę – 10 GB danych do wykorzystania przez miesiąc.  

+ więcej...
13.12.2018 |

Klienci Orange Polska mogą korzystać z eSIM

Orange Polska wprowadził eSIM czyli elektroniczną wersję karty SIM dla urządzeń mobilnych.

Na początek będzie można ją zainstalować na trzech modelach smartfonów i korzystać tak samo, jak z tradycyjnej karty.

Operator będzie sukcesywnie rozszerzać listę urządzeń, na których będzie możliwa instalacja eSIM.

Instalacja karty eSIM na telefonie jest prosta – wystarczy zeskanować kod QR otrzymany od Orange.

+ więcej...
13.12.2018 |

Plus Internet Stacjonarny – możesz mieć w swoim domu jeszcze lepszy Internet!

Plus wprowadza nową ofertę Internetu stacjonarnego w oparciu o infrastrukturę Netii.

To dostęp do szybkiego Internetu, przede wszystkim w technologiach światłowodowych.

Od 12 grudnia oferta Plus Internet Stacjonarny jest dostępna dla klientów indywidulanych oraz małych firm z segmentu SOHO.

Od teraz w Plusie można kupić każdy rodzaj dostępu do Internetu: w smartfonie, Internet domowy LTE oraz łącze stacjonarne w technologiach światłowodowych.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij