Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

EasyNet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Sieć EasyNet oferuje stały nielimitowany dostęp do Internetu w Poznaniu na terenie Smochowic. Nasza oferta kierowana jest do użytkowników domowych, którzy poszukują niezawodnego dostępu do Internetu w przystępnej cenie oraz do małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują niezawodnego dostępu do Internetu. stały nielimitowany dostęp do Internetu poprzez sieć radiową ( technologia 5GHz ), publiczny adres IP, dostęp do Internetu w kilka minut po instalacji, szybkie usuwanie awarii, stały nielimitowany dostęp do Internetu poprzez sieć radiową ( technologia 5GHz ), do 5 publicznych adresów IP, cztero lub ośmioadresowa podsieć, konfiguracja łącza według potrzeb klienta, szybkie usuwanie awarii Dzięki współpracy z naszymi partnerami proponujemy między innymi: dostawę, montaż i serwis sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych, projektowanie i budowanie sieci wewnętrznych, oprogramowanie, utrzymanie domen, hosting, tworzenie serwisów www, serwerownie, klimatyzacja biur i pomieszczeń technicznych / serwerownie /. Zapraszamy do kontaktu. chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Komorniki - SOFTDESK POLSKA SP. Z O.O.
Poznań - Prefix s.c
Poznań - biukom.net
Poznań - Neter Sp. z o.o.
Poznań - easy-net.pl
Luboń - Soft-cam
Poznań - Izacom Jacek Pieszak
Poznań - AirCity
Poznań - Lexell
Końskie - net4me


Aktualności

03.04.2020 |

#zostanwdomu i zgarnij telewizor Sony w ramach promocji UPC Polska

UPC Polska przygotowało promocję, dzięki której klienci mają możliwość otrzymania w prezencie telewizora marki Sony przy wyborze oferty ze wzbogaconym pakietem telewizyjnym i internetem światłowodowym, pozwalającym bez limitu korzystać z cyfrowej rozrywki, pracować zdalnie, uczyć się, oraz być w kontakcie z bliskimi w czasie #zostanwdomu, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

W ramach promocji UPC Polska proponuje czterdziestocalowe telewizory marki Sony dla osób, które zdecydują się na zakup oferty z niezawodnym internetem, pakietem telewizyjnym do 126 kanałów z możliwością rozszerzenia do 165 kanałów oraz pakietami premium, Canal + Prestige oraz HBO, które pozwolą klientom podczas #zostanwdomu poczuć się we własnym salonie niczym na sali kinowej, dzięki dostępowi do produkcji filmowych i seriali na najwyższym światowym poziomie i w gwiazdorskiej obsadzie.

+ więcej...
03.04.2020 |

Milion klientów z paczkami danych od T‑Mobile i kolejne 10 GB do odebrania

Milion klientów nie może się mylić. Właśnie tyle osób skorzystało już z darmowych paczek gigabajtów, które T‑Mobile co tydzień udostępnia swoim klientom, aby społeczna kwarantanna stała się bardziej znośna.

A już za chwilę klientów, którzy sięgają po prezenty od T‑Mobile, z pewnością będzie znacznie więcej.

Od jutra w aplikacji Mój T‑Mobile będzie można aktywować kolejną bezpłatną paczkę danych – tym razem aż 10 GB!

Za oknem dni coraz dłuższe, a i czas, który spędzamy przed ekranami komputerów i smartfonów w okresie społecznej kwarantanny, wciąż się wydłuża. T‑Mobile swoimi kolejnymi działaniami nie tylko podkreśla: „Jesteśmy dla Ciebie”, ale też wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów.  

+ więcej...
03.04.2020 |

Najdroższy telefon na świecie – jaki jest, ile kosztuje i jak wygląda?

Wbrew pozorom kwota, jaką musimy wydać na najnowszy model iPhone’a, nie jest wcale wysoka. Istnieją urządzenia, które wyceniono na… kilkadziesiąt milionów dolarów!

Jak wygląda najdroższy telefon na świecie? Przedstawiamy listę kosmicznie drogich telefonów!

Diamenty, kamienie szlachetne, złoto – to tylko niektóre elementy, które zdobią najdroższe telefony komórkowe.

Luksusowe dodatki do urządzeń sprawiają, że ich wartość wzrasta nawet do kilkudziesięciu milionów dolarów. Ile kosztuje najdroższy telefon na świecie?

+ więcej...
03.04.2020 |

Seniorzy w T‑Mobile z automatycznym przedłużeniem ważności konta

Zagrożenia związane z epidemią koronawirusa w największej mierze dotykają osób starszych.

To również grupa, która rzadziej niż inne korzysta z zakupów usług telekomunikacyjnych przez internet.

W trosce o ich bezpieczeństwo, jak również zapewnienie seniorom możliwości utrzymywania stałego kontaktu z bliskimi, T‑Mobile automatycznie przedłuża ważność kont na kartę oraz Heyah wszystkim klientom, którzy ukończyli 60 lat.

Od 2 kwietnia T‑Mobile wydłuża o 100 dni okres ważności kont seniorów. Ze zmiany skorzystają osoby po 60. roku życia, które mogły utracić aktywne konto w ciągu najbliższych 30 dni. 

+ więcej...
03.04.2020 |

Nowa kampania reklamowa Cyfrowego Polsatu w ramach akcji #zostańwdomu

Ruszyła nowa kampania reklamowa Cyfrowego Polsatu, która w ramach akcji #zostańwdomu promuje dostępność w ofercie operatora najlepszych bajek, filmów i seriali, które podbiły serca widzów na całym świecie.

W Cyfrowym Polsacie można je oglądać tak, jak się lubi, w dowolnie wybranej usłudze telewizyjnej – satelitarnej, kablowej IPTV lub internetowej z dekoderem.

Dodatkowo, na start aż 3 miesiące bez opłat.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 160 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij