Wiadomości

Loading


06.04.2021 | Podwajamy gigabajty na wiosnę – startuje nowa kampania T-Mobile

Wiosną wszystko się budzi, również ciekawość! Aby ją szybko zaspokoić i sprawdzić, co w trawie piszczy, warto zajrzeć do naszej wiosennej oferty. Dlaczego? Bo tej wiosny gigabajty w T‑Mobile wyjątkowo rozkwitły, a dokładniej zostały przez nas podwojone. O tej wiosennej ofercie można już dziś dowiedzieć się więcej w telewizji, internecie i w punktach sprzedaży, gdzie wystartowała nasza kampania, promująca nowe taryfy 5G z podwojonymi paczkami gigabajtów na dwa lata.

Wyższe temperatury, dłuższe dni i coraz więcej zieleni wokół napawają dobrą energią. Wiosną chcemy spędzać wolny czas na spacerach i wycieczkach, tak jak np. bohaterowie naszego najnowszego spotu. Chcemy lepiej poznawać otaczający nas świat, a dziecięca ciekawość mobilizuje niejednego rodzica do sprawdzania tajemnic przyrody. Z pomocą przychodzi im nie tylko szybki internet, ale także wideorozmowa z seniorką rodu, która o kwiatach wie wszystko. I choć nie specjalizujemy się w wiosennych roślinach, to z pewnością w T-Mobile dostarczamy konkurencyjne oferty na smartfony 5G i to z podwojonym pakietem gigabajtów.

W każdej z nowych taryf 5G nasi klienci indywidualni znajdą nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz solidne paczki gigabajtów: w przypadku M+ to 25 GB podwojone w wiosennej promocji do 50 GB, w taryfie L+ znajdziemy 100 GB, a w XL+ aż 150 GB. Każda z taryf jest dostępna zarówno w ofercie z urządzeniem, jak i osobno.

Nasi nowi klienci i osoby przedłużające umowę w T-Mobile również mogą skorzystać z wiosennych gigabajtów. We wszystkich taryfach M i M+ podwajamy na dwa lata GB dostępne w podstawowym pakiecie. Oznacza to, że w taryfie M przez cały okres umowy klienci będą mogli korzystać z 30 GB, a w taryfie M+ aż z 50 GB. Więcej informacji o taryfach 5G w T‑Mobile można znaleźć pod tym linkiem.

W wiosennej kampanii promowane będą dwa modele smartfonów w najlepszych cenach na rynku z dostępem do siec piątej generacji – Samsung Galaxy A42 5G i Xiaomi Redmi Note 9T 5G.

Co więcej, z okazji wiosny mamy niespodziankę dla naszych indywidualnych klientów abonamentowych taryfy T, którzy zawarli z nami umowę lub aneks po 30 września 2018 r. W aplikacji „Mój T‑Mobile” każdy z nich może podwoić gigabajty dostępne w ramach swojej taryfy. Dodatkowy pakiet internetu ważny będzie na okres obecnego i kolejnego okresu rozliczeniowego.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R oraz Starcom.

Sprawdź T-Mobile - Jeszcze więcej Gigabajtów w ofertach 5G

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć02.04.2021 | Salony T-Mobile pozostają otwarte z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Wraz z nadejściem wiosny w T‑Mobile powiało świeżością. Operator przygotował dla klientów wiele atrakcyjnych ofert – urządzenia w elastycznych ratach, nowe taryfy 5G czy podwojone gigabajty.

Ale to nie wszystko – aby umożliwić klientom sprawną obsługę otwarte pozostają salony T‑Mobile w galeriach handlowych, które działają z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

W T-Mobile na pierwszym miejscu stawiamy klientów i ich potrzeby, dlatego nieustannie się rozwijamy i przygotowujemy jedne z najlepszych na rynku ofert.

Aby uczynić wiosnę jeszcze lepszą, przygotowaliśmy zupełnie nowe propozycje, m.in. nowe taryfy 5G i urządzenia w elastycznych ratach.

+ więcej...
02.04.2021 | Wielkanoc w Polsat News, Polsat Rodzina i Internecie

W trudnym czasie trzeciej fali pandemii Polsat News i Polsat Rodzina pozwalają widzom na bezpieczne przeżywanie najważniejszych uroczystości związanych z Wielkanocą w domu – zarówno tradycyjnie, za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i w Internecie, w portalu Polsatnews pl i w serwisie IPLA.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Wielkanoc będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle.

Aby widzowie mogli ją duchowo, ale też bezpiecznie przeżywać w domu, stacje Grupy Polsat, portal Polsatnews pl i serwis IPLA pokażą najważniejsze uroczystości związane z tradycją Wielkanocy.

+ więcej...
02.04.2021 | Użytkownicy Orange Flex przekazali w akcji EKO GB aż 300 000 GB! Sadzenie lasu już w połowie kwietnia

Zakończyła się pierwsza edycja EKO GB. Użytkownicy Orange Flex przekazali 300 000 GB. Dzięki przesłanym EKO GB, Orange Flex już w kwietniu zasadzi 10 000 m2 bioróżnorodnego lasu. Dziękujemy!

Od 9 lutego użytkownicy Flexa mogli przekazywać w aplikacji swoje niewykorzystane gigabajty na wspólny cel – wymianę ich na m2 bioróżnorodnego lasu, który powstanie w Męcikale na Kaszubach.

W miejscu, w którym w 2017 roku huragan spustoszył okoliczne tereny. Akcja EKO GB spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników Orange Flex, którzy mogli na bieżąco śledzić postępy akcji w aplikacji i wspólnie z Orange cieszyć się z osiągania kolejnych poziomów.

Orange Flex wykorzystał elementy grywalizacji, by motywować użytkowników do przekazywania niewykorzystanych GB.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 15  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij