Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

INM Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą i udostępniamy usługę stałego dostępu do Internetu w regionie warmińsko-mazurskim, mazowieckim, łódzkim, pomorskim i kujawsko-pomorskim. Dzięki łączom światłowodowym możemy udostępniać Internet o bardzo wysokiej jakości. Nasze łącza charakteryzują się bardzo wysoką, gwarantowaną prędkością do i od Klienta (tzw. download i upload), co sprawia, że nawet przy "teoretycznie niższych" prędkościach osiągamy wysoki transfer.

 

Dysponujemy własną, zaawansowaną infrastrukturą techniczną. Wykorzystujemy jedynie najnowsze i sprawdzone technologie, sprzęt i oprogramowanie. Dzięki temu możemy zagwarantować łącza o wysokiej jakości, gwarantowanej prędkości przesyłania danych i bezawaryjnej pracy w każdym miejscu w zasięgu naszej sieci INM

 

Nasza infrastruktura obejmuje blisko połowę woj. warmińsko-mazurskiego a także woj. mazowieckie, łódzkie, pomorskie, kujawsko-pomorskie. I stale wzrasta!

 

 

inm internet na mazurach

 

Świadczy to nie tylko o stabliności naszych rozwiązań ale również otwiera wiele możliwości, np. korzystanie z telefonii VoIP w obrębie naszej sieci całkowicie za darmo. Specjalna oferta dla biznesu obejmuje kompleksową obsługę sieci komputerowych, dostępu do Internetu oraz wdrażania najnowszych rozwiązań teleinformatycznych. Na bieżąco wdrażamy najnowocześniejsze technologie, by nasi klienci mogli korzystać z najnowszych możliwości

 

Dosył końcowy do Klienta odbywa się drogą radiową, więc nie ogranicza nas infrastruktura kablowa.

 

Świadczy to nie tylko o stabliności naszych rozwiązań ale również otwiera wiele możliwości, np. korzystanie z telefonii VoIP w obrębie naszej sieci całkowicie za darmo.

 

Na bieżąco wdrażamy najnowocześniejsze technologie, by nasi klienci mogli korzystać z najnowszych możliwości. Docierając do osób zamieszkujących „białe plamy” realizujemy cel publiczny.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Promocja "Przejdź do nas – SuperNET"

*po wizji lokalnej przeprowadzonej przez Zespół Techniczny

 

____________________________________________________________________________________________


„INM” Sp. z o.o.

Giżycko
ul. Wodociągowa 25 lok 2

Punkt Obsługi Klienta
godziny otwarcia:
Pon - Piąt:  8:00 – 16:00         

Biuro Obsługi Klienta

telefon:  87 732-48-64
telefon:  664-443-992

biuro@inm.net.pl

www.inm.net.pl

inm

____________________________________________________________________________________________

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Gb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 200 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 350 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij