Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ZETO-Rzeszów Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca szybkiego internetu w Rzeszowie. Posiadamy szybką sieć światłowodową, która zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. powstał w lipcu 1966 roku. Jego dzieje trwale przeplatają się z historią informatyzacji i komputeryzacji regionu południowo-wschodniej Polski. Stanowimy jej nieodłączną część i jesteśmy z tego dumni. Wiedza i doświadczenia, zdobywane od przeszło 40 lat, dają nam miejsce wśród największych i najlepszych firm komputerowych w regionie Podkarpacia. Nasze działania skierowane są na kompleksową obsługę teleinformatyczną klienta z zagwarantowaniem najwyższego poziomu usług.

Na komputerach Mainframe IBM Z/800 @Server oraz IBM S390 świadczymy usługi obliczeniowe, prowadzimy hurtownię danych, personalizujemy wydruki dla dużych firm ubezpieczeniowych, banków, przedsiębiorstw i jednostek administracyjnych. Jest to również platforma, na bazie której organizujemy usługi dostępu do Internetu oraz środowisko aplikacji linuxowych.

W zakresie sieci komputerowych oferujemy naszym klientom pełny pakiet usług handlowo-serwisowych począwszy od konsultacji i projektów przez instalację okablowania strukturalnego, dobór, dostawę i instalację sprzętu komputerowego i oprogramowania, central telefonicznych, kopiarek i innego sprzętu biurowego, sprawne wdrażanie programów, aż po wieloletni serwis i czuwanie nad prawidłową eksploatacją systemów. Nasi klienci mają bardzo zróżnicowane potrzeby - pomagamy wszystkim - małym i dużym firmom, klientom indywidualnym i urzędom administracji samorządowej.

Urzędom oferujemy kompleksowe, zintegrowane rozwiązania (Biuletyn Informacji Publicznej, System obiegu dokumentów, System składania dokumentów, strona internetowa). W urzędach miast i gmin wdrażamy zintegrowany system GMINA oraz system obiegu dokumentów El-Dok.

Od wielu lat ściśle współpracujemy z firmą COMARCH S.A. produkującą oprogramowanie do zarządzania firmą. Sprzedajemy i wdrażamy systemy: CDN Klasyka, CDN OPT!MA oraz CDN XL. Jako pierwsza firma w Polsce uzyskaliśmy status Koordynatora Regionalnego w sieci sprzedaży CDN S.A.

3 lipca 2003 roku zostało otwarte w ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. Regionalne Przedstawicielstwo Polskiego Centrum Certyfikacji Elektronicznej "SIGILLUM".

Aktualnie poszerzyliśmy gamę świadczonych usług o rozwiązania związane z internetem, a więc: Aplikacje (Portale Korporacyjne, systemy do zarządzania ISO, dedykowane systemy statystyk, systemy obsługi wydruków masowych, Biuletyn Informacji Publicznej, system obsługi projektów i umów oraz wiele innych. Aktualnie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa system internetowy, szyty na miarę i zintegrowany z dowolnym Państwa systemem), Hosting(posiadamy serwery przemysłowe oraz macierze dyskowe. Całością zarządza centralna aplikacja, która umożliwia przydzielanie zasobów sprzedawcom, którzy logując się na swoje konto mogą te usługi przydzielać dalej), Monitoring IP (usługa polega na archiwizowaniu obrazu przekazywanego przez kamery IP. Użytkownik może oglądać obraz w czasie rzeczywistym, jak i przekaz archiwalny, nagrany na naszym serwerze).

Mając na uwadze jak najlepsze wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000. Nasze dokonania zostały zauważone i docenione przez ekspertów ekonomicznych. ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. otrzymał w 2004 r. miano PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2007, oraz został zaliczony do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - GAZELE BIZNESU 2007.

Mam nadzieję, że tych kilka przytoczonych przeze mnie faktów przekona Państwa do współpracy z ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. Z naszej strony gwarantuję, że zrobimy wszystko, żeby zaspokoić Państwa potrzeby. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rzeszów - NEXET sp. z o.o.
Rzeszow - Spektrum
Rzeszów - LANserwis
Rzeszów - Soft-Net
Rzeszów - SKYware s.c.
Rzeszów - DATA-COM Piotr Data
Tyczyn - OST Tyczyn
Tyczyn - ANTENAL
Rzeszów - Citynet - Marcin Sobala, Piotr Misiuda
Rzeszów - rzeszowski.net


Aktualności

19.04.2024 |

Netia z telewizją dla hoteli z… chmury

Netia, jako pierwszy operator w Polsce i regionie, wprowadziła do oferty B2B usługę telewizji hotelowej z chmury, czyli bez stacji czołowej w obiekcie (head-end-less). Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza wdrożenie oraz sprawia, że niezwykle nowoczesna usługa rozrywki hotelowej (wraz z platformą Otrum TV) jest dostępna cenowo dla nawet najmniejszych hoteli. + więcej...
17.04.2024 |

Orange Polska wybuduje sieci szerokopasmowe w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy

W ramach naborów KPO i FERC, zapewniających dostęp do bardzo szybkiego internetu, Orange Polska podpisał łącznie umowy na realizacje inwestycji w 28 obszarach.

Dzięki temu ok. 155 tys. gospodarstw domowych i ponad 22 tys. przedsiębiorstw może zostać objętych zasięgiem sieci szerokopasmowej. Wkrótce ruszą pierwsze prace.

+ więcej...
17.04.2024 |

Polski Światłowód Otwarty rozszerzył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych

W marcu br. w zasięgu sieci optycznej Polskiego Światłowodu Otwartego znalazło się 6 354 nowych gospodarstw domowych z 24 miejscowości. Najwięcej nowych adresów zostało dodanych w Warszawie (1143), Łodzi (1125) i Wrocławiu (914). Operator przeprowadził również modernizację sieci HFC do standardu FTTH w 32 387 gospodarstwach domowych. Tym samym Polski Światłowód Otwarty zwiększył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych. + więcej...
17.04.2024 |

Mieszkańcy Pułtuska, zgłaszajcoe zapotrzebowanie na internet światłowodowy!

Budowa sieci światłowodowej w Pułtusku w ramach programu KPO będzie bezpłatna.

Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wybranym przez Państwa dostawcą, który przedstawi cennik i prędkości Internetu.

+ więcej...
17.04.2024 |

Odliczenie ulgi za internet – warunki i procedura

Ulga za internet to szczególna forma odliczenia podatkowego, która dostępna jest tylko w dwóch kolejnych latach podatkowych, pod warunkiem, że w przeszłości podatnik nie skorzystał już z tego odliczenia. W związku z tym, w rozliczeniu za rok 2023, ulgę tę mogą odliczyć osoby, które: + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 350 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3,5 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij