Wiadomości

Loading


02.04.2021 | Salony T-Mobile pozostają otwarte z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Wraz z nadejściem wiosny w T‑Mobile powiało świeżością. Operator przygotował dla klientów wiele atrakcyjnych ofert – urządzenia w elastycznych ratach, nowe taryfy 5G czy podwojone gigabajty. Ale to nie wszystko – aby umożliwić klientom sprawną obsługę otwarte pozostają salony T‑Mobile w galeriach handlowych, które działają z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

W T-Mobile na pierwszym miejscu stawiamy klientów i ich potrzeby, dlatego nieustannie się rozwijamy i przygotowujemy jedne z najlepszych na rynku ofert. Aby uczynić wiosnę jeszcze lepszą, przygotowaliśmy zupełnie nowe propozycje, m.in. nowe taryfy 5G i urządzenia w elastycznych ratach. Ponadto wprowadziliśmy dla użytkowników T‑Mobile na kartę pakiet „Bez limitu XL” z dostępem do sieci 5G oraz usługą Supernet Video HD. Wystartowaliśmy też z ofertą subskrypcyjną Heyah 01, dzięki której można mieć nielimitowane SMS-y, MMS-y i paczkę 20 GB za symboliczną złotówkę.

Nasze sklepy są dla Was otwarte

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, sklepy telekomunikacyjne w galeriach i centrach handlowych, m.in. salony T‑Mobile, mogą prowadzić działalność. Wyjątkiem są tzw. „wyspy” handlowe, które zostały zamknięte. W trosce o zdrowie naszych pracowników i klientów wprowadziliśmy wszelkie możliwe formy ochrony, żeby mogli czuć się bezpiecznie. Nasze sklepy są codziennie dezynfekowane, a także zostały wyposażone w automatyczne bezdotykowe podajniki płynu antybakteryjnego. Wszyscy pracownicy noszą atestowane maseczki, aby zapewnić klientom komfortową obsługę. Ponadto, aby ułatwić swobodną rozmowę w bliskiej odległości, zainstalowane zostały osłony z plexi. W każdym naszym salonie przypominamy też o obowiązujących zasadach poprzez specjalnie przygotowane naklejki i taśmy określające odległość pomiędzy znajdującymi się w sklepie osobami.

Jesteśmy dla Ciebie także online

Dla tych, którzy preferują kontakt przez telefon lub online, mamy oczywiście odpowiednie rozwiązania. Nasi konsultanci pozostają do dyspozycji pod numerami telefonów 602 900 000 lub (22) 413 69 96 (dla klientów indywidualnych) oraz 604 604 604 (dla klientów firmowych). Jesteśmy dostępni także na Facebooku, Whatsappie i w naszej aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Sprawdź T‑Mobile - Szybki Nielimitowany Internet światłowodowy

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć02.04.2021 | Wielkanoc w Polsat News, Polsat Rodzina i Internecie

W trudnym czasie trzeciej fali pandemii Polsat News i Polsat Rodzina pozwalają widzom na bezpieczne przeżywanie najważniejszych uroczystości związanych z Wielkanocą w domu – zarówno tradycyjnie, za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i w Internecie, w portalu Polsatnews pl i w serwisie IPLA.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Wielkanoc będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle.

Aby widzowie mogli ją duchowo, ale też bezpiecznie przeżywać w domu, stacje Grupy Polsat, portal Polsatnews pl i serwis IPLA pokażą najważniejsze uroczystości związane z tradycją Wielkanocy.

+ więcej...
02.04.2021 | Użytkownicy Orange Flex przekazali w akcji EKO GB aż 300 000 GB! Sadzenie lasu już w połowie kwietnia

Zakończyła się pierwsza edycja EKO GB. Użytkownicy Orange Flex przekazali 300 000 GB. Dzięki przesłanym EKO GB, Orange Flex już w kwietniu zasadzi 10 000 m2 bioróżnorodnego lasu. Dziękujemy!

Od 9 lutego użytkownicy Flexa mogli przekazywać w aplikacji swoje niewykorzystane gigabajty na wspólny cel – wymianę ich na m2 bioróżnorodnego lasu, który powstanie w Męcikale na Kaszubach.

W miejscu, w którym w 2017 roku huragan spustoszył okoliczne tereny. Akcja EKO GB spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników Orange Flex, którzy mogli na bieżąco śledzić postępy akcji w aplikacji i wspólnie z Orange cieszyć się z osiągania kolejnych poziomów.

Orange Flex wykorzystał elementy grywalizacji, by motywować użytkowników do przekazywania niewykorzystanych GB.

+ więcej...
02.04.2021 | Bezpłatne 60 minut na święta wielkanocne od T-Mobile

Jak święta wielkanocne, to przede wszystkim z tymi, którzy są dla nas ważni – nawet jeśli nie mogą być blisko.

Aby ułatwić naszym klientom indywidualnym kontakt z ważnymi dla nich osobami, w tym tygodniu w ramach akcji Happy Fridays udostępnimy pakiet 60 darmowych minut do wszystkich w Unii Europejskiej.

Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS-em. Wielu z nas z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie najbliższych zrezygnowało z dużych, rodzinnych spotkań.

Nie zmienia to jednak faktu, że podczas zbliżających się świąt najważniejszy będzie kontakt z naszymi bliskimi. W tym czasie liczą się drobne gesty dobroci i pamięci – takie jak telefon do mamy, brata czy przyjaciółki.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 512 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 600 kb/s
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,5 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij