Wiadomości

Loading


18.01.2022 | T-Mobile pierwszym operatorem w pełni dostępnym dla osób głuchych

T‑Mobile, jako pierwszy operator telekomunikacyjny, wprowadził kompleksową dostępność dla Głuchych. Oznacza to, że już we wszystkich salonach sprzedaży oraz poprzez infolinie klienci mogą skorzystać z usługi tłumacza języka migowego.

T-Mobile od kilku lat aktywnie działa na rzecz wsparcia różnorodności oraz włączenia. Jednym z niezwykle istotnych elementów strategii D&I (ang. Diversity and Inclusion) jest zwrócenie uwagi na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Głusi mogą od początku 2022 roku skorzystać ze wszystkich dostępnych form kontaktu. Korzystając ze strony t-mobile pl/c/migam głusi klienci mogą połączyć się z tłumaczem języka migowego online, który będzie uczestniczył w rozmowie pomiędzy tą osobą, a pracownikiem contact centre T‑Mobile.

W T‑Mobile dążymy do tego, aby klienci byli zawsze w centrum naszych zainteresowań. Chcemy być dostępni dla wszystkich, bez żadnych granic i na takich samych zasadach. Dlatego bardzo się cieszę, że dzięki pracy zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie najlepszych udogodnień dla klientów, udało nam się dziś jako pierwszemu operatorowi w Polsce wprowadzić we wszystkich naszych sklepach oraz na infolinii w pełni profesjonalne rozwiązanie obsługi Głuchych. Wierzę, że znacząco poprawi to komfort obsługi naszych klientów oraz będzie budować ich najlepsze doświadczenia i satysfakcję. mówi Andreas Maierhofer, Prezes T‑Mobile Polska.

To nie koniec zmian – operator zdecydował się także rozszerzyć dostępność usługi tłumacza migowego z wybranych 120 salonów do wszystkich salonów sprzedaży, których jest ponad 600 w całej Polsce. W każdym z tych miejsc klient może liczyć na połączenie, które przeprowadzi pracownik danej placówki.

Jesteśmy dumni z podejścia T‑Mobile do zapewniania dostępności w sposób kompleksowy. Współpracujemy od wielu lat i cieszy nas, że dzięki usłudze Tłumacz Migam zapewniamy Głuchym zdalny dostęp do profesjonalnych tłumaczy polskiego języka migowego – komentuje Przemysław Kuśmierek, Prezes Migam org.

T-Mobile, w ramach realizacji strategii D&I oraz projektu „WE LOVE DIVERISTY. Siła różnorodności” prowadzi szereg działań mających na celu edukację pracowników (webinary, szkolenia dla managerów, spotkania z osobami z niepełnosprawnościami, zajęcia na temat języka włączającego), ale także zwiększenie liczby osób z niepełnosprawnościami zatrudnionych w strukturach T‑Mobile.

Sprawdź T-Mobile - 2 x więcej GB w abonamencie przez cały okres trwania umowy!

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć18.01.2022 | Orange Polska z certyfikatem Systemu Zarządzania Środowiskowego

Orange Polska jako pierwszy operator w Polsce otrzymał certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001:2015) w zakresie usług stacjonarnych i mobilnych.

Certyfikat potwierdza, że dla operatora ochrona środowiska jest ważna oraz że zmniejsza on swój wpływ na środowisko.

To dowód na to, że Orange Polska konsekwentnie realizuje strategię i inicjatywy #OrangeGoesGreen. Otrzymany certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001:2015) to potwierdzenie, że operator spełnia wymogi normy ISO w trakcie dostarczania usług telekomunikacyjnych (w tym internetu).

Nie tylko w zakresie usług mobilnych, co potwierdziła certyfikacja sprzed 3 lat, lecz także – usług stacjonarnych. Certyfikat został przyznany przez British Standards Institution. 

+ więcej...
17.01.2022 | Cybergang BlueNoroff opróżnia konta startupów zajmujących się kryptowalutą - także w Polsce

Eksperci z firmy Kaspersky zidentyfikowali serię ataków przeprowadzonych przez zaawansowany cybergang BlueNoroff na małe i średnie firmy, które straciły w ich wyniku kryptowalutę.

Cel tej kampanii, określanej jako SnatchCrypto, stanowiły różne firmy, które ze względu na charakter swojej działalności mają do czynienia z kryptowalutami oraz kontraktami inteligentnymi, DeFi, technologią Blockchain oraz branżą FinTech.

Gang jest aktywny także w Polsce. W swojej najnowszej kampanii ugrupowanie BlueNoroff wysyłało pracownikom atakowanych firm wyposażonego w funkcje inwigilacyjne trojana dla systemu Windows zamaskowanego jako "kontrakt" lub inny plik biznesowy.

Cyberprzestępcy przygotowali również zasoby, takie jak złożona infrastruktura i szkodliwe narzędzia, które wykorzystali w celu opróżnienia kryptoportfela ofiary.

+ więcej...
17.01.2022 | Najgorętszy hit tej zimy - nawet 200 GB za darmo dla nowych klientów Plush na Kartę!

W Plush na Kartę można mieć dodatkowy pakiet gigabajtów ekstra.

Nowi klienci, którzy skorzystają z tej oferty i udzielą zgód marketingowych mogą otrzymać za darmo pakiet internetowy aż 200 GB, natomiast za sam jej wybór można dostać pakiet 100 GB.

Plush pojawił się też na Dogry pl i już teraz grając razem z Plush na Kartę oraz Plush ABO można dostać nawet 8 tys. punktów do wykorzystania w tym serwisie.

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do 31 marca 2022 r. Pakiet dodatkowych gigabajtów jest przyznawany na okres 30 dni i nie może być wykorzystany w roamingu, z wyłączeniem RLAH.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 20 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij