Wiadomości

Loading


18.08.2022 | Rusza wielka promocja w T-Mobile: 6 rat gratis na KAŻDE urządzenie

Zakupy elektroniki dla wielu osób oznaczają polowanie na okazje zakupowe. Te dotyczą zazwyczaj wybranych modeli, przez co trudniej jest dobrać idealny sprzęt dla siebie lub swoich bliskich. A gdyby tak móc wybierać spośród wszystkich urządzeń – laptopów, smartfonów, smartwatchów, tabletów – dostępnych w sklepie i to w niższej cenie? 16 sierpnia ruszyła wielka promocja w T-Mobile, dzięki której każdy może kupić to, czego dokładnie potrzebuje, a za 6 pierwszych rat nie płacić. Równolegle startuje kampania promująca laptopy, które w ramach akcji można kupić w korzystnych cenach.

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. W nauce coraz częściej uczniów wspiera technologia, dlatego to właśnie teraz przygotowaliśmy ogromną promocję na urządzenia w T-Mobile. Skorzystają z niej jednak nie tylko młodzi użytkownicy – każdy znajdzie coś dla siebie spośród setek urządzeń dostępnych w T-Mobile. Oferta umożliwia bowiem zakup dowolnego sprzętu w ratach 0%, w umowie na 24 miesiące, z 6 ratami gratis. Kupujący ponosi więc jedynie koszt opłaty na start oraz kupionego abonamentu, same raty za urządzenie zacznie zaś opłacać dopiero w 7. miesiącu. Takiej promocji jeszcze nie było!

Wybierz ofertę dla siebie

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą numer do T-Mobile od innego operatora. W takiej sytuacji promocyjnego zakupu można dokonać dla każdej przenoszonej karty SIM. Dodatkowo promocja obejmuje klientów, którzy zdecydują się na pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją. Dotyczy ona ponadto osób kupujących kolejną ofertę „M Nielimitowaną” lub „L Nielimitowaną” – z nowym numerem. Każdy abonament, podobnie jak umowa na urządzenie, jest na 24 miesiące, przy czym przez pierwszych 6 miesięcy rata za sprzęt wyniesie 0 zł. Oznacza to, że użytkownik poniesie koszt rat jedynie przez kolejne 18 miesięcy, a także koszt opłaty na start. Akcją promocyjną objęte są raty od 10 do 120 zł miesięcznie.

Ekstremalnie korzystne okazje

To jednak nie koniec zniżek, na które mogą liczyć nasi klienci. Promocja łączy się bowiem z ofertą „Korzyści dla domu”, co oznacza, że na każdy kolejny abonament w T-Mobile obowiązuje 20-złotowy rabat. Na dodatkowe, wyjątkowo korzystne warunki zakupu, mogą ponadto liczyć osoby, które wybiorą laptop Huawei MateBook D15 z 8 GB RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej dostępny wraz ze słuchawkami FreeBuds 4i w prezencie. Cena urządzenia wyniesie 2279 zł zamiast 2999 zł. Inna, niezwykle atrakcyjna oferta, dotyczy laptopa Techbite Arc, który można kupić za… 729 zł – po przecenie z 1249 zł. Taki sprzęt świetnie sprawdzi się jako wsparcie w nauce dla młodszych użytkowników.

16 sierpnia rusza także kampania promująca ofertę. Promocja potrwa do 29 sierpnia włącznie.

Sprawdź T-Mobile - Ultraszybki dostęp do Internetu z prędkością nawet do 900 Mb/s

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć18.08.2022 | Nauczyciel Jutr@ - Fundacja Orange zaprasza nauczycielki i nauczycieli do zgłaszania się do konkursu

Do 9 września można zgłaszać kandydatury do konkursu Nauczyciel Jutr@, który zainicjowała Fundacja Orange we współpracy z Głosem Nauczycielskim.

Tytuł ten otrzyma osoba, która podąża za swoimi uczniami i dla nich otwiera się na nowe technologie, a jednocześnie nie traci z oczu tego co najważniejsze, czyli relacji z młodymi ludźmi.

Nagrodą jest wizyta studyjna w Finlandii i poznanie jednego z najwyżej ocenianych systemów edukacyjnych na świecie.

Konkurs towarzyszy corocznym wyborom Nauczyciela Roku organizowanym przez Głos Nauczycielski już po raz 20.

+ więcej...
16.08.2022 | Jak działa światłowód? Sprawdź, zanim wykupisz
Zastanawiasz się nad wymianą łącza internetowego na światłowód? Przekonaj się, jak działa to rozwiązanie i dlaczego warto je wybrać. + więcej...
15.08.2022 | Nowa promocja w Plushu – abonament za jedyne 20 zł/mies. przez rok!

Klienci, którzy wybiorą ofertę abonamentową w Plushu z pakietem internetowym 30 GB objęci zostaną promocją, w ramach której przez pierwszy rok będą płacili jedynie 20 zł/mies.

W ramach 24 miesięcznej umowy klienci będą mieli do wykorzystania co miesiąc pakiet internetowy 30 GB wraz z dostępem do najszybszego internetu 5G w Polsce, którego zasięgiem objętych jest już ponad połowa mieszkańców naszego kraju.

W pakiecie zawarte są również nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 5,18 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Przez pierwsze 12 miesięcy opłata za pakiet wynosić będzie 20 zł, a następnie wróci do ceny regularnej 30 zł/mies.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 9 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 150 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 360 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij