Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

SOFT-COM S.C. ********* (9.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferujemy bardzo dobrej jakości Internet radiowy w technologii 5GHz, 1Mbit/s od 14,90 brutto na terenie okolic miasta Częstochowa, Potok Złoty, Janów, Siedlec,Kamyk, Kłobuck, Kalej, Aleksandria I, Aleksandria II i Konopiska. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Częstochowa - TELSAT.TV - Telewizja kablowa i światłowodowa
Kłobuck - A-PLUS S.C.
Częstochowa - Telsat - internet - telewizja - telefon - częstochowa
Częstochowa - Masterkom
Olsztyn - MSK OLMAN
Ostróda - PHU IWKD
Tarnowskie Góry - Midiko
Opole - AirMAX - AirNET
Częstochowa - SOFT-COM S.C.


Aktualności

03.06.2020 |

5G, infrastruktura krytyczna a bezpieczeństwo

Sieć 5G jest pierwszą w historii komunikacji mobilnej, która została zaprojektowana z myślą o maszynach.

Zgodnie z zapowiedziami technologia 5G ma stać się kręgosłupem współczesnej gospodarki, ale również infrastruktury krytycznej, od której zależy bezpieczeństwo kraju.

Według badania firmy Ericsson niemal jedna piąta (18%) polskich przedsiębiorców deklaruje, iż strategia ich firmy uwzględnia wykorzystanie technologii 5G, a ponad połowa z nich (53%) planuje wprowadzić to rozwiązanie w ciągu 2-3 lat.

Znaczenie 5G w światowym rozwoju ekonomicznym rodzi również pytania dotyczące bezpieczeństwa we wdrażaniu tej technologii.

+ więcej...
03.06.2020 |

Więcej możliwości w nowej aplikacji Moja Heyah

Od 1 czerwca klienci mogą korzystać z nowej aplikacji „Moja Heyah”, która dzięki nowemu designowi i możliwościom stała się bardziej intuicyjna i funkcjonalna.

Aplikację warto ściągnąć nie tylko ze względu na nowe opcje – każdy klient, który zaloguje się do „Moja Heyah” w ciągu 7 dni, otrzyma od T-Mobile bezpłatne 10 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni.

Nową aplikację Moja Heyah można pobrać od dziś w sklepie Google Play, a w kolejnych dniach będzie dostępna również w App Store.

+ więcej...
03.06.2020 |

Skanowanie listów z trzech adresów w eSkrzynce

Klienci Poczty Polskiej w ramach swojej eSkrzynki mogą zgłosić więcej niż jeden adres korespondencyjny, z którego Poczta będzie przekazywać klientom korespondencję listową poleconą w formie dokumentu elektronicznego.

Ze względu na duże zainteresowanie klientów usługą oraz liczne prośby klientów, Poczta Polska rozszerza funkcjonalność o kolejne adresy.

Dzięki wprowadzonym zmianom każdy użytkownik będzie mógł teraz zgłosić trzy adresy korespondencyjne, z których będzie otrzymywał korespondencję w formie dokumentu elektronicznego.

+ więcej...
02.06.2020 |

UPC startuje z kolejną odsłoną programu Future Makers - bezpłatnych warsztatów kodowania dla dzieci w wieku 8-13 lat

UPC Polska inspiruje najmłodszych do korzystania z nowych technologii i rusza z kolejną odsłoną tegorocznej edycji bezpłatnych zajęć z podstaw języka programowania UPC Future Makers.

Patronat nad inicjatywą objęły Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz NASK.

Partnerem merytorycznym jest firma Giganci Programowania. Kolejna odsłona UPC Future Makers to realizacja misji UPC, by inspirować najmłodszych do rozwoju kompetencji cyfrowych, a także odpowiedź na zainteresowanie pierwszą częścią programu, która odbyła się w czasie #zostanwdomu w ramach programu dla klientów #dzialamyztroska.

+ więcej...
02.06.2020 |

Gala FEN 28: Lotos Fight Night w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 28: Lotos Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 13 czerwca br.

Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 29 zł.

Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Po przerwie spowodowanej pandemią powracają odbywające się na żywo wydarzenia sportowe.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 6 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 512 kb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 30 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij