Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

ART-COM Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT

Sieć jawnet.pl powstała w ramach projektu dostępu do Internetu dla sieci osiedlowych utworzonego przez firmę ART-COM.

Początki firmy ART-COM sięgają roku 1994. Można zatem powiedzieć, że działając aktywnie w branży teleinformatycznej od ponad 20 lat posiadamy wiedzę, potencjał oraz doświadczenie pozwalające zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, jednocześnie gwarantując im poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

Zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci indywidualni oraz korporacyjni na przestrzeni wielu lat, pozwoliło nam wypracować markę bardzo dobrze rozpoznawalną na rynku lokalnym oraz wojewódzkim.

Jednocześnie biorąc aktywny udział w kreowaniu i rozwoju inicjatyw branżowych, takich jak: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego „e-Południe”, prowadzony przez nie Klaster gospodarczy e-Południe, bądź Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej, przyczyniamy się do rozwoju krajowego rynku operatorów ISP oraz wzrostu jego konkurencyjności względem zagranicznych telekomów działających na terytorium RP.

Każdego dnia dokładamy najwyższej staranności, aby naszym Klientom świadczyć kompleksowe usługi, na najwyższym poziomie.

Nasze życie zawodowe i rodzinne związane jest z Jaworznem, czujemy się częścią składową lokalnej społeczności, zależy nam na rozwoju miasta i jego mieszkańców, płacimy lokalnie podatki, wspieramy ciekawe inicjatywy, niosące wartość dodaną dla lokalnej społeczności, zależy nam aby „nasi sąsiedzi” mieli o nas dobre zdanie, aby z zadowoleniem korzystali z naszych usług i poprzez to, świadomie wspierali lokalny patriotyzm.

 

Jeśli podoba Ci się nasza oferta to nie czekaj, gdyż już teraz możesz:

 • wykonać telefon pod numer 032 745 45 45,
 • wysłać e-mail na adres [email protected],
 • odwiedzić siedzibę naszej firmy i zarejestrować swoje zainteresowanie podłączeniem do naszej sieci, biura obsługi klienta znajdują się w następującym miejscu: ul. Grunwaldzka 120, w godzinach od 10:00 do 18:00, sobota od 10:00 do 14:00

Jeśli jesteś zdecydowany przyłączyć się do sieci jawnet.pl odwiedź naszą siedzibę w celu podpisania umowy abonenckiej (musisz posiadać przy sobie dokument tożsamości).

 

 

 

____________________________________________________________________________________________

ART-COM Sp. z o.o.

Jaworzno
ul. Grunwaldzka 120

Punkt Obsługi Klienta
godziny otwarcia:
Pon - Piąt:  10:00 – 18:00
Sob: 10:00 - 14:00  
      

Biuro Obsługi Klienta

telefon:  32 745 45 45

[email protected]

www.artcom.pl

art-com

____________________________________________________________________________________________

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 5 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 25 Mb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 50 Mb/s:
GSM - łącze 700 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij