Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

PHU Tronic Artur Bernat

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostęp do Internetu (kablowy i bezprzewodowy), Telewizja kablowa IPTV, Telefonia stacjonarna VoIP ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Radom - C@fe-Net
Radom - MULTIFOX
Warszawa - ProgresNet
IŁŻA - THERIDION
Radom - ATS
Radom - ALGO
Radom - HamerTech
Radom - AM-TEL
Radom - AuraNet sp z o.o.
Radom - RadNet Bartosz Wurman


Aktualności

21.11.2019 |

Zaawansowane cyberzagrożenia w 2020 r.: nadużywanie danych Big Data oraz wzrost liczby wyrafinowanych ataków

Badacze z firmy Kaspersky przedstawili swoją wizję dotyczącą zaawansowanych długotrwałych zagrożeń (APT) w 2020 r., wskazując przewidywane zmiany w zakresie ataków ukierunkowanych w nadchodzących miesiącach.

Ogólny trend sugeruje, że zagrożenia staną się bardziej wyrafinowane i sprecyzowane, ulegając dywersyfikacji pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak rozwój i rozpowszechnienie uczenia maszynowego, technologie umożliwiające tworzenie tzw. deepfake'ów czy napięcia wokół szlaków handlowych między Azją a Europą.

Prognozy zostały opracowane w oparciu o zmiany zaobserwowane przez Globalny Zespół ds. Badań i Analiz (GReAT) firmy Kaspersky na przestrzeni 2019 r.

Ich celem jest przedstawienie wskazówek oraz społeczności związanej z cyberbezpieczeństwem.  

+ więcej...
21.11.2019 |

T‑Mobile wspiera międzynarodową kampanię mPower Youth na rzecz dzieci

20 listopada minęło 30 lat od uchwalenia przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Konwencji o Prawach Dziecka.

Z tej okazji międzynarodowa organizacja zrzeszająca operatorów sieci komórkowych GSM Association realizuje kampanię mPower Youth, która pokazuje przykłady ich działań mających wpływ na poprawę jakości życia dzieci na całym świecie. T‑Mobile Polska aktywnie wspiera takie inicjatywy.

Od wielu lat operatorzy sieci komórkowych pracują nad tym, aby wzmocnić bezpieczeństwo dzieci w sieci oraz promować odpowiedzialne korzystanie z nich.

30. rocznica podpisania Konwencji ONZ o Prawach Dziecka stanowi pretekst do przypomnienia jej postanowień i podsumowania dotychczasowych działań przez międzynarodową organizację GSMA zrzeszającą operatorów sieci komórkowych, w tym sieci T‑Mobile Polska.

+ więcej...
21.11.2019 |

Bezpieczeństwo sieciowe małych i średnich firm oparte o technologię chmury

Żyjemy w erze big data – generujemy bardzo dużo danych, które potrzebują odpowiedniej ochrony. Firmy by uchronić się przed atakami cybernetycznymi muszą podejmować natychmiastowe działania.

Często w odpowiedzi na warunki, które nieustannie się zmieniają. Coraz większą popularność zyskują sieciowe rozwiązania zabezpieczające bazujące na technologii chmury, które pozwalają na bieżącą aktualizację danych o zagrożeniach i zapobieganie im.

Małe i średnie przedsiębiorstwa często napotykają na trudności związane z odpowiednią ochroną swoich sieci spowodowaną m.in. brakiem czasu czy środków na inwestycje w odpowiednią infrastrukturę sieciową.

Badania pokazują, że 43% naruszeń danych dotyczy małych firm. Nie mogą one pozwolić sobie na czekanie na kolejną aktualizację zapory sieciowej lub programu antywirusowego, aby poradzić sobie z zagrożeniami.

+ więcej...
21.11.2019 |

Koalicja na rzecz zwalczania oprogramowania stalkerware: organizacje przeciwdziałające przemocy domowej łączą siły z branżą cyberbezpieczeństwa

Dziesięć organizacji – Avira, Electronic Frontier Foundation, European Network for the Work with Perpetrators of Domestic Violence, G DATA CyberDefense, Kaspersky, Malwarebytes, National Network to End Domestic Violence, NortonLifeLock, Operation Safe Escape oraz WEISSER RING – uruchomiło globalną inicjatywę pod nazwą „Coalition Against Stalkerware”, której celem jest ochrona użytkowników przed oprogramowaniem wykorzystywanym do szpiegostwa, tzw. stalkerware.

Czym jest stalkerware? Oprogramowanie stalkerware umożliwia ingerencję w czyjeś prywatne życie i jest wykorzystywane jako narzędzie umożliwiające nadużycia w przypadkach mających znamiona przemocy domowej oraz nękania. 

Poprzez zainstalowanie tego rodzaju aplikacji osoby dopuszczające się nadużyć mogą uzyskać dostęp do wiadomości, zdjęć, kont na portalach społecznościowych, geolokalizacji oraz nagrań audio i wideo (w niektórych przypadkach w czasie rzeczywistym) swojej ofiary.

+ więcej...
21.11.2019 |

Zobaczyć stacje bazową i powiedzieć WOW.

A gdyby tak zbudować stację bazową, która nie tylko ładnie wygląda, ale może pełnić dodatkowe funkcje? Przed siedzibą T‑Mobile w Warszawie postawiliśmy prawdopodobnie pierwszą w Polsce piękną stację bazową. 

Konstrukcja ma ponad 6 metrów wysokości i piękne magentowe malowanie, które skrywa antenę LTE2600, która uzupełni pojemność sieci przed budynkiem firmy.

Górne ekrany informują o aktualnej godzinie, temperaturze, wilgotności i jakości powietrza! – tak stacja bazowa wyposażona jest również w czujnik jakości powietrz. Na niższych ekranach znajdą się ciekawe i ważne informacje, z których będą mogli skorzystać pracownicy i goście firmy.

Wreszcie na samym dole znajduje się ławeczka, na której można przysiąść na chwilę, odpocząć i co będzie możliwe już niedługo - również naładować telefon.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 200 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij