Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Intel-Dom

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Nasze usługi internetu bezprzewodowego oferujemy na terenie Podszkla Załucznego Odrowąża,Pieniązkowic i Piekielnika. Dostarczamy Internet drogą radiową 2,4GHz oraz 5GHz. Aktywacja i montaż naszych usług GRATIS.A dalej rozbudowa sieci na terenie Dział. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Zakopane - Air-Net
Grywałd - LT-NET Łukasz Tokarczyk
Rabka-Zdrój - WikNET
Lipnica Wielka - RANET
Piekielnik - Intel-Dom
Raba Wyżna - BestNet
Nowy Targ - KOMPEX
Jabłonka - Orawska Sieć Szerokopasmowa 'OrawaNET' s.c.
Szczawnica - PPHU "UIR"
Czarny Dunajec - PROJEKT Piotr Owsianka


Aktualności

16.09.2019 |

T‑Mobile partnerem pierwszego w Polsce Edge Experience Hackathon

Jesienią po raz pierwszy w naszym kraju odbędzie się Edge Experience Hackathon, bazujący na platformie MobiledgeX, którego partnerami są T‑Mobile Polska oraz hub:raum.

W dniach 27-28 września br. w Krakowie zorganizowane zostanie wyjątkowe wydarzenie dla twórców rozwiązań z obszaru wirtualnej rzeczywistości, gier mobilnych oraz pasjonatów przemysłu 4.0.

Podczas tegorocznego Edge Experience Hackathon w ręce ponad 100 developerów oddana zostanie platforma Edge Computing, laboratorium 5G oraz kompatybilny z nimi sprzęt.

Wszystko to posłuży rozwiązaniu wyzwań z obszaru wieloosobowej mobilnej rozrywki (Multiplayer Gaming), rozszerzonej rzeczywistości (Augumented Reality), analityki video oraz algorytmów technologii sztucznej inteligenci (AI). 

+ więcej...
16.09.2019 |

Nowy pakiet IPLA PREMIUM, niższe ceny, wszystkie odcinki nowych sezonów „Przyjaciółek” i „Zawsze warto” oraz premiery Telewizji Polsat wcześniej niż w TV

Wraz z nadchodzącym jesiennym sezonem w serwisie rozrywki internetowej IPLA wprowadzone zostały zmiany, które sprawiły, że oglądanie ulubionych programów stało się jeszcze przyjemniejsze.

Nowy pakiet IPLA PREMIUM zapewnia dostęp do bogactwa serialowych i filmowych treści – premierowych odcinków najnowszych produkcji Telewizji Polsat, setek filmów m.in. z Paramount Play i Sony, a także bajek i rozrywki i to w promocyjnej cenie jedynie 15 zł za miesiąc.

Dzięki innym pakietom użytkownicy mogą obejrzeć wszystkie odcinki najnowszego, 14. sezonu znanych i lubianych „Przyjaciółek” oraz serialowej nowości z ramówki Polsatu – „Zawsze warto”. Z kolei pakiety IPLA TV i IPLA HBO dostępne są w niższej cenie, a za pomocą pakietu IPLA BEZ REKLAM możliwe jest wyłączenie reklam z całego serwisu.

+ więcej...
13.09.2019 |

Kaspersky wprowadza na polski rynek swoje flagowe rozwiązania z linii 2020

Walka między producentami z branży bezpieczeństwa a cyberprzestępcami to niekończący się wyścig - tuż po tym, jak pojawią się nowe wersje rozwiązań zabezpieczających, atakujący wymyślają nowe techniki ataków, które następnie muszą zostać rozpracowane przez badaczy w celu zapewnienia użytkownikom należytej ochrony.

Dlatego dobre rozwiązania bezpieczeństwa muszą być regularnie usprawniane, łącznie z głównymi zasadami funkcjonowania ochrony.

Zgodnie z tą zasadą firma Kaspersky publikuje nowe wersje produktów w odstępach rocznych i wprowadza na polski rynek swoje flagowe rozwiązania z linii 2020.

+ więcej...
13.09.2019 |

T‑Mobile rozpoczyna projekt całkowitej modernizacji sieci

Najwyższa jakość usług to od lat wizytówka sieci T‑Mobile.

Jest to możliwe dzięki ogromnym inwestycjom w budowę sieci i wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii gwarantujących klientom odpowiednie prędkości i pojemność sieci.

T‑Mobile właśnie rozpoczyna kolejną inwestycję, w ramach której całkowicie zmodernizuje sieć radiową i przyspieszy maksymalną prędkość przesyłania danych do 700 Mbps.

+ więcej...
12.09.2019 |

Liczba ataków phishingowych na użytkowników urządzeń Apple wzrosła o 9%, sięgając 1,6 mln w ciągu niespełna roku

Badacze z firmy Kaspersky przeanalizowali ataki phishingowe na użytkowników komputerów Mac, urządzeń z systemem iOS oraz związanego z nimi ekosystemu usług online.

Rosnąca liczba użytkowników popularnych urządzeń cyfrowych wyraźnie przyciąga coraz więcej cyberprzestępców - w minionych miesiącach 2019 r. zarejestrowano 1,6 mln ataków wykorzystujących wizerunek marki Apple, co stanowi wzrost o 9% w porównaniu z całym 2018 r.

O ile szkodliwe oprogramowanie projektowane z myślą o użytkownikach platformy macOS oraz iOS występuje znacznie rzadziej niż w przypadku zagrożeń dla systemów Windows i Android, sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku phishingu - cyberzagrożenia niezależnego od platformy.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 99 Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 50 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij