szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

NETASQ
Firma NETASQ powstała w 1998 roku w Villeneuve d'Ascq we Francji i od tego czasu specjalizuje się w rozwiązaniach do zintegrowanego zabezpieczenia sieci. Jako główny cel firma postawiła sobie dostarczanie rozwiązań zapewniających ten sam, najwyższy poziom bezpieczeń dla firmy niezależnie od ich wielkości.

Rozwiązania NETASQ obecne są na rynkach w blisko 50 krajach poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów. Dystrybutorem na terenie Polski jest firma DAGMA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.

Urządzenia NETASQ UTM posiadają m.in certyfikację Common Criteria EAL2+ na kluczone funkcje urządzeń czyli firewall, system wykrywania i blokowania włamań oraz VPN.

W 2007 roku oferta firmy NETASQ została rozszerzona o platformy specjalizujące się w ochronie poczty elektronicznej - MFILTRO.

Według raportu prestiżowej agencji analitycznej IDC z 2008 roku rozwiązania firmy NETASQ zostały uplasowane w pierwszej trójce najlepiej sprzedających się rozwiązań do zintegrowanego zabezpieczenia sieci w Europie zachodniej.
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 250 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 80 Mb/s 
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij