Wiadomości

Loading


30.04.2023 | Szybka naprawa Apple we Wrocławiu - podpowiadamy!

Czy zastanawiasz się, gdzie naprawić swoje urządzenie Apple we Wrocławiu? Niezależnie od tego, czy szukasz autoryzowanego serwisu czy alternatywnego, niezależnego warsztatu, to miejsce dla Ciebie. Wrocław oferuje wiele opcji naprawy dla użytkowników iPhone'ów, iPadów, Maców i innych produktów Apple. W poniższym artykule przedstawimy najważniejsze informacje, aby pomóc Ci wybrać najlepsze miejsce do naprawy Twojego urządzenia. Zapoznaj się z propozycjami serwisów, porównaj ceny i opinie oraz dowiedz się, kiedy warto skorzystać z profesjonalnego punktu naprawy. Z naszym przewodnikiem naprawa Apple we Wrocławiu stanie się prostsza niż kiedykolwiek.

Co warto wiedzieć przed wizytą w serwisie Apple?

Przed wizytą w serwisie Apple warto przygotować się odpowiednio, aby proces naprawy przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Przede wszystkim, sprawdź, czy Twoje urządzenie jest objęte gwarancją lub programem AppleCare+. Gwarancja obejmuje naprawy fabrycznych wad sprzętu i oprogramowania, podczas gdy AppleCare+ zapewnia dodatkowe korzyści, takie jak niższe ceny napraw poza gwarancją, a także wsparcie telefoniczne. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje urządzenie jest objęte którąkolwiek z tych opcji, sprawdź na stronie Apple, wpisując numer seryjny urządzenia.

Kolejną ważną kwestią jest wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych na urządzeniu przed oddaniem go do serwisu. To pozwoli na ochronę prywatności i upewni Cię, że nie stracisz żadnych ważnych informacji w przypadku konieczności wymiany podzespołów lub całego urządzenia. W przypadku iPhone'a, iPad'a czy iPoda Touch wykonaj kopię zapasową w iCloud lub iTunes, natomiast dla Maca skorzystaj z narzędzia Time Machine. Ponadto, pamiętaj o wyłączeniu funkcji "Znajdź mój...", a w przypadku iPhone'a czy iPad'a również o wylogowaniu się z konta iCloud i usunięciu swojego urządzenia z listy powiązanych urządzeń. Przygotowanie urządzenia do naprawy to klucz do szybkiego i skutecznego procesu serwisowego.

Pogwarancyjny serwis Apple we Wrocławiu

Autoryzowany serwis Apple może być dość kosztowny, dlatego warto rozważyć opcję pogwarancyjnych oraz w pełni profesjonalnych serwisów we Wrocławiu. Jednym z takich miejsc jest https://applefix.pl/serwis-apple-wroclaw/, który zyskał uznanie wśród klientów dzięki wysokiej jakości usług i konkurencyjnym cenom. Chociaż AppleFix nie jest autoryzowanym serwisem Apple, to zespół składa się z doświadczonych techników, którzy są ekspertami w dziedzinie naprawy urządzeń Apple.

Korzystając z serwisu AppleFix, klienci mogą liczyć na szybkie i rzetelne naprawy, a także atrakcyjniejsze ceny w porównaniu do autoryzowanych serwisów. Ponadto, serwis ten oferuje usługi zarówno dla starszych, jak i najnowszych modeli urządzeń Apple, co jest niezwykle korzystne dla osób posiadających starsze generacje sprzętu. Wybierając nieautoryzowany, ale profesjonalny serwis, jakim jest AppleFix, można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas, gdyż często czas oczekiwania na naprawę w takich punktach jest krótszy niż w autoryzowanych serwisach.

Gdzie znaleźć najlepszy serwis Apple we Wrocławiu?

Jednym z najlepszych serwisów Apple we Wrocławiu jest wcześniej wspomniany AppleFix. Oferując profesjonalne usługi naprawy i dogodne lokalizacje, AppleFix staje się atrakcyjnym wyborem dla użytkowników urządzeń Apple.

AppleFix dysponuje czterema punktami serwisowymi we Wrocławiu, co ułatwia dostęp do naprawy dla klientów z różnych części miasta. Poniżej przedstawiamy godziny otwarcia poszczególnych punktów:

  • ul. Pugeta 10, ul. Hubska 82, ul. Legnicka 62: czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:15
  • ul. Jedności Narodowej 174: czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00
  • W soboty punkty serwisowe AppleFix również są otwarte, oferując dyżury w godzinach 10:00 – 16:00
Kliknij aby powiększyć28.04.2023 | Pierwsza taka oferta na rynku – Heyah na kartę wprowadza nielimitowane połączenia do Ukrainy!

Lubimy zaskakiwać naszych klientów prezentami i tworzyć oferty, jakich jeszcze nie było na rynku.

Tym razem mamy zupełnie nową propozycję dla klientów Heyah na kartę – z dużymi paczkami internetu, darmowymi bonusami oraz – po raz pierwszy na polskim rynku – z całkowicie nielimitowanymi połączeniami do Ukrainy w pakiecie L!

A to wszystko za 55 zł w ofercie, która jest dostępna od 28 kwietnia. W ofercie Heyah na kartę od lat tworzymy rozwiązania skierowane również do osób z Ukrainy, a od początku wojny staramy się na ich potrzeby odpowiadać jeszcze pełniej, proponując oferty, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze usługi w świetnej jakości i cenie.

+ więcej...
28.04.2023 | Jedyna taka oferta z 4800 GB ekstra przez rok od T-Mobile na kartę!

W T‑Mobile działamy tak, by nasi nowi i obecni klienci mieli najlepsze oferty i nie musieli się w niczym ograniczać – zwłaszcza korzystając ze smartfona.

Dlatego chętnie dajemy im to, co lubią najbardziej, czyli ekstra gigabajty przez cały rok! Przygotowaliśmy więc nową odsłonę oferty na kartę z gigapaczką danych, jakiej nie ma nikt inny!

Od 28 kwietnia nasi klienci mogą zyskać aż 4800 GB ekstra z szybkością T‑Mobile, jeśli wybiorą cykliczną ofertę „GO! L” za 45 zł, co 30 dni. Duże pakiety internetu w smartfonie w najwyższej prędkości i korzystnej cenie to znak rozpoznawczy T‑Mobile.

To właśnie dzięki nim nasi klienci mogą robić to, co lubią najbardziej bez ograniczeń. A ponieważ chcemy dawać im jeszcze więcej powodów do zadowolenia, przygotowaliśmy dla nich naprawdę wyjątkową, jedyną taką na rynku ofertę, w której przez rok zyskać mogą aż 4800 GB ekstra!

+ więcej...
28.04.2023 | Z T-Mobile szybko i bezpiecznie zapłacisz za pakiet Onet Premium

W T-Mobile chcemy ułatwiać naszym klientom codzienność, dlatego nasi klienci abonamentowi mogą teraz bezpiecznie i szybko zapłacić za dostęp do pakietu Onet Premium.

W jaki sposób? Opłatę tę mogą po prostu dopisać do swojej faktury i rozliczać wszystko jednym kliknięciem.

Dla tych, którzy lubią mieć pod ręką dostęp do materiałów od kilkunastu polskich i zagranicznych wydawców, w wolnych chwilach zagłębiają się w publicystykę lub programy wideo, a w trasie umilają sobie podróż podcastami z różnych dziedzin, idealnym rozwiązaniem będzie pakiet Onet Premium.

Dzięki niemu użytkownicy mają nielimitowany dostęp do takich serwisów jak m.in.: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Business Insider, Politico czy Die Welt. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 250 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij