Wiadomości

Loading


16.11.2023 | Startuje promocja Black Weeks w Orange

Orange wystartował właśnie z promocją Black Weeks, która potrwa aż do 27 listopada. Obniżki cen urządzeń sięgają nawet ponad 1224 złotych.

W ramach popularnego jesiennego święta zakupowego Orange obniżył ceny wybranych sprzętów – smartfonów, elektroniki i akcesoriów. 

W ramach oferty Black Weeks, przecenionych zostało kilkadziesiąt telefonów i urządzeń. Wśród hitów można znaleźć m.in. 

•    Samsung ZFold4 256 / 512GB 5G – taniej o 1224 zł
•    Samsung Galaxy Z Fold5 5G 256/512 GB + Samsung Galaxy Watch6 44mm eSIM – taniej o 1044 zł
•    Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm eSIM – taniej o 480 zł
•    Oppo Reno 10 Pro 256 GB 5G – taniej o 468 zł
•    Xiaomi Redmi Note 12 128 GB – taniej o 72 zł

A z puli telefonów odnowionych:

•    Samsung Galaxy S10 128 GB odnowiony Cadaoz klasa A+ - taniej o 120 zł
•    Samsung Galaxy S10e 128 GB odnowiony Recommerce klasa A+ - taniej o 336 zł

Obniżki dotyczą urządzeń z wybranymi ofertami. Kupując nowy, przeceniony smartfon, można od razu do niego dopasować akcesoria – np. słuchawki czy obudowę również w atrakcyjnej cenie.

Czas listopadowych przecen to dobry moment, by pomyśleć o gwiazdkowych prezentach. Można kupić je teraz okazyjnie, bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i pieniądze. 

Dodatkowo, klienci decydujący się na odsprzedaż swojego starego telefonu – mogą skorzystać z promocji na odkup. To element programu Re, czyli działań firmy w trosce o planetę – promujących recykling i nadawanie urządzeniom drugiego życia. Teraz ceny odkupu smartfonów zostały podniesione. Nowością jest także to, że klienci w salonach Orange mogą pozbyć się nawet niewłączających się telefonów i otrzymać za nie pieniądze.

Warto też pamiętać, że okres Black Friday czy przedświątecznych zakupów to czas nasilonych działań internetowych oszustów. Dlatego kupując w sieci warto uważać i  korzystać ze sprawdzonych sklepów. Zakupy na orange pl są wygodną, szybką i bezpieczną opcją – u sprawdzonego dostawcy, z widoczną ceną z ostatnich 30 dni, z gwarancją i paragonem za zakup. 

Akcja Black Weeks trwa do 27 listopada lub do wyczerpania limitowanej puli sprzętów z oferty. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej orange pl . Niezmiennie obowiązuje także oferta świąteczna.

Sprawdź Orange - Bomb(k)owa okazja na światłowód

źródło: Orange

Kliknij aby powiększyć16.11.2023 | Twórcy internetowi mówią #HEJTOUT w ramach kampanii Fundacji SEXEDPL i T-Mobile

Negatywne, czasem bardzo nieprzyjemne komentarze w internecie, zdarzają się coraz częściej i niełatwo sobie z nimi poradzić.

Wyeliminowanie mowy nienawiści nie jest możliwe, ale zmniejszenie jej mocy już tak.

To podstawowe założenie nowego projektu #HEJTOUT, którego celem jest wyposażenie młodych ludzi w narzędzia i strategie minimalizujące negatywne skutki psychologiczne doświadczania hejtu, ale także zwrócenie uwagi ich dorosłego otoczenia na ten problem.

Kampania realizowana jest przez Fundację SEXEDPL i T-Mobile Polska. Rozwój nowych technologii, a zarazem możliwość komunikacji poprzez social media, dają wszystkim użytkownikom internetu wręcz nieograniczone możliwości.

+ więcej...
16.11.2023 | 82 tysiące nauczycieli z nowymi kompetencjami dzięki „Lekcji:Enter”

Ponad 82 tysiące nauczycieli i nauczycielek z 10 tysięcy szkół w całej Polsce podniosło swoje cyfrowe kompetencje, 65% z nich – z małych miejscowości i wsi.

To rezultaty jednego z największych projektów szkoleń w zakresie edukacji cyfrowej w kraju – Lekcja:Enter. Stanowi on istotne wsparcie w cyfrowej transformacji szkół, obok stale rozwijanej bazy e-zasobów czy doposażania w sprzęt.

Realizowany w latach 2019-23 przez Fundację Orange, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Instytut Spraw Publicznych, współfinansowany ze środków UE.

Celem projektu „Lekcja:Enter” było przeszkolenie 75 371 nauczycielek i nauczycieli, a wsparciem objęto ostatecznie aż 82 242 osoby z ponad 10 000 szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

+ więcej...
15.11.2023 | Grupa Play z solidnymi wynikami finansowymi i biznesowymi za 3 kwartał 2023 roku oraz wyraźnymi wzrostami baz klientów mobilnych i stacjonarnych

Wyniki Grupy Play, lidera rynku telekomunikacyjnego w Polsce po 3 kwartale 2023 roku, potwierdzają ciągły wzrost najważniejszych wskaźników finansowych i biznesowych oraz dalszy rozwój firmy w kluczowych obszarach działalności.

Operator kontynuuje misję zapewnienia wolności wyboru klientom w Polsce oferując usługi telekomunikacyjne najwyższej jakości oraz kompleksowe rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Przychody całkowite Grupy wzrosły o 2,5% r/r. do poziomu 2,48 mld zł. Z kolei przychody z usług mobilnych wzrosły o 6% r/r, a przychody z usług stacjonarnych i dla domu o 7,8% co daje odpowiednio 1,18 mld zł oraz 495 mln zł.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij