Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

STORM media ****** (6.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT

Internet Parzęczew, Internet Konstantynów,  Internet Zgierz, Internet Poddębice oraz STORMMEDIA.PL oferuje usługi stałego nie limitowanego dostępu do Internetu na terenie Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Zgierza, Parzęczewa, Poddębic, Dalikowa, .

Naszą ofertę dostępu do Internetu kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm znajdujących się w zasięgu naszej sieci.

Usługi dostępu do sieci Internet realizowane są w technologi 5 GHz, co zapewnia naszym klientom szybki dostęp do sieci Internet i stabilną pracę łącza radiowego.

Niezależnie od wybranej prędkości łącza każdy użytkownik otrzymuje:

 •     stały dostęp do Internetu w technologii 5 GHz
 •     brak jakichkolwiek limitów pobierania danych
 •     brak blokad programów P2P
 •     możliwość uzyskania publicznego adresu IP
 •     możliwość zmiany prędkości Internetu w trakcie trwania umowy

 

 

 

 

Ponad to nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu:

 •     Dostęp do internetu drogą radiową (internet bezprzewodowy) w technologii 5Ghz i 2.4Ghz dla klientów indywidualnych i firm (łącza symetryczne)
 •     Telefonia internetowa VOIP (doractwo w wyborze sprzętu, operatora oraz konfiguracja i dostarczenie sprzetu do domu klienta)
 •     Sprzedaż sprzętu sieciowego i WIFI i LAN (karty wifi, switche, access pointy, routery bezprzewodowe)
 •     Konfiguracji w/w sprzętu, doractwo w wyborze, instalacja na miejscu u klienta
 •     Budowa sieci kablowych w budynkach sieci LAN w standardach Ethernet, FastEthernet, GigabitEthernet
 •     Doradztwo informatyczne oraz serwis sprzętu komputerowego
 •     Tworzenie stron WWW oraz usługi hostingowe (firma zewnętrzna)
 •     Inne usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i firmowych.

 

 

http://www.stormmedia.pl                                 Tel:  697 028 081                              biuro@stormmedia.pl


 

Nasza oferta stałego nie limitowanego dostępu do Internetu sięga terenu Gminy Aleksandrów Łódzki. Posiadamy stworzone pakiety dla domu jak i firm. Na pewno Państwo znajda pakiet najbardziej odpowiadający własnych potrzebom i oczekiwaniom.

Przewagą naszej Firmy nad konkurencją jest nie stosowanie praktyk sprzedaży łączonej, koszta miesięczne korzystania z dostępu do Internetu to cała kwota którą Państwo ponoszą za nielimitowany dostęp do sieci. Nie sprzedajemy dostępu do internetu, wymagając od klienta opłacania abonamentu za telefon czy telewizje kablową.
Staramy się wprowadzać liczne innowacje, jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami informatycznymi. Przede wszystkim jednak staramy się, aby każdy nasz Klient czuł, że może na nas polegać i że poziom oferowanych mu usług jest najwyższy z możliwych. Na terenie Aleksandrowa Łódzkiego, Rąbienia i okolic zapewniamy kompleksową obsługę internetową dla firm i osób prywatnych. W najbliższej przyszłości planujemy poszerzenie wachlarza naszych usług, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie.

Bezprzewodowe łącza stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm i instytucji, gdzie istnieje potrzeba stałego, szybkiego i wydajnego dostępu do sieci Internet. Łącza te gwarantują lokalnym sieciom komputerowym lub też pojedynczym komputerom klasy PC/MAC i innym urządzeniem (rejestratory video, bramki VoIP, tunery Tv Sat, konsole gier) stały dostęp do wszystkich usług związanych z Internetem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dostępu do internetu, sprzętu sieciowego oraz usług informatycznych konfiguracji routerów, bramek VOIP itp...

Ponad to nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu:

 • Dostęp do internetu drogą radiową (internet bezprzewodowy) w technologii 5Ghz i 2.4Ghz dla klientów indywidualnych i firm (łącza symetryczne)
 • Telefonia internetowa VOIP (doractwo w wyborze sprzętu, operatora oraz konfiguracja i dostarczenie sprzetu do domu klienta)
 • Sprzedaż sprzętu sieciowego i WIFI i LAN (karty wifi, switche, access pointy, routery bezprzewodowe)
 • Konfiguracji w/w sprzętu, doractwo w wyborze, instalacja na miejscu u klienta
 • Budowa sieci kablowych w budynkach sieci LAN w standardach Ethernet, FastEthernet, GigabitEthernet
 • Doradztwo informatyczne oraz serwis sprzętu komputerowego
 • Tworzenie stron WWW oraz usługi hostingowe (firma zewnętrzna)
 • Inne usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i firmowych.

http://www.stormmedia.pl Tel: +48 42 616 66 66 biuro@stormmedia.pl


... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
Robert Węcławski
2012-12-02 16:36
ocena:9
Polecam tego providera. W porówaniu do mojego poprzedniego o wiele lepszy. Prędkość taka jak reklamowana, w teście pomiaru PING prędkości łącza internetowego na poziomie 20ms.
Arek W.
2009-06-08 12:15
ocena:3
Aleksandrów Łódzki
Godny polecenia provider

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 65 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij