Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

AirMAX - AirNET * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma AirMAX (AirNET) od roku 2002 zajmuje się sieciami bezprzewodowymi pracującymi w częstotliwościach 2,4GHz, 3,5GHz i 5GHz.
Zajmujemy się obsługą Klientów instytucjonalnych, biznesowych i indywidualnych w zakresie projektowania oraz kon

Firma AirMAX (AirNET) od roku 2002 zajmuje się sieciami bezprzewodowymi pracującymi w częstotliwościach 2,4GHz, 3,5GHz i 5GHz.
Zajmujemy się obsługą Klientów instytucjonalnych, biznesowych i indywidualnych w zakresie projektowania oraz konfigurowania radiowych sieci dostępowych, transmisyjnych, mobilnych oraz wielu innych. Obecnie pragniemy aby nasze kilkuletnie doświadczenie oraz dziesiątki zbudowanych sieci zaowocowały dla Państwa bezawaryjną pracą sieci AirMAX.

Używamy sprzętu jedynie wysokiej jakości co potwierdzają liczne certyfikaty oraz nagrody zdobyte przez naszą firmę zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Przy tworzeniu sieci korzystamy z najnowszych dostępnych technologii. Naszym celem jest wysoki standard wykonywanych usług, a przede wszystkim zadowolenie Klientów.

Pracuje dla Państwa zespół fachowców, zarządzając siecią złożoną z węzłów dostępowych na terenie kilku województw.

Współpracują z nami firmy i instytucje z terenu województw opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, oraz z całego kraju.

Nasza firma wspiera wiele szkół i instytucji publicznych oraz fundacji, oferując darmowe lub bardzo atrakcyjne warunki dostępu do sieci Internet.

Jeżeli potrzebujecie Państwo jakiejkolwiek usługi związanej z sieciami czy Internetem to z pewnością my możemy ją dostarczyć.
Sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
... więcej

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wilczyce - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Chorzów - Graficom
Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Sośnie - ASCOR S.C.
Legnica - Flashnet
Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Lubsko - NIKONET
Częstochowa - Masterkom
Mysłakowice - Dolnet.Group
Olza - NOVOS


Aktualności

13.11.2019 |

Spraw sobie prezent z T‑Mobile – wybierz telefon lub tablet w atrakcyjnej promocji

Świąteczna oferta zawitała właśnie do salonów i na stronę T‑Mobile. Klienci znajdą w niej zarówno usługi najwyższej jakości, jak również wiele pomysłów na prezenty, które w najbliższym czasie warto sprawić sobie i bliskim.

W sklepach stacjonarnych i online klienci mogą skorzystać z doskonałej oferty z olbrzymimi przecenami urządzeń i nabyć m.in już od złotówki Samsunga Galaxy S10e i A50.

Jak oferta – nomen omen – prezentuje się w szczegółach? W tym roku operator postawił na urządzenia Samsunga i Huawei oraz znacząco obniżył ich ceny.

W ofercie świątecznej można znaleźć perełki zakupowe takie jak smartfon Samsung Galaxy S10e, przeceniony z 829 zł na złotówkę.

+ więcej...
13.11.2019 |

T‑Mobile rozpoczyna kampanię świąteczną

Choć w kalendarzu wciąż jeszcze listopad, powoli czuć już świąteczny nastrój. W sklepach pojawiają się pierwsze ozdoby, miasta przygotowują się do włączenia iluminacji świetlnych, zaczynamy kompletować prezenty dla najbliższych.

Nowi i obecni klienci T‑Mobile również mogą poczuć magię świąt, bo właśnie startuje kampania świąteczna operatora w dwóch odsłonach.

W pierwszej z nich T‑Mobile podkreśla, jak ważna w okresie świątecznym jest możliwość kontaktu z najbliższymi.

W drugiej klienci mogą zapoznać się z wyjątkową ofertą produktową z olbrzymimi obniżkami cen urządzeń.

+ więcej...
12.11.2019 |

Firma Kaspersky identyfikuje nowego backdoora Titanium wykorzystywanego w atakach znanego ugrupowania Platinum w regionie Azji i Pacyfiku

Eksperci z firmy Kaspersky przedstawiają najnowsze doniesienia dotyczące aktywności Platinum - jednego z najbardziej zaawansowanych pod względem technicznym ugrupowań APT, które tradycyjnie koncentruje się na regionie Azji i Pacyfiku.

Podczas analizy zidentyfikowano nowego backdoora o nazwie Titanium.

Zaawansowana, długotrwała, ukierunkowana kampania Titanium składa się z serii etapów "zrzucania", pobierania oraz instalowania, po których następuje umieszczenie trojana backdoora w atakowanym urządzeniu.

Główne wektory infekcji obejmują między innymi lokalne strony intranetu z wykorzystaniem szkodliwego kodu w celu rozpoczęcia infekcji oraz szkodliwe archiwum, które można pobrać przy pomocy BITS Downloadera.

+ więcej...
12.11.2019 |

Internet mobilny dla studenta ze sprzętami do mobilnej rozrywki: Acer Nitro 5, Huawei MateBook D15.6, Samsung Tab A 10.1 2019

Początek roku akademickiego to dla studentów nie tylko czas poszukiwania mieszkania, ale także związany z tym wybór najkorzystniejszej oferty internetowej.

Dla osób mieszkających na stancji lub w akademiku idealnym rozwiązaniem jest internet mobilny, do którego w ofercie Plusa możecie dobrać nowoczesne i funkcjonalne sprzęty.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki przegląd proponowanych urządzeń: Acer Nitro 5, Samsung Tab A 10.1 2019, Huawei MateBook D15.6.

W abonamencie Plusa, w zależności do wybranego pakietu, dostajecie od 30 do 100 GB internetu.  

+ więcej...
08.11.2019 |

E-umowa w Orange także przy zakupie urządzeń. Wygodnie i bezpiecznie, bez wychodzenia z domu

Orange Polska od ubiegłego roku umożliwia podpisanie lub przedłużenie umowy na mobilne usługi abonamentowe w formie e-umowy.

Teraz to rozwiązanie jest dostępne także dla tych klientów, którzy wraz z usługami Orange kupują smartfon czy inne urządzenia na orange.pl lub poprzez infolinię.

E-umowę przy zakupie usług z urządzeniami mogą podpisywać klienci indywidualni – zarówno nowi, jak również przedłużający umowę i przenoszący numer z oferty na kartę na abonament.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 20 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 12 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij